Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Fajne miejsca do kamerowania
Autor Wiadomość

Kyosti Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2010
Skąd: Rudziniec Gliwicki

PostWysłany: 20-06-2011, 17:46   Fajne miejsca do kamerowania Odpowiedz z cytatem

Witam, nudzi mi się ostatnio i chciałym wybrać się w jakąś fajną miejscówkę gdzie można zobaczyć jakieś ciekawe składy. Jestem z Rudzińca więc często można mnie spotkać w Gliwicach, rzadziej w Katowicach. Chciałbym wybrać się w miejsce nie dalekie od tych co podałem bo budżet nie za duży, ale z opcją zobaczenia jakiś ciekawych eic itp, szybkich przelotów bo to lubię Wink Pozdrawiam i czekam, na miejsca, które podacie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 20-06-2011, 19:23   

Jak chcesz szybkie przeloty to jedź na szlak Gliwice - Gliwice Łabędy.
Powrót do góry

Kyosti Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Lip 2010
Skąd: Rudziniec Gliwicki

PostWysłany: 20-06-2011, 22:15    Odpowiedz z cytatem

No ale ja te pociągi mam praktycznie u siebie, po za wyjątkami. Może jakaś inna miejscówka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 22-06-2011, 15:29   

Szlak Chorzów Stary - Bytom, prędkość maksymalna 100 km/h bez ograniczeń. A i widoki całkiem ciekawe, szlak przecina przecież rezerwat "Żabie Doły" (odsyłam do Wikipedii), obok jest też potężna hałda, z której można robić zarówno niezłe zdjęcia, jak i filmy.

Szlak Nakło Śląskie - Tarnowskie Góry podobnie, prędkość maksymalna to 100 km/h, niedaleko Osady Jana, a więc dojazd z centrum całkiem dobry (raptem 2 czy 3 przystanki, nawet na nogach można dojść).

Może nie szybkie przeloty, ale szlak Bytom Karb - Bytom Północny też jest bardzo ciekawy, mnóstwo towarów, "luzaków", oczywiście poczciwe kible i prędkość maksymalna wynosząca 30 km/h. No i ogromne szkody górnicze, a szyny trzymające się na słowo honoru. Również zapraszam. Sam dworzec w Bytomiu (zwłaszcza po zmroku) jest dość ciekawym i paradoksalnie bezpiecznym miejscem do robienia ciekawych filmów. Klimat jest niesamowity.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl