Wrocław - nowe automaty biletowe PR
Odpowiedz do tematu

Temat: Wrocław - nowe automaty biletowe PR
Kilkadziesiąt automatów biletowych ułatwi pasażerom zakup biletów na dużych dworcach w całym kraju. Kolejne trzy Przewozy Regionalne oddały dziś (27 maja) do dyspozycji pasażerów na stacji Wrocław Główny.

Dwa takie urządzenia usprawniają już obsługę podróżnych na dworcu Szczecin Główny,

Automaty biletowe to kolejny nowoczesny kanał sprzedaży usług kolejowych po terminalach mobilnych i internetowym systemie zamawiania przejazdów grupowych. Nie trzeba już stać w kolejce do kasy, co pozwala zaoszczędzić czas. Za bilet można zapłacić bilonem i banknotami oraz kartami płatniczymi. Automaty bez problemu wydają resztę.

Na razie dostępne będą bilety jednorazowe, ale docelowo będzie można w nich kupić wszystkie bilety Przewozów Regionalnych i Kolei Dolnośląskich. Wówczas zakres oferowanych usług zostanie rozszerzony o ładowanie kart miejskich i sprzedaż biletów komunikacji miejskiej, a w przyszłości o doładowanie telefonu komórkowego.

Od roku z automatów mogą już korzystać pasażerowie korzystający z szybkiego połączenia kolejowego na krakowskie lotnisko Balice. Urządzenia do sprzedaży biletów znajdują się na dworcu Kraków Główny, w hali Portu Lotniczego Balice, a także w szynobusach kursujących na tej trasie.

źródło: Przewozy Regionalne


_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Temat:
Zajebiste są te automaty. Ciekawe czy będą sprzedawać darmobilety Wink

Temat:
Dziś poznęcałem się chwile na automatem we Wrocłaiu, z ciekawości przypadkiem. wie ktoś jak zmusić go do wydania biletu na regikarte? noe zauwazyłem tej możliwości:(... tak, wiem ze za slabo szukalem ale wole zapytac:D

Temat:
A jakie wrażenie - działa sensownie? I w którym miejscu jest miejsce na kartę. Jeżeli jest...

Temat:
Boję się, że w tej wersji biletomatów REGIOkarty jeszcze nie ma w programie.


_________________
W ŚWIECIE IMITACJI DOSKONAŁYCH SZTUKA RODZI SIĘ Z PRZEKŁAMAŃ W KOPIOWANIU.
Temat:
Jak byłem w Szczecinie to miałem chwile na zabawę automatem i: niestety nie można zmieniać ustalonej przez automat trasy przejazdu co niestety utrudnia pracę na automacie np. na jedyny iR do Gliwic ze Szczecina wyznaczył trasę przez Bytom co jest błędem. Nie mogłem również kupić biletu na REGIO ze Szczecina do Gliwic. Sam automat jest szybki i łatwy w obsłudze jeśli wybieramy trasę najbliższą bez używania kombinacji tras.
http://img692.imageshack.us/img692/9003/img4433ux.jpg


_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Temat:
Dzisiaj miłe zaskoczenie. Przy automatach we Wrocalwiu stała przesympatyczna pani z PR i uczyła jak je obsługiwaćVery Happy Niestety potwierdziła moje obary, REGIOkarty jeszcze nie ma w oprogramowaniu:(.

Temat:
czyli jednym słowem - badziewie,droga zabawka którą nie można płacić kartą,kupić na REGIOKARTĘ, ustalić trasy przejazdu przez którą podróż ma przebiegać. Za takie automaty dziękuję...


_________________
2000-2010. Dziesięć lat upadku i niszczenia polskiej kolei,którego apogeum nastąpiło 1 grudnia 2008 - w dniu przejęcia pospiesznych przez PKP IC !!
Temat:
Jeszcze nie mają oprogramowania czy cuś, docelowo będzie można kupić wszystkie bilety PR i KD, płacić kartą, a nawet można bd doładować telefon Smile

http://www.przewozyregionalne.pl/aktualnosci,s,0,351.html

Temat:
Na razie te automaty nie zdają egzaminu np.jadąc z wrocławia do żar to już takiego biletu się nie kupi,auomat wydaje bilety na pociągi tylko bezpośrednio jadące do stacji docelowej,2 w tych automatach nie ma ujętej lini do jelcza-laskowic,3 automat nie wydaje biletów na zniżkę Ty i raz,dwa,trzy,np jadąc z wrocławia do legnicy automat wydaje tylko bilet ,,połączenie w dobrej cenie,,czyli tylko najtańsze czyli normalnego już się nie kupi.to jest tylko kilka minusów ale mam nadzieję , że marketing pr wrocław to szybko poprawi.

Temat:
jak zwykle prowizorka, która za parę miesięcy się pewnie zepsuje i skończy na złomie. Lista braków w tych automatach jest przerażająca - wygląda to na automat regionalny a nie krajowy więc totalna kompromitacja.


_________________
2000-2010. Dziesięć lat upadku i niszczenia polskiej kolei,którego apogeum nastąpiło 1 grudnia 2008 - w dniu przejęcia pospiesznych przez PKP IC !!
Temat:
Te automaty to jest super rzecz.Myślę ,że z biegiem czasu wszystkie niedoróbki zostaną usunięte i powiększnone o inne funkcjonalności.

Temat:
Biletomaty są tylko uzupełnieniem w ofercie zakupu biletu na pociągi PR , zawsze mozna kupic bilet w pociągu bez dopłaty.
Ale jakos nie dziwią mnie wasze komentarze bo Polak wiadomo tylko narzekac potrafi. Cool
W kasach mobilnych do dzisiaj udoskonalają oprogramowanie i działają juz dzisiaj bez problemu czego nie mozna powiedziec o poczatkach kiedy je wprowadzili .
Tak samo bedzie i w przypadku biletomatów.

Temat:
Jak byłem dziś na dworcu to 2 automaty od strony Piłsudskiego nie działały i wywieszona była na nich karteczka, że inne działają na peronach.


_________________
Koniec degradacji-gminy dla Chełmska Śl. i Ruszowa
Temat:
A w jakich miejscach na Głównym są ustawione te bankomaty ( na których peronach, i gdzie jeszcze?)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl