Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Automaty biletowe we Włoszech a FIP
Autor Wiadomość

Harvi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2010

PostWysłany: 21-03-2011, 16:36   Automaty biletowe we Włoszech a FIP Odpowiedz z cytatem

Hej,
w kwietniu będę we Włoszech. Z lotniska idziemy na stację kolejową. Wyczytałem, jakoby sprzedawano tam bilety nie w kasach a w automatach. W związku z tym mam pytanie: czy w takich automatach jest możliwość kupna biletu z 50% zniżką?
Jeżeli nie ma, to brać byle co z 50%, np nie wiem dla jakiś emerytów? Jak to wygląda?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 22-03-2011, 22:12    Odpowiedz z cytatem

Ja w takich sytuacjach (jak np będąc we Włoszech wyskoczyłem sobie na 1 dzień do Monako to logiczne, że nie brałem biletu na SNCF) - kupowałem bilet w automacie i wybierałem jakąkolwiek zniżkę 50% - czy to dziecko, czy emeryt. Nigdy konduktor się nie czepiał. Czasem, jak nie ma kas - zapytaj konduktora przed wejściem do pociągu, czy możesz u niego kupić. Jak to krótki odcinek, to często machnie ręką na te euro czy 2 i zaoszczędzisz (bo kondiemu nie będzie się chciało pisać i pozwoli Ci jechać).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Harvi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2010

PostWysłany: 22-03-2011, 23:19    Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, dzięki za odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl