Chcą likwidacji Kolei Śląskich
Odpowiedz do tematu

Temat:
Nad tym, że niedoróbek za publiczne pieniądze uskutecznianych, w związku z publicznym transportem, tolerować się nie godzi.


_________________
W ŚWIECIE IMITACJI DOSKONAŁYCH SZTUKA RODZI SIĘ Z PRZEKŁAMAŃ W KOPIOWANIU.
Temat:
Hehehe, proszę cie nie rozsmieszaj mnie, są ważniejsze sprawy i niedoróbki za znacznie większa kase niż jakiś tam portal.

Temat:
Portal jest niedoróbką, którą sprawny fachowiec zlikwidowałby maksymalnie w ciągu 2-3 dni. Tymczasem problemem nikt się nie zajmuje, ale przecież skoro to służba 'publiczna', to może być niedorobiona, nie splajtują.


_________________
W ŚWIECIE IMITACJI DOSKONAŁYCH SZTUKA RODZI SIĘ Z PRZEKŁAMAŃ W KOPIOWANIU.
dddbb
-Usunięty-
Temat:
Już z 1,5 roku temu dostałem od rzecznika informację o nowym portalu, bardziej propasażerskim. Od tego czasu rzecznik się zmienił, a wraz z nim zapewne koncepcja

Temat:
i co z tego? nadal ten sam problem.
@hanys: wiec niech zlikwiduja serwis.

Temat:
Skoro zgadzasz sie na to aby zlikwidowali to czemu przeszkadza ci to ze nie dziala?

Temat:
@hanys: a czemu ma nie dzialac do momentu likwidacji? juz wiem. bo kurwa mac caly net powinien dzialac na appkach o tapatalk. buahaha. prawda?:-D

Temat:
Prawda dziecko Very Happy

Temat:
Pesy jezdza na zewnatrz zasyfione. Juz kible sa czysciejsze (pomijajac grafiti).

Temat:
Przy mrozach pudeł nie myli.

Temat:
hanys napisał/a:
Przy mrozach pudeł nie myli.

Masz problem z wzrokiem? Sklady nadal zasyfione.
Nawet byla sytuacja, ze w Katowicach sklad mial czysty tylko 1 czlon
Zagadka:
Dokad mozna dojecha na bilecie L16 (Katowice - Dabrowa Gornicza Golonog), siedzac miedzy 1 i 2 drzwiami, bez znajomosci?

Temat:
Nie mam problemów ze wzrokiem, widac w nocy dalej nie ma powyzej 5 stopni na plusie.
Chociaz odkąd upadła Silesia Rail to faktycznie o porządek w składach KŚ już nieco trudniej, bo mam nadzieje, że znajesz sobie sprawe z tego, że KŚ nie czyści swoich pociągów.

Temat:
@hanys: A auto tez myjesz w nocy?
Co za problem przepuscic sklady przez myjnie tuz przed wjazdem na trase?
Co z moja zagadka?

Temat:
No to przepuścić trzeba by było go w nocy, w ciagu dnia składy są pobieżnie czyszczone, nie ma czasu na jeżdżenie na myjke, to wszystko sie wydaje proste, przepuścić, minuta i niech ciśnie w trase - jednak w rzeczywistości tak nie jest.

Temat:
@hanys: Wiec jakim cudem potrafia 1 srodkowy czlon wyczyscic?
Czy wg KS zasyfiony sklad nie swiadczy o traktowaniu pasazerow?
Jesli dobrze pomyslec to da rade;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl