Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Koszt wyjazdów z FIP - lista
Autor Wiadomość

Harvi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2010

PostWysłany: 02-01-2011, 17:23   Koszt wyjazdów z FIP - lista Odpowiedz z cytatem

Witam.
Wpadłem na pomysł, żeby założyć wątek, w którym wpisywalibyśmy koszt naszych wyjazdów z FIP - chodzi o samą podróż pociągiem.
Np pojechałem do Rzymu z Warszawy Centralnej za xxx zł. Pociągi, którymi jechałem, to:...

Myślę, że dla wielu osób, szczególnie tych "nowych", którzy poznają FIP , jak ja Wink takie informacje byłyby bardzo przydatne. A starzy wyjadacze, którzy zwiedzili już co nieco także mogliby zobaczyć, gdzie warto jechać, gdzie zapłacimy grosze lub pojedziemy za darmo.
Przeglądałem cały ten dział i taki wątek na prawdę by się przydał. Duzo jest tutaj praktycznych informacji i planów osób, ale brak jest konkretów co do cen.

Ja niestety ze swojej strony niczego na listę nie wpiszę, bo jak do tej pory podróżowałem dużo koleją, ale tylko w Polsce. Za kilka miesięcy przede mną pierwsza podroż z FIP.


Pozdrawiam Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 02-01-2011, 19:43    Odpowiedz z cytatem

Harvi, wątek wydaje mnie się mało przydatny - wszystkie info o tym jest w "dopłaty w ..." i tam jest wszystko o dopłatach do pociągów, a przecież wiadomo, że wyjazd, to nie tylko dopłaty i miejscówki.

Z FIP dopłaty to zaledwie 10-40% wydatków, przynajmniej u mnie. Najdroższe są noclegi i wyżywienie (zakupów i pamiątek nie liczę, bo jeden wyda na to 10e drugi 1.000e).

Dobra, a co do moich wyjazdów:
1) 2004 - dopłaty 5,5€ na osobę, wyjazd do Włoch przez Czechy, Słowację, Węgry, Chorwację i Słowenię. Czas 14 dni.
2) 2005 - dopłaty 32,5€ na osobę, wyjazd: Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy i Grecja (na Grecję bez FIP, jazda na legitymację), całość 28 dni.
3) 2006 - dopłaty 30€ na osobę, trasa: Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Grecja (całość 20 dni)
4) 2007, dopłaty 7€ na osobę, trasa: Słowacja, Węgry, Chorwacja, Słowenia, Włochy, Francja, całość 10 dni
5) 2008, dopłaty 43€, trasa: Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, całość 28 dni.
6) 2008, dopłaty 18€ na 5 dni w Finlandii (mogło być 0€, bo miejscówki nieobowiązkowe, ale w nocy wolałem kupić)
7) 2009, wydatki to około 100€ (większość kuszetki i sypialne), wyjazd do Turcji i Syrii, całość 3 tygodnie.
8) 2009, wydatki 14€, trasa: Słowacja, Austria, Szwajcaria, Francja, Niemcy. Długość: 14 dni.
9) 2010, wydatki 35€, trasa: Niemcy, Francja, Hiszpania.

Były jeszcze drobne wypady, np do Anglii, do Finlandii, ale to głównie "weekendówki" i dopłaty albo zerowe, ale kilka euro, zależy, jakimi pociągami się jeździ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl