Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Znikną najmniej popularne pociągi w regionie
Autor Wiadomość

Bardi78 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 02-11-2011, 20:18    Odpowiedz z cytatem

Oj panie marszałku a ja głosowałem na pana...
Niech pan zamyka linie ale wpierw na próbę proszę dać:
1.Normalne europejskie prędkości
2.Rozsądny rozkład
3.Skomunikowania

Jeżeli to nie pomoże to wtedy zamilknę...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

adamus Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Lip 2009
Skąd: Chrzanów/Trzebinia

PostWysłany: 02-11-2011, 21:40    Odpowiedz z cytatem

Najgorsze w tym wszystkim że był czas gdzie ludzie strajkowali za każdą najmniejszą podwyżkę cen, a dziś wszystko wszystkim pasuje, nikt się nie odzywa, zwiną pociągi to ludzie kupią gów..ne złomy i będą dojeżdżać codziennie do roboty 50km mimo że paliwo zaraz będzie po 6zł/l, albo będą jeździć 19osobowym busem w 40osób jak już nie raz naliczyłem, to już któryś raz widać jak dla naszego dobra degraduje się komunikację, po to żeby wyciąć ją całkowicie pozbywając się problemu i mówiąc macie busy to sobie nimi jeździjcie a my zaoszczędzimy a że na waszym bezpieczeństwie, komforcie to co nas to obchodzi my na premię mamy.
Dopóki nie będzie twardego głośnego nie dopóty będzie tak jak mamy właśnie teraz.

_________________
linia 103 Trzebinia-Wadowice
www.linia103.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

ewunian Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 03 Lut 2011
Skąd: Wieprz/Katowice

PostWysłany: 02-11-2011, 22:06    Odpowiedz z cytatem

sama jestem wkurzona na maxa, bo oznacza to prawie całkowitą likwidację linii 117, którą tak często jeździłam z BB do Andrychowa. Cena biletu studenckiego: ~1,20, bilet w busie (ulgowy!): 3,5 aż do 4,0. cóż, na tej lini zostanie tylko IC do/z Zakopca/Gdyni (a to nie jestem pewna, czy nie był on pociągiem "wakacyjnym")...

Już ostatnio mama chciała kupić bilet na Pomorze. Wadowice- kasa zamknięta, Kalwaria - dworzec w rozsypce. Andrychów - szkoda gadać... Bielsko za daleko.

Co oni się tak uparli na Małopolskę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Janosik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Paź 2009
Skąd: Gorlice/Kraków

PostWysłany: 02-11-2011, 23:14    Odpowiedz z cytatem

No nie masakra! Ja wiedziałem, że władze województwa nie są zbyt mądre, ale że są aż tak debilne to się nie spodziewałem! To się nadaje do prokuratury...

Chcieliście rządów PO - to macie... By żyło się lepiej !! Finanse w stanie katastrofalnym, komunikacja w stanie katastrofalnym... Zastanawiam się za ile lat czekają nas rozbiory.

Ps. Może jakaś zbiorowa akcja? Bo czekanie z założonymi rękami i wylewanie żali na forum nic nie pomoże...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Miluś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-11-2011, 09:58   

Z tymi zbiorowymi akcjami to jest tak, że wszyscy mają zamiar, ale nikt ich nie realizuje.

Cytat:
na tej lini zostanie tylko IC do/z Zakopca/Gdyni (a to nie jestem pewna, czy nie był on pociągiem "wakacyjnym")...


To był pociąg całoroczny Smile Poza tym w nowym rozkładzie jazdy na niemal 100% juz nie będzie jeździł. Jedynie z PKP IC zostanie dawny PODHALANIN relacji: Szczecin- Zakopane przez Bielsko Białą, Wadowice.

No wstyd mi za władze województwa małopolskiego. Przecież to cofanie się w rozwoju jak już wcześniej napisałem.
Powrót do góry

absolutus1 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Lip 2011

PostWysłany: 03-11-2011, 13:02    Odpowiedz z cytatem

Podhalanin będzie jezdził wekendowo i przez wakacje ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Miluś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-11-2011, 13:32   

Przez wakacje na pewno Razz nie wiem jak w okresie ferii zimowych, bo wiadomość jest taka że ma jeździć w sezonie Razz No a zima w sumie to tez sezon Razz hehe A we wakacje na pewno Smile No chyba że PKP IC znów zmieni plany Smile Ale mam nadzieję, że o tym za niedługo się przekonamy Smile
Powrót do góry

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 03-11-2011, 13:38    Odpowiedz z cytatem

W zasadzie wcześniejsze komentarze zawarły już myśli, które przyszły mi do głowy po przeczytaniu tego newsa. Ja mogę tylko dodać: veto!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Miluś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-11-2011, 14:49   

Mój drogi, również nie pozostaje ci nic innego, jak to VETO wyrazić na piśmie przesłanym do UMWM Wink Im więcej osób tak zrobi tym lepiej Wink
Powrót do góry

Janosik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Paź 2009
Skąd: Gorlice/Kraków

PostWysłany: 03-11-2011, 15:06    Odpowiedz z cytatem

Miluś napisał/a:
Mój drogi, również nie pozostaje ci nic innego, jak to VETO wyrazić na piśmie przesłanym do UMWM Wink Im więcej osób tak zrobi tym lepiej Wink


I to już jest coś.

https://www.wrotamalopolski.pl/cms/Wrota2/Templates/Cyfrowy%20Urzad%20Procedury/Formularze%20procedur/DziennikPodawczy.aspx?NRMODE=Published&NRNODEGUID=%7b56D8A6AF-5C7B-47AD-B92F-28F2E351B105%7d&NRORIGINALURL=%2froot_Cyfrowy_urzad_procedury%2fJednostki%2fUrzad%2520Marszalkowski%2fDZIENNIKPODAWCZYcms%3ftyp%3do&NRCACHEHINT=NoModifyGuest&typ=o

Sam postaram się w któryś dzien wysłać pismo. Zachęcam wszystkich do zrobienia tego samego! Zadajcie pytanie jak można oceniać zainteresowanie pasażerów na liniach gdzie jadą 2 pary pociągów dziennie, zwróćcie uwagę, że mamy mieć zapewniony transport publiczny itp.
Napiszcie wszystko co wam leży na sercu, niech wiedzą, że nie jest nam ten temat obojętny.

TO TYLKO KILKA MINUT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Miluś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-11-2011, 15:50   

Drogi kolego Janosik dzięki za tego linka Smile Na pewno będzie łatwiej napisac do tego betonu Smile Jutro sam takowe pismo napiszę Smile Apeluje do wszystkich Małopolan na tym forum by takowe pismo wysłali do UMWM Smile
Powrót do góry

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 03-11-2011, 19:23    Odpowiedz z cytatem

A co z kosztami? Czy w 2012 samorząd województwa planuje zrobić cokolwiek, żeby obniżyć koszt uruchamiania połączeń kolejowych na najmniej obleganych liniach (nowy, mniejszy, energooszczędny tabor itp.)?

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-11-2011, 19:52   

To po kiego grzyba modernizacje linii kolejowych???? Kryniczanka robiona z RPO, zeby zaorac pociagi po wywaleniu kilkudziesieciu milionow zlotych ? To sie kupy nie trzyma...
Powrót do góry

Miluś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-11-2011, 20:52   

Pułtuś, to wyjaśnia pewną patologie na kolei: jak coś jest remontowane, to znaczy że będzie zamykane Wink
Powrót do góry

hurricane Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Sie 2009
Skąd: TARNÓW

PostWysłany: 04-11-2011, 12:22    Odpowiedz z cytatem

Pułtuś napisał/a:
To po kiego grzyba modernizacje linii kolejowych???? Kryniczanka robiona z RPO, zeby zaorac pociagi po wywaleniu kilkudziesieciu milionow zlotych ? To sie kupy nie trzyma...


Spokojnie do NS zostaną, martwiłbym się o Krynicę... Swoją drogą - ta wypowiedź kwalifikuje marszałka do dymisji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl