Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Zdobycie uprawnień rewidenta taboru będąc maszynistą
Autor Wiadomość

Matt01x Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 18 Sty 2020

PostWysłany: 06-01-2021, 12:12   Zdobycie uprawnień rewidenta taboru będąc maszynistą Odpowiedz z cytatem

Witam.
Chciałbym się podpytać, jakie są i czy w ogóle możliwości aby zrobić uprawnienia rewidenta taboru będąc maszynistą w ICC? Dodam tylko o ile może to być przydatne, że mam też tytuł inżyniera o kierunku kolejowym. Ponadto posiadam też dzienniczek przygotowania zawodowego do zawodu maszynisty pojazdów trakcyjnych, w którym było:
- Praca przy czynnościach rewidenta taboru: 40 godzin
- Przygotowanie zawodowe, praca przy naprawie i utrzymaniu taboru kolejowego 264 godziny w skład których wchodziło:
* 56h przy naprawie i przeglądach pojazdów trakcyjnych elektrycznych
* 56h przy naprawie i przeglądach pojazdów trakcyjnych spalinowych
* 56h przy naprawie i przeglądach maszyn i aparatów elektrycznych w pojazdach trakcyjnych elektrycznych
* 56h przy naprawie i przeglądach maszyn i aparatów elektrycznych w pojazdach trakcyjnych elektrycznych
* 40h przy naprawie i przeglądach silników spalinowych oraz układu zasilania i układu wydechowego

Mam oczywiście możliwość zrobić w własnym zakresie kurs na rewidenta taboru, bardziej martwi mnie wymagane doświadczenie w tym zakresie aby móc być dopuszczonym do egzaminu, może był ktoś w podobnej sytuacji i ma jakieś porady w tym zakresie? Może jakaś umowa zlecenie u prywaciarza, jeżeli tak to na jakiś zasadach? Słyszałem też o możliwości próby uznania dyplomu studiów aby mieć zmniejszony wymóg ilości godzin w potrzebnym doświadczeniu, może ktoś tak próbował?
Z góry dzięki za wszelkie porady.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl