Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Zagubione rzeczy w pociągu Kolei Mazowieckich
Autor Wiadomość

Grygus Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Lut 2010
Skąd: Otwock

PostWysłany: 12-09-2010, 21:51   Zagubione rzeczy w pociągu Kolei Mazowieckich Odpowiedz z cytatem

Witam!

Podczas ostatniej podróży pociągiem Kolei Mazowieckich spotkało mnie dosyć niemiłe zdarzenie. Otóż, wysiadając z pociągu i spiesząc się na przesiadkę zostawiłem na półce część bagażu. O stracie zorientowałem się dopiero za jakąś godzinę, jadąc drugim pociągiem w siną dal. Jako że tamten pociąg miał już niewiele przystanków do stacji końcowej (kończył na Wwa Zach.) i frekwencja o tej porze dnia była dosyć niewielka to mam pewną nadzieję, że mój bagaż nie padł łupem współpasażerów. Ale co się z nim mogło stać po skończonym biegu pociągu? Czy załoga jakoś rewiduje pociąg zanim ruszy on w nową trasę? I czy ktoś wie co w takich przypadkach dzieje się ze znalezionymi rzeczami?

Dopiero jutro będę próbował jakoś skontaktować się z KM, może przejadę się do siedziby spółki. Wiele razy Koleje Mazowieckie mnie pozytywnie zaskoczyły i mam nadzieję że i tym razem się uda Smile .

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 13-09-2010, 14:31    Odpowiedz z cytatem

Najszybciej odeślą Cię do dyspozytora z Ochoty, bo skoro kibelek kończył bieg na Zachodnim, to pewnie zjechał na nocleg na Ochotę i może ktoś zaopiekował się bagażem. Może się znaleźć.

_________________
Le FleuR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl