Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Pierwszy raz z FIP
Autor Wiadomość

eurostar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Cze 2006
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29-07-2009, 12:13    Odpowiedz z cytatem

Dwa razy jednego kraju nie można.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

cytryna Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 28 Lip 2009

PostWysłany: 29-07-2009, 15:23    Odpowiedz z cytatem

UUU to trudno, ale dzięki za odpowiedz:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Fipowiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Wrz 2006

PostWysłany: 31-07-2009, 09:00    Odpowiedz z cytatem

Jedyny bilet(y) z którego można skorzystać 2 razy w roku to bilet na Czechy i na Słowację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

alisss Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 07 Sie 2009

PostWysłany: 08-08-2009, 12:05    Odpowiedz z cytatem

Witam:) W tym roku wybieram się pierwszy raz w podróż z FIP. Wraz z koleżanką chcemy jechać do Włoch przez Czechy, Słowację, Węgry, Chorwację, Słowenię. Żeby zobaczyć jak najwięcej:)
Wysłałam już wniosek i mam kilka pytań.
1. We wniosku napisałam, że miasto docelowe do Rzym (i całą trasę-stolice państw wyżej) a stacja w Polsce to Zebrzydowice. Chcemy jednak polecieć samolotem do Mediolanu i stamtąd zacząć naszą podróż, żeby nie tracić czasu na przejazd tam i z powrotem i dublowanie trasy... I tu moje pytanie: Czy jak wypełniłam wniosek z trasą przejazdu z Polski do Włoch, czy mogę jednak rozpocząć korzystanie z FIP w Mediolanie?
2. Czy jechał ktoś z Włoch (bądź do Włoch) śpiąc tylko w pociągach i po drodze zwiedzac co ciekawsze miasta?

Z góry dziękuje za odpowiedźSmile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 08-08-2009, 12:29    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
1. We wniosku napisałam, że miasto docelowe do Rzym (i całą trasę-stolice państw wyżej)

Źle napisałaś. We wniosku podajemy tylko kraje, do których się wybieramy i ewentualnie nazwy kolei.

Stację docelową i trasę przejazdu podajesz tylko wtedy jeśli wnioskujesz o bilety kolei, które nie należą do FIP.

Jeśli nie odrzucą twojego wniosku to dostaniesz bilety na kraje, które wymieniłaś. Podróż pociągiem możesz zacząć na dowolnej stacji, np. w Mediolanie. Możesz podróżować po całym kraju!

Polecam stronę:
http://pkp.boleslawiec.pl/fip/

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

alisss Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 07 Sie 2009

PostWysłany: 08-08-2009, 12:54    Odpowiedz z cytatem

Dzięki:) Miesza mi się to wszystko tam:)Za późno sie zabrałam za planowanie:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sncf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Kwi 2009
Skąd: Zabrze

PostWysłany: 11-08-2009, 10:28    Odpowiedz z cytatem

Aby nie komplikować: to sprawa jest prosta.
Dostajesz blankiety na poszczególne zarzady kolejowe i korzystasz tak długo jak długo wazny jest bilet. Moszesz zaczynac podróż pociagiem z dowolnej stacji, nie musi być żadnej chronologi, możesz jezdzic np. w włoch do słoweni i słoweni do włoch bez ograniczeń, musisz miec tylko prawidłowo wpisana date w okienku na blankiecie OKIENKO JEST WAŻNE W DNIU WPISANIA DATY ORAZ DO PÓŁNOCY DNIA NASTEPNEGO, w tych krajach, które podałaś nie ma żadnych ograniczeń, jedynie bedziesz musiała kupowac miejscówki, uważaj bo we włoszech dopłaty do ES sa dość drogie więc lepiej podróżowac IC/EC . I jeszcze jedno, jak wrócisz do polski pociągiem, to drugi raz nie bedziesz mogła wykorzystac biletów na CD i ZSR. nawet jak będziez miała wolne okienka na blankietach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl