Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 57, 58, 59  Następny
Rozkład jazdy 2020/2021
Autor Wiadomość

Mawel Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 26 Maj 2018
Skąd: Szczecin, Chociwel

PostWysłany: 15-05-2020, 23:15    Odpowiedz z cytatem

sympatyk, nie
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Annaja5555 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 10 Lut 2020
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16-05-2020, 01:11    Odpowiedz z cytatem

Mogłabym prosić o wstępne połączenia dla stacji Mława?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

hokent Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2017

PostWysłany: 16-05-2020, 12:12    Odpowiedz z cytatem

Mawel
A dałbyś radę podać jakie pociągi pojadą na odcinkach Kępno/Kluczbork i Kępno/Wieluń? Bo z tego co widzę Przemyślanin i Gwarek wylatują, więc obstawiam, że za Gwarka wróci Szkuner, bo one się tak ostatnio wymieniały, ale to tylko moje domysły. Gdybyś miał szczegóły co pojedzie od Kępna na południe byłbym wdzięczny 😊
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

michal24111 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 16-05-2020, 12:36    Odpowiedz z cytatem

Jak tam Trójmiasto się rysuje na 2020/2021?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mirswa Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Cze 2018

PostWysłany: 16-05-2020, 14:19    Odpowiedz z cytatem

Mawel,
Masz może plany na pociągi międzynarodowe Bohumin - Chałupki i Bohumín - Zebrzydowice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Auderman Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Maj 2020
Skąd: Poznań

PostWysłany: 16-05-2020, 14:35    Odpowiedz z cytatem

@Wielkopolanin
KW będą zwiększać liczbę pociągów na 272
A propo TLK to we Wrocławiu i Opolu mieszka więcej osób niż w Ostrowie Wielkopolskim dlatego w ramach postępu prac na 271 tamtędy będzie kierowany ruch Poznań-Południe

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCqsfA4g1o1a0hk3ACOI9AfQ Zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mawel Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 26 Maj 2018
Skąd: Szczecin, Chociwel

PostWysłany: 16-05-2020, 15:41    Odpowiedz z cytatem

Szanowni panie i panowie!
Nie posiadam projektu RJ, tylko otrzymałem wiadomości e-mailu od MI i chciałem wiedzieć jakie pociągi będą jeździły tylko dla stacji Szczecina lub Stargard.
Może dostanę projekt RJ dopiero we wrześniu i przekazam was informacje, jakie pociągi będą.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

CzekoladaBanan Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Kwi 2020

PostWysłany: 16-05-2020, 17:27    Odpowiedz z cytatem

Planowany rozkład jazdy IC na kotlinę kłodzka oraz Kamieniec Ząbkowicki
TLK ,Szczeliniec’ relacji Warszawa Wschodnia - Jelenia Góra - Warszawa Wschodnia przez: Kamieniec Ząbkowicki, Klodzko Główne, Nową Rude, Wałbrzych Główny
IC ‚Śnieżka’ relacji Szklarska Poręba Górna - Warszawa Wschodnia - Szklarska Poręba (wagony bezpośrednie z Kudowy-Zdroju do Wrocławia gdzie będą się łączyć i jechać do Warszawy przez Polanicy, Klodzko, Kamieniec, Ziebice, Strzelin
TLK ‚Sudety’ relacji Kraków Główny - Jelenia Góra - Kraków Główny przez Katowice , Prudnik, Nysę, Otmuchów, Paczków, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Dzierżoniów, Świdnicę, Jaworzynę, Wałbrzych.
Zobaczymy jak popisze się UMWO i UMWD na lini 137 Nysa - Kamieniec. Czy pociągi z Legnicy zamiast do Kłodzka skierują na Nysę? Albo może UMWO Doda codzienne połączenia na odcinku Nysa - Kamieniec Ząbkowicki.

8F4CEB27-0EFA-4566-BE93-644A33BE341E.jpeg
Pobierz Plik ściągnięto 373 raz(y) 254.31 KB

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 16-05-2020, 19:07    Odpowiedz z cytatem

Zawsze mnie zastanawia: czy NAPRAWDĘ opolskie nie może dać kasy na JEDNĄ codzienną parę pociągów pomiędzy Nysą a Kamieńcem Ząbkowickim (obojętne w jakiej relacji), a dolnośląskie na DRUGĄ? Już byłyby dwie pary Wow Ileż to pociągów regionalnych kursuje CODZIENNIE pomiędzy Oławą a Brzegiem?.. Faint
Skoro już nawet pociągi zaczęły jeździć przez zasieki trzech województw pomiędzy Lesznem a Głogowem to przykład podsudeckiej jest dla mnie tym bardziej niezrozumiały Beton


Ostatnio zmieniony przez sympatyk dnia 16-05-2020, 19:16, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bigosikadamek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2019

PostWysłany: 16-05-2020, 19:09    Odpowiedz z cytatem

A ja zapytam inaczej - na jakiego maila kierujecie zapytania do MI?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mawel Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 26 Maj 2018
Skąd: Szczecin, Chociwel

PostWysłany: 16-05-2020, 19:18    Odpowiedz z cytatem

bigosikadamek najlepiej byś pisał na priv do kogos Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bigosikadamek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2019

PostWysłany: 16-05-2020, 19:31    Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem, że to jakaś wiedza tajemna Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przemek1984 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Kwi 2016

PostWysłany: 16-05-2020, 21:37    Odpowiedz z cytatem

Musisz wysłać zapytanie na ten adres skargi.wnioski@mi.gov.pl. Trzeba podać imię i nazwisko oraz adres. Pytasz o połączenia dla danej stacji. W miarę szybko odpowiadają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kalpom92 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Sie 2014
Skąd: Kalisz Pomorski

PostWysłany: 16-05-2020, 22:15    Odpowiedz z cytatem

W których godzinach będzie kursował Staszic przez Stargard?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wielkopolanin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lip 2007

PostWysłany: 16-05-2020, 22:36    Odpowiedz z cytatem

Auderman, tylko co mi z pociągu KW który kończy bieg w Kępnie? Mi chodzi o sensowne połączenia IC, w sensownych relacjach i komforcie a nie jakieś uszczęśliwianie ludzi pociągiem TLK nawet bez 1 klasy. Już były takie pociągi Poznań - Katowice, raz przez Wieluń, później Kluczbork. To nawet przez Leszno nie przyjęły się takie relacje. Tak żeby coś puścić żeby ludzie nie psioczyli. Jeżdżę i widzę. Jak już muszę jechać z Poznania do Wrocławia to jest kosmos. 10 lat linia rozkopana. Teraz jest S5 więc jazda pociągiem z Poznania do Krakowa przez Wrocław nie jest jakąś rewelacją jak można prawie w niecałe 5 godzin jechać przez Ostrów Wielkopolski i Częstochowę a co dopiero autem z Poznania. I dlatego IC "Przemyślanin", TLK "Osterwa" ma dobrą frekwencję tak samo jak TLK "Pułaski". Obok Ostrowa Wielkopolskiego jest Kalisz i wiele mniejszych miast. To jest aglomeracja kalisko-ostrowska. Oczywiście część pociągów powinna jechać linią 271 a pewna część 272. Tylko niech to nie będzie kosztem linii 272, że zabieramy z niej dobry pociąg a puszczamy jakiś ochłap w skróconej relacji w biednym standardzie. Prostym przykładem jest trasowanie pociągów z Warszawy do Wrocławia przez Częstochowę, Opole - oczywiście nie mam nic przeciwko zabieraniu pociągów z tej trasy bo są potrzebne. Tylko,że w przypadku Wrocławia, Opola mówi się, że tu powinny jechać pociągi z Poznania na Katowice, Kraków bo to duże miasta a w przypadku pociągów z Warszawy do Wrocławia, Częstochowa i Opole to są od razu miastami o większym znaczeniu niż Łódź, Kalisz. Nie dość, że nadrabia się kilometrów, może i szybciej ale omijamy Łódź która ma liche połączenia z Wrocławiem (3 największe miasto w Polsce). Ile zostało pociągów pendolino na trasie przez Częstochowę, Opole? Akurat jedyny pociąg pendolino do Jeleniej Góry akurat ma frekwencję, bo jak jechałem parę razy po godzinie 19 kiedyś (był taki pociąg pendolino) z Warszawy do Wrocławia to była pustka w piątek. Trasa S8 robi swoje i brak remontu torów z Łodzi do Wrocławia do standardu 160 km/h.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 59 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 57, 58, 59  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl