Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48, 49  Następny
Zestawienie i frekwencja w pociągach sezonowych
Autor Wiadomość

obiezykraj Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Kwi 2009
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 29-07-2013, 22:05    Odpowiedz z cytatem

MultiKolej napisał/a:
13-14.07.2013r. ]Ostrów Wielkopolski [NOCKA]
(Szkoda że w soboty nie kursuje TLK Baczyński [Warszaw Wsch.-Wrocław Gł.] bo też by był...)

TLK Rozewie [Wrocław Gł.-Hel]
EU07-013 + Kuszetka + Sypialny + 1 + 2[IC] + 2 + 2[IC] + 2/1 + 2 + 2[IC] + Sypialny

TLK Bryza [Kołobrzeg-Kraków Płaszk.]
EP07-1033 + Kuszetka + Kuszetka + Kuszetka + 1[IC] + 2[IC] + 2[IC] + 2[IC] + 2[IC] + 2 + 2

TLK Bryza [Kraków Płaszk.-Kołobrzeg]
EP07-1043 + 2[IC] + 2[IC] + 2 + 2 + 2 + 1[IC] + Kuszetka + Kuszetka + Kuszetka

TLK Rozewie [Hel-Wrocław Gł.]
EP07-1060 + Sypialny + 2[IC] + 2 + 1/2 + 2 + 2 +2[IC] + 1[IC] + Kuszetka + Kuszetka

http://www.youtube.com/watch?v=j6CG6GFYRfE


Kolego, podawaj pełne informacje o relacjach pociągów ...

TLK ROZEWIE ma dwie relacje Jelenia Góra-Gdynia Główna oraz Wrocław Główny-Hel

TLK BRYZA - nie ma sypialki tylko same kuszety - nie wierzę ...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

atakan Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Paź 2009

PostWysłany: 03-08-2013, 23:14    Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś filmik ze składem dzisiejszej Błękitnej Fali ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wojtekbrd Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2012
Skąd: Białogard

PostWysłany: 04-08-2013, 15:07    Odpowiedz z cytatem

Jechałem dzisiaj Piratem z Wrocławia do Białogardu. Frekwencja w części Kołobrzeskiej ok.150%( Wrocław) problemy z wejściem po pociągu+ duże bagaże, był spory chaos. Postanowiłem zobaczyć jak frekwencja w części do Świnoujścia i byłem zaskoczony, znalazłem nawet wolny przedział więc ulokowałem się tam i czekałem aż zajedziemy do Szczecina. W Kostrzynie woodstok całkowicie dopełnił część Świnoujską. W Szczecinie, w części Kołobrzeskiej dalej utrzymywało zapełnienie ok 130%( dobrze, że nie znalazł się konduktor kaskader i nie próbował sprawdzać biletówSmile Skład miał 13 wagonów - 7Kg i 6Św
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 04-08-2013, 16:06    Odpowiedz z cytatem

Ludzie jechali wg swojego uznania, jak nie ma miejscówek, to bilety są wydawane na wyraźne życzenie pasażera, który jest informowany że może stać. Niezależnie od powyższego nie zdziwię się jak będzie to w gazecie jakiejś opisane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

BryTomWi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Gru 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05-08-2013, 13:40    Odpowiedz z cytatem

danio napisał/a:
Ludzie jechali wg swojego uznania, jak nie ma miejscówek, to bilety są wydawane na wyraźne życzenie pasażera, który jest informowany że może stać. Niezależnie od powyższego nie zdziwię się jak będzie to w gazecie jakiejś opisane.


Gówno prawda za przeproszeniem. Jechałem wczoraj Szyperem, podszedłem do kasy po bilet, pani wydrukowała, wzięła pieniądze i koniec. A na bilecie formułka o braku miejsca siedzącego. Mi to rybka bo i tak bym kupił, ale nie gadajcie bzdur, że to jest na wyraźne życzenie pasażera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dudzio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Kobyłka

PostWysłany: 05-08-2013, 16:16    Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od kasjerki. Kiedy ja (jeszcze rok temu!) kupowałem bilet w Krakowie to musiałem się z nią niemal kłócić żeby chciała mi sprzedać bilet na TLK Brzechwa do Warszawy. Z trzy razy dopytywała mnie czy jestem świadomy tego, że nie ma dla mnie miejscówki i dalej chcę kupić ten bilet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 05-08-2013, 16:48    Odpowiedz z cytatem

@BryTomWi
Skargę napisz. Ma obowiązek poinformować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 05-08-2013, 17:12    Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w nocy, tzn. z niedzieli na poniedziałek jechałem TLK Pirat z Szczecina do Zielonej Góry, do Kostrzyna frekwencja wynosiła około 60% w obu częściach pociągu, jak wpadła hołota z Woodstock wzrosła do ponad 160%, tak, że byli nawet w pierwszej klasie na korytarzu!!! Jakiś typ spał w toalecie, mimo, że było w niej pełno wody Smile

Jak wbiegali do pociągu razem z znajomymi trzymałem przez około 10 min z całej siły drzwi od przedziału, jak przebiegło największe bydło od razu, wychyliłem się z przedziału i zaprosiłem chłopaka i dwie dziewczyny Smile , którzy w porównaniu do innych byli bardzo życzliwi i rozmowni Very Happy
Od razu mówię, że nie każdy to bydło, dla ludzi, którzy demolują, palą, piją nie powinno być miejsca w pociągach !!!

Najgorsze jest to, że większość "imprezowiczy" była mocno wstawiona lub pod wpływem narkotyków, do toalety szedłem tam i z powrotem 30 min, siedziałem w przedziale nr 1 ......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siudmy7 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Maj 2013

PostWysłany: 05-08-2013, 17:44   TLK "REGLE" Gdynia Gł.- Zakopane. Odcinek Poronin- Odpowiedz z cytatem

Witam.
Przedstawiam Tlk Regle na odcinku Poronin- Zakopane z dnia 03.08.13r.
Frekwencja w wagonie "tania kuszetka" 90 procent, reszta skladu 80 %.

Kod:
http://youtu.be/ClzMHTnUzFE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

oskarik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Mar 2011

PostWysłany: 06-08-2013, 12:14    Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja jechałem przemyślaninem do międzyzdrojów z niedzieli na poniedziałek. Spóźnił sie 4 godziny. Najpierw w brzesku staliśmy 2 godziny bo konar spadł na sieć i czekaliśmy aż naprawią a potem ponad godzibe staliśmy w chorzowie bo kolonia cygańskich dzieci jechala i mieli mieć wagon zarezerwowany a nie dali im i musieli na korytarzu stac. Awanturowali sie tak bardzo (oczywiscie racje mieli) ze musiał kierownik pociagu isc do nich. Po godzinie im dołączyli wagon. Po drodze kilka postoi bo jechalismy nie planowo i w miedzyzdrojach zamiast 10:43 to byliśmy po 14:00. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Hubciosz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2013

PostWysłany: 08-08-2013, 21:25    Odpowiedz z cytatem

Skoro już mówimy o Przemyślaninie, to ostatnio zauważyłem, że do Przemyśla dociągnął dwie sypialki, zamiast jednej, jak to było do tej pory. Czyżby jakaś planowa zmiana, czy po prostu jednorazowy przypadek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Przemyślanin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Gru 2008
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: 08-08-2013, 22:09    Odpowiedz z cytatem

Hubciosz, Raczej jednorazowy przypadek. Dzisiaj natomiast skład do Przemyśla przyjechał już tylko z jednym sypialnym, natomiast w dwiema kuszetkami.

_________________
Pozdrawiam z Przemyśla
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Hubciosz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sie 2013

PostWysłany: 08-08-2013, 22:22    Odpowiedz z cytatem

To muszę przyznać, że ciekawie rotują tym składem. Sam nim we wtorek jadę, zobaczymy jaki wtedy podstawią Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychu12231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Lip 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 09-08-2013, 10:44    Odpowiedz z cytatem

Sorry za mały offtop, ale jak koledzy już o wskazaniu miejsca na bilecie - w kasach w Zielonej Górze (zarówno IC jak i PR) często wystawiają brak gwarancji miejsca nawet jak miejsca są (prawie pusty pociąg), trzeba leni nieraz opierniczyć żeby wystawili jak trzeba. W Poznaniu ostatnio też jak jechałem do Babimostu Lubuszaninem wsiadła kobieta do przedziału i pyta się czy się dla niej miejsce znajdzie bo jej wystawili bez wskazania, powiedziałem żeby poczekała aż pociąg ruszy bo teraz będą ją jeszcze przeganiać, poczekała, usiadła i dojechała do końca swej podroży, nikt jej nie wygonił. Z resztą trochę wolnych miejsc było. Tak że "Brak gwarancji miejsca siedzącego" bardzo często wynika z lenistwa kasjerów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 09-08-2013, 11:01    Odpowiedz z cytatem

Prawda szczególnie w Zieleniej Górze na kasa pracuje banda debili oczywiście nie obrażając debili, tam jest dopiero cyrk, nic nie wiedzą nic nie potrafią, jak kupowałem bilet studencki z REGIOkartą to pani z kasy powiedziała, że nie ma takiej oferty !!!!!! Jak kupowałem bilet relacyjny z Poznania do Gdyni, tak samo !!!
i nie tylko ja miałem takie przygody, wielu moich znajomych Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 46 z 49 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48, 49  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl