Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
PKP PR ogłasza przetarg na druk SRJP

Kto wygra przetarg na druk SRJP?
WORK
56%
 56%  [ 37 ]
WORK
23%
 23%  [ 15 ]
WORK
20%
 20%  [ 13 ]
Głosowań: 65
Wszystkich głosów: 65

Autor Wiadomość

Andrev Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2006
Skąd: Jastrzębie Zdrój

PostWysłany: 17-08-2006, 15:13    Odpowiedz z cytatem

Naczelnik napisał/a:
PR Forum i wątek o przetargu na druk SRJP czytali pracownicy Drukarni Kolejowej - tak wynika ze statystyk i z tego IP: 80.55.112.26


To dowodzi, że PR Forum jest jednak czytane przez wielką rzeszę osób. Dowodzi to także tego, że Drukarnia Kolejowa, a raczej jej włodarze zaczęli interesować się przetargiem na SRJP. Mam nadzieję, że idzie to w dobrym kierynku, kierynku gdzie Drukarnia Kolejowa wystartuje do przetargu z bardzo dobrze skonstruowaną ofertą. BA, może nawet poszuka dowodów, na ewentualne przekręty przy tych przetargach i zgłosi się do prokuratury?...

_________________
Pozdrawiam z Jastrzębia Zdroju, więcej informacji:

[quote:f1a10655f0="WIKIPEDIA"]Jastrzębie jest największym miastem w Polsce nie posiadającym kolei pasażerskiej.[/quote]
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 22-09-2006, 11:57    Odpowiedz z cytatem

Sprawa przetargu na SRJP ucichła, ze strony PR zniknęło ogłoszenie o przetargu, nie pojawiła się natomiast informacja o rozstrzygnięciu, czyli kto go wygrał.
Dlaczego taki przetarg organizowany był wg jakiegoś tam wewnętrznego regulaminu a nie zgodnie z przepisami ustawy o zamówieniach publicznych?

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 22-09-2006, 12:16    Odpowiedz z cytatem

Radek, Krycha już szczegółowo to opisała. W całej tej sprawie chodzi o to, żeby przetarg znów wygrała prywatna spółka W... (pełnej nazwy nie podaję, ale każdy może sobie sprawdzić w SRJP), a gra toczy się o duże pieniądze i prawdopodobnie o łapówki!

Jak na razie to tylko PR Forum zainteresowało się tą aferą, ale pewnie to wystarczy aby beton PKP PR wkurzył się i dlatego jest taka cisza, żeby tematu nie łyknęły inne media pazerne na sensację.

_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 22-09-2006, 21:42    Odpowiedz z cytatem

Radek napisał/a:
Sprawa przetargu na SRJP ucichła, ze strony PR zniknęło ogłoszenie o przetargu, nie pojawiła się natomiast informacja o rozstrzygnięciu, czyli kto go wygrał.
Dlaczego taki przetarg organizowany był wg jakiegoś tam wewnętrznego regulaminu a nie zgodnie z przepisami ustawy o zamówieniach publicznych?

Właściwie to Lady Makbet już to wyjaśniła. Otóż wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że przetarg na druk SRJP co roku jest ustawiany i zapewne tak ma być teraz. Korzysta na tym prywatna firma "W...", która "wygrywa" przetarg, korzystają też odpowiedni ludzie z Centrali PKP PR.
Gdy tylko uzyskam więcej informacji o wynikach przetargu (a będzie to trudne, bo z powodu PR Forum sprawa jest na pewno ściśle tajna) to natychmiast napiszę o tym na Forum.

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Minerva Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 11 Lut 2006
Skąd: Żary

PostWysłany: 23-09-2006, 00:35    Odpowiedz z cytatem

Na kogo stawiacie? Kto waszym zdaniem wygra ten przetarg? Nikomu nieznana, podejrzana firemka na "W" czy może jakimś cudem Drukarnia Kolejowa?

_________________
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil na które czekamy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Grad Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 25-09-2006, 18:42    Odpowiedz z cytatem

Stawiam 50zł, wygra firma WORK. Jeśli przegra to ja wysyłam te 50 na działalność Forum.
Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Picolo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 25-09-2006, 22:39    Odpowiedz z cytatem

Pozwoliłem sobie założyć na PMK podobny temat i pojawiła się bardzo ciekawa wypowiedź, którą zacytuję:

Już w listopadzie zeszłego roku rozmawialiśmy z Tomkiem Koryckim na temat tego wydawnictwa. Napisał on wówczas, poczyniwszy pewne ustalenia, na tej grupie:

"Odnoszac sie do ciagnacego sie pare dni temu watku nt. nowego rozkladu ksiazkowego i "wpolpracujacego" przy tym niejakiego wydawnictwa WORK, to ciekawym sie wydaje ktory z pociotkow z wierchuszki któregoś z PKP xx jest tego wlascicielem. Albowiem wydawnictwo miesci się (coz za zbieg okolicznosci) na Targowej 83 pok. 37. Firmy nie ma w ksiazce telefonicznej, nie ma rownież w necie, nigdzie. Podejrzewam, że PR placi za jakies pseudouslugi temu tworowi od każdego SRJP (rowniez tego "bezplatnego" dla pracowników). Nie wiem jak sadzicie, ale prawdopodbnym jest, ze ktos spokojnie sobie z biznesiku kase ciagnie. Jak dla mnie sprawa powinien zainteresowac się prokurator.

Nie sa mi znane jakiekolwiek szczegoly owej wspolpracy (zatem nikogo nie chce oskarzac), choc jak widac sprawa wyglada co najmniej dziwnie..."

Sprawa jak widać wypływa ponownie. Bo wydawnictwo "Work" to nadzwyczaj ciekawy twór. Adresu Targowa 83 Warszawa chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.


Myślę, że temat warto podrzucić dziennikarzom, np. z "NIE".

_________________
"Demokracja to rządy hien nad osłami."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 26-09-2006, 10:55    Odpowiedz z cytatem

Sprawa podejrzanego przetargu na druk SRJP jest rozwojowa! Na razie jednak nic więcej powiedzieć nie mogę...

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Zed Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: UK

PostWysłany: 26-09-2006, 13:17    Odpowiedz z cytatem

Picolo napisał/a:
Pozwoliłem sobie założyć na PMK podobny temat i pojawiła się bardzo ciekawa wypowiedź, którą zacytuję

To i ja dorzucę cytacik z PMK:

Z racji na hermetyczne srodowisko, jakim jest tzw. "kolej" afery raczej nie rozdmuchasz, bo i tak malo kto bedzie tym zainteresowany. A to ze z panstwowego molocha mozna "wyruchac" mase pieniedzy to nie tajemnica poliszynela - a bo to po co zleca sie nikomu niepotrzebne projekty opiewajace na kilkadziesiat tysiecy zlotych? Owszem, kradziez, ale za to w bialych rekawiczkach....

_________________

Sponsorem mojej nieobecności na forum jest WizzAir.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Andrev Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Cze 2006
Skąd: Jastrzębie Zdrój

PostWysłany: 26-09-2006, 16:55    Odpowiedz z cytatem

Zed napisał/a:
(...)To i ja dorzucę cytacik z PMK:

Z racji na hermetyczne srodowisko, jakim jest tzw. "kolej" afery raczej nie rozdmuchasz, bo i tak malo kto bedzie tym zainteresowany. A to ze z panstwowego molocha mozna "wyruchac" mase pieniedzy to nie tajemnica poliszynela - a bo to po co zleca sie nikomu niepotrzebne projekty opiewajace na kilkadziesiat tysiecy zlotych? Owszem, kradziez, ale za to w bialych rekawiczkach....


Zgadzam się w 100%, dopóki nie rozjebie się betonu z PKP, to takie afery będą na porządku dziennym i raczej nikt nie będzie w stanie dobrać się do dupy tym gnojom, wyprowadzającym kolejowe mienie (w tym przypadku środki finansowe) z PKP na rzecz spółek swoich znajomych, kolegów, czy rodziny, lub poprostu dla siebie. Wydaje mi się, że przykład tego przetargu jest tylko jednym z wielu i nic to nie zmieni...

_________________
Pozdrawiam z Jastrzębia Zdroju, więcej informacji:

[quote:f1a10655f0="WIKIPEDIA"]Jastrzębie jest największym miastem w Polsce nie posiadającym kolei pasażerskiej.[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Grad Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 26-09-2006, 21:34    Odpowiedz z cytatem

A co na to nie towarzysz bo za młody członek rady nadzorczej PKP Przewozy Regionalne prominentny działacz Solidarności pan Matera. Co myśli na temat zaangażowanej w przetarg emerytki z PKP PR. Czy udajesz, że nic nie wiesz baranie czy dostajesz "działke" za każde "przekręcanie "?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 07-10-2006, 16:15    Odpowiedz z cytatem

Czy już oficjalnie wiadomo, że WORK znów będzie drukować SRJP? Czy może władza PKP PR czai się jeszcze z upublicznieniem wyniku przetargu?

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

thomas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2006
Skąd: Poznań

PostWysłany: 07-10-2006, 19:41    Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy nowe SRJP będą tak badziewiarskie jak te które dostałem na ten rozkład Very Happy

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 07-10-2006, 23:06    Odpowiedz z cytatem

Beatrycze napisał/a:
Czy już oficjalnie wiadomo, że WORK znów będzie drukować SRJP? Czy może władza PKP PR czai się jeszcze z upublicznieniem wyniku przetargu?

Prawdopodobnie beton PKP PR ma dziennikarzy na karku. Może być z tego niezły pasztet...

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 17-10-2006, 13:15    Odpowiedz z cytatem

Czy PKP PR ma obowiązek ujawnić na stronie internetowej wynik przetargu na druk SRJP? W tej sprawie jest podejrzana cisza, a myślę, że już wiadomo kto wydrukuje SRJP, tylko beton PKP PR czai się.

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl