Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Dog niemiecki podróżujący koleją
Autor Wiadomość

joanka40 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 26 Wrz 2011

PostWysłany: 26-09-2011, 01:28   Dog niemiecki podróżujący koleją Odpowiedz z cytatem

Poszukujemy psa, który w dniu 23 września bieżącego roku /piątek/ wsiadł na peronie w Dąbrowie Górniczej do pociągu jadącego w kierunku Częstochowy. Pociąg odjeżdżał o godz. 14.56. Prawdopodobnie jeździ pociągami na trasie Częstochowa-Gliwice i z powrotem ale może też jeździć poza województwo.
Pies był w bardzo złym stanie, strasznie wychudzony, zachowywał się b. łagodnie ale niestety nie udało mi się go zatrzymać - konsekwentnie wsiadł do pociągu ok. godz. 15.
Gdy pociąg odjeżdżał widziałam konduktorkę, która wtedy miała dyżur- podaję krótki opis - widziałam tą Panią też kiedyś na trasie do Gliwic. Blondynka, włosy długie uczesane w kok, średniego wzrostu, bardzo ładna .
Może ktoś widział psa i mógłby pomóc.
Poszukujemy go przez stronę internetową: www.dogomania.pl w dziale adopcje, Śląsk, jak również na wątku ogólnopolskim.
Za wszystkie informacje z góry dziękuję. Ewentualnie, proszę mi doradzić z kim jeszcze się skontaktować, aby dowiedzieć się czegoś więcej.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Miluś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 26-09-2011, 10:56   

Ale to już pojawiło się w jednym z tematow na forum z tego co mi się wydaje...
Powrót do góry

joanka40 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 26 Wrz 2011

PostWysłany: 26-09-2011, 11:49    Odpowiedz z cytatem

To rzeczywiście jest możliwe, bo na różnych stronach zamieszczamy informacje o psie,więc mogłam się pomylić i zamieścić ponownie informacje. Cały czas mamy nadzieję,że pies się znajdzie, choć był bardzo schorowany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl