Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Kto zapowiada pociągi na stacji Opole Główne
Autor Wiadomość

rzepik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2008
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 21-11-2011, 09:33   Kto zapowiada pociągi na stacji Opole Główne Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie kto odpowiada za zapowiadanie pociągów na stacji Opole Główne. Pytam ponieważ po raz kolejny przegięciem jest to co się dzieje na tej stacji. Otóż w piątek 18.11.2011 r. pociąg REGIO z Kędzierzyna do Wrocławia (planowy przyjazd 15:50 był spóźniony ponad 15 minut) więc wjechał na peron 1 ok. 16:10. O 16:12 planowo ma odjeżdzać TLK z Lublina do Wrocławia, ale ponieważ tor 1 był zajęty więc czekałem aż REGIO odjedzie by TLK mogła wjechać. Jest 16:22 i nie ma żadnej informacji co z pociągiem TLK. Po chwili pojawia się infomacja że pociag jest opóźniony 5 minut, następnie 10, 15 minut i o 16:35 pani zapowiada, ze pociąg zwiekszył opóźnienie do 180 minut. Pytam, dlaczego ludzi wprowadza się tak strasznie w błąd i kto za to odpowiada ? Przecież o tym, że pociąg za 15 minut nie przyjedzie było wiadomo duuuuuuużo wcześniej Do kogo pisać skarge, bo nie jest to pierwszy przypadek !
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 22-11-2011, 13:44    Odpowiedz z cytatem

A skąd wiesz, kiedy się dowiedzieli o opóźnieniu i skąd to opóźnienie się wzięło? Jeżeli tuż przed Opolem doszło do awarii (którą być może próbowano usunąć bezskutecznie) albo wypadku, to przez pierwsze minuty ciężko oszacować docelowe opóźnienie.

_________________
Le FleuR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rzepik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Wrz 2008
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 23-11-2011, 10:00    Odpowiedz z cytatem

Wszystko rozumiem, ale ktoś chyba jest odpowiedzialny za przekazywanie informacji dalej. Rozumiem, że można mieć problem z oszacowaniem czy pociag będzie opóźniony 15 czy 20 minut, ale że będzie opóźniony 20 minut a 60 to już chyba można dużo wcześniej, nie mówiąc juz o większych opóźnieniach.

[ Dodano: 23-11-2011, 10:03 ]
Awarii przed samym Opolem nie było, bo inne pociągi (w tym osobowy z Gliwic przez Strzelce) przyjechał bez opóźnienia. Zaznaczam, że pociag z Lublina do Wroclawia o którym była mowa powyżej jechał z Gliwic przez Strzelce. To tak tytułem uzupełnienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

FranzMaurer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2011

PostWysłany: 23-11-2011, 13:04    Odpowiedz z cytatem

jejku.. jak ja dawno na tej stacji nie byłem Very Happy.. wypadałoby się znów wybrać.. ale co do zapowiadania "OGÓLNIE" pociągów (wtedy kiedy pojawiłem się na niej) nie było problemu.. wszelkie opóźnienia, przyjady i odjazdy były podawane na bieżąco
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl