Ładowanie strony... proszę czekać!

Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj

FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   M.INFOKOLEJ.PL   FB.COM/INFOKOLEJ

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
Bilet PKP IC przez Internet
Autor Wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel

PostWysłany: 19-06-2022, 21:15    Odpowiedz z cytatem

siudmy7 napisał/a:
Witam, wybieram się do Budapesztu (Chopin)bilet 'tam' kupię online, po bilet powrotny niestety muszę udać się do kasy. Czy u innych przewoźników (wegry , slowacja)mógłbym zakupić tenże bilet online? Powrót także Chopin

Przecież można bilet powrotny z Budapesztu kupić za pośrednictwem e-IC, o ile są dostępne jeszcze bilety SuperPromo...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Hamer Płeć:Mężczyzna
Użytkownik

PostWysłany: 01-07-2022, 12:51    Odpowiedz z cytatem

Chyba trochę kuleje stronka dotycząca sprzedaży biletów w PKP IC.
Planując podróże wakacyjne aby załapać się na najlepsze promocje wstaję sobie o 0:30 i.... walczę.
Rozumiem, że pewnie takich ludzi jest sporo ale dopiero po pół godzinie prób system na tyle się odkorkowuje, że jestem w stanie coś kupić.
Podczas wielkokrotnych prób, raz wyświetla się że brak możliwości ustalenia ceny, innym razem się wyświetli coś ale tak długo mieli system przy próbie zatwierdzenia ze i tak wyrzuca i wylogowuje.

Co lepsze ostatnio już po pierwszej w nocy kupiłem bilety po zwykłej cenie czyli rad nierad pomyślałem , że te promocyjne już wszystkie zeszły. Ale rano po 7 się ponownie zalogowałem i były nadal tańsze bilety. W związku z tym opłacało mi się zwrócić bilety z 15% stratą i kupić je ponownie (i złożyć reklamacje do IC) .

Ale chyba coś nie halo z tą stronka jeżeli takie rzeczy się zdarzają....

Przyjaciel

PostWysłany: 01-07-2022, 23:48    Odpowiedz z cytatem

Taki problem jest dokładnie KAŻDEJ nocy od czasu wprowadzenia "pseudo-dynamicznego" systemu sprzedaży w maju.
Powrót do góry

Mark Płeć:Mężczyzna
Użytkownik

PostWysłany: 02-07-2022, 08:35    Odpowiedz z cytatem

Zakup Biletu ze Strony IC

Pytanie dotyczy zakupu biletu w sypialnym
Dwoje pracowników Kolejowych K i M każde z innej spółki - jak kupić dwa miejsca razem w jednym dwuosobowym przedziale?
Na stronie jest komunikat ,że można kupić razem tylko jeśli obie osoby mają ten sam Kod spółki.
Może jest jakiś patent jak dokonać tego zakupu?
Powrót do góry

Przyjaciel

PostWysłany: 02-07-2022, 22:10    Odpowiedz z cytatem

1) Wybierasz pierwszą osobę (może być M) i rezerwujesz dolne miejsce w przedziale męskim 2-osobowym;
2) Dodajesz bilet do koszyka bez płacenia;
3) Kupujesz drugi bilet (również przedział męski*) i ręcznie wskazujesz łóżko górne**;
4) Dodajesz do koszyka drugi bilet i płacisz.

*) §4 ust. 5 pkt 2 RPO-IC: "(...) Miejsca sypialne w przedziałach Double rezerwuje się dla osób tej samej płci, z wyjątkiem przypadku rezerwacji (...) wszystkich miejsc w przedziale (...)"; dodatkowo tutaj przeczytasz, że "(...) W przedziałach 2 - osobowych, miejsca sprzedajemy zgodnie z płcią pasażerów. Wyjątek stanowią (...) osoby, które chcą odbyć przejazd razem i zająć wszystkie miejsca w przedziale (...)"

**) miejsce górne w tym samym dwuosobowym przedziale sypialnym ma ten sam numer wagonu i numer łóżka powiększony o cztery względem dolnego (czyli na przykład 21 i 25, 62 i 66, itp.)
Powrót do góry

Mark Płeć:Mężczyzna
Użytkownik

PostWysłany: 03-07-2022, 07:22    Odpowiedz z cytatem

@aanniiaa

Bardzo Ci dziękuję , już kolejny raz bardzo mi pomogłaś

Pozdrawiam
Powrót do góry
Strona 26 z 26 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26
Odpowiedz do tematu