Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Kolejowa homofobia? Dyskryminacja w PKP IC
Autor Wiadomość

AntoineClamaran Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Paź 2010
Skąd: Varsovia

PostWysłany: 03-10-2010, 01:47    Odpowiedz z cytatem

dokładnie się z Tobą zgadzam, przy wręczniu wypowiedzenia usłyszałem:

'takich jak ty to pozbierać i wsadzić do samolotu z Al-Kaidą'

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=IujQ8sn-b8U
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-10-2010, 01:48   

To już mi podchodzi pod odpowiednie paragrafy... Confused Zniesławienie?
Powrót do góry

AntoineClamaran Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Paź 2010
Skąd: Varsovia

PostWysłany: 03-10-2010, 02:00    Odpowiedz z cytatem

i co warto się ciągać po sądach latami? nie należe do tych którzy robią szum wokół własnej osoby

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=IujQ8sn-b8U
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sphinx Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Sty 2010

PostWysłany: 03-10-2010, 05:06    Odpowiedz z cytatem

AntoineClamaran napisał/a:
JESTEM w podobnej sytuacji!!!! zostałem wywalony z PKP IC w momencie w którym mój przełożony dowiedział się że jestem gejem - nie ukrywam tego.(...) OBECNIE pracuje w kolejach Mazowieckich, na podobnym stanowisku jak w IC - co też jest nie ważne, przełożeni podczas rozmowy zostali poinformowani na samym początku dlaczego mnie zwolniono (oficjalnie za niewywiązywanie się ze swoich obowiązków) po 4 latach pracy.

PIC zatrudnia kilka tysięcy osób, szansa na trafienie na osobę uprzedzoną (w tym na kierowniczym stanowisku - których nie brakuje) jest więc spora. Raczej nie uogólniał bym tego na całą Twoją byłą firmę (mimo, że też nie jestem jej wielkim fanem).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-10-2010, 08:50   

Cytat:
JESTEM w podobnej sytuacji!!!! zostałem wywalony z PKP IC w momencie w którym mój przełożony dowiedział się że jestem gejem - nie ukrywam tego. Sprawy nie nagłaśniam bo po co? Zdjęcie w profilu jest moje, nie reklamuje się, nie robie żadnej kampani, po prostu żyje.


Jestem preciwnikiem homoseksualizmu, mam prawicowe poglądy ale nie mam zamiaru rzucać w ciebie kamieniem. Jeśli faktycznie IC tak zrobiło to współczuję i apeluję proszę udać się do sądu pracy. Sam znam ludzi co IC zwolniło ale przegrali w sądzie i łabędzia spółka musiała ich przywrócić na stanowisko. A to że sprawy nie nagłaśniasz medialnie znaczy że naprawdę nie masz złych intencji gdyż inni już dawno chcieli by medialnie witnąć koło jakiegoś polityka. Powodzenia w walce z IC.
Powrót do góry

Darek
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-10-2010, 11:39   

Czytam Wasze wypowiedzi i nasuwa się taka myśl na temat osób, którym przeszkadza homoseksualizm - na pewno wokół Was są osoby o innej orientacji- może brat, siostra,córka, syn, kuzyn, wujek, najlepszy kumpel, koleżanka w pracy. Są zwyczajnymi ludźmi, których kochacie, lubicie i szanujecie. Pomyślcie jak oni się czują kiedy nazywacie ich zboczeńcami, chorymi ludźmi itp.często w ich obecności. Muszą ukrywać swoją orientację, udawać innych-pomyślcie jakie to trudne dla nich, jak ich ranicie. Czy jeśli dowiedziałbyś się, że Twoja kochana siostra jest lesbijką to przestałbyś ją kochać??? wysłał na Księżyc? Przecież to nadal ta sama osoba. Gej nie wygląda jak przebieraniec z parad bo taka egzotyka to może 1 % wszystkich homoseksualistów.
Nie obchodzi mnie co kto robi i z kim w łóżku- ważne jakim jest człowiekiem. Wyrzucanie kogoś z pracy za to jaką ma orientacje, poglądy czy kolor skóry jest niedopuszczalne, należy oceniać pracownika po tym jak pracuje a nie kim jest.
Powrót do góry

beton44 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Cze 2009

PostWysłany: 03-10-2010, 11:44    Odpowiedz z cytatem

aj waj

już nawet na forum o kolei wtargnęli marksiści kulturowi
propagować swoje "koncepcje" Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

AntoineClamaran Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Paź 2010
Skąd: Varsovia

PostWysłany: 03-10-2010, 12:08    Odpowiedz z cytatem

Ja nie ukrywam swojej orientacji - co więcej nie afiszuje się z nią! jeśli ktoś w pracy zada mi pytanie typu, a ty co nie masz dziewczyny? odpowiadam szczerze, że nie bo mam chłopaka...nie rozdaje ulotek, nie biegam w różowych spodniach, nie macham 'tyłkiem' na prawo i lewo, nie podrywam pasażerów, pracowników itd. To co, czy i z kim robię w domu to też moja sprawa. Znam mnóstwo osób z IC, PR, PLK i z każdej innej spółki które są o innej orientacji i pod wpływem otoczenia ukrywają się, Ja się ujawniłem i na szczęście mam trochę łątwiej, a że ktoś Mnie zwolnił z pracy za tylko i wyłącznie fakt że 'jestem inny'? nie oddałem sprawy do sądu, nie podałem tego do mediów, bo i po co? może by Mnie przywrócili i byłoby jeszcze gorzej - o tyle ile z kolegami, koleżankami byłoby spoko (ekipa świetna) o tyle wyobrażam sobie przypadkowe kontrole, zmiany w grafiku, robione 'specjalnie z myślą o Mnie'. Nie generuje do grup że spółka 'A' jest super bo tolerancyjna a spółka 'B' już nie bo Mnie nie lubi. Wystarczy że przy zatrudnieniu 5tys osób będzie 1 na stanowisku i już nie jest tak fajnie! Podsumowując nie mam żalu do IC jako firmy, nawet do kierownictwa nie mam żalu... żal mi przełożonego który mnie tak potraktował. Ciekawi Mnie tylko co zrobi jak za kilka lat jego syn powie mu: tato jestem gejem

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=IujQ8sn-b8U
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-10-2010, 12:17   

Cytat:
odpowiadam szczerze, że nie bo mam chłopaka...nie rozdaje ulotek, nie biegam w różowych spodniach, nie macham 'tyłkiem' na prawo i lewo


I takiego homoseksualistę ja szanuję mimo tego iż nie akceptuje homoseksualizmu.
Powrót do góry

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-10-2010, 12:20   

@kryniczanin, przeczysz sam sobie...
Powrót do góry

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-10-2010, 12:24   

Nie przeczy Smile Szanuje Antka jako człowieka, ale odrzuca jego nieakceptowalne (dla większości ludzi) zachowania Smile
Powrót do góry

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 03-10-2010, 12:25    Odpowiedz z cytatem

kryniczanin napisał/a:
Jestem preciwnikiem homoseksualizmu, mam prawicowe poglądy

Czyli że prawicowe poglądy = homofobia? Nie widzę związku. Zdziwiłbyś się ilu prawicowych polityków i księży to geje!

Też mam prawicowe poglądy, jestem wierzącą i praktykującą katoliczką, ale jakoś nie mam żadnych uprzedzeń do osób o innej orientacji seksualnej.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

AntoineClamaran Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Paź 2010
Skąd: Varsovia

PostWysłany: 03-10-2010, 12:37    Odpowiedz z cytatem

NOEMA niestety tutaj dużą rolę odgrywa środowisko i otoczenie w jakim się człowiek wychowuje, i nie obrażając nikogo - Ludzie młodsi podchodzą do tego zupełnie inaczej niż ludzie starsi, ludzie wierzący inaczej niż ateiści, ludzie ze wschodu inaczej od ludzi z zachodu! - oczywiści nie zawsze. Nie generuję tutaj grup. Znam przypadki że ludzie z Estoni, Litwy czy Białorusi (z którymi studiowałem) byli w szoku że jestem gejem, u nich tego się nie mówi. oczywiście nie muszę mówić jak podchodzą ludzie z Niemiec, Włoch czy Belgii! - oczywiście nie zawsze. ale tak wygląda fakt Religie, Społeczeństwo i rozwój wschodu i zachodu, Polska jest po środku więc tutaj zawsze był, jest i będzie podział zdań w każdym temacie.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=IujQ8sn-b8U
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-10-2010, 12:38   

Pani Noemo Smile Czy nie ogarnia panią obrzydzenie gdy jakiś (pół) nagi młodzieniec wymalowany na diabła lub w inne wzorki uprawia publicznie seks ze swoim partnerem i drze buziunię o równości jego związku i małżeństw Very Happy A wszystko na tzw. paradzie miłości Śmiech Znam księdza, który potępia ten proceder i dość ostro wypowiada się o tzw. gay'ach Very Happy Ów ksiądz, Rafał Trytek (warto posłuchać jego wywiadów nt. gay pride i innych zgorszeń publicznych) choć ma cięty język na pedalstwo (nie mówię o cichych odmieńcach- nie chwalących się na lewo i prawo) mówi prawdę Happy
Powrót do góry

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-10-2010, 12:40   

mk1992, Teoretycznie czy ty nie akceptując homoseksualizmu kogo prędzej byś szanował - osobę nie obnoszącą się z tym czy drącego się w mediach i na ulicy geja że nam się należą wszystkie prawa np. adopcja dzieci. Odpowiedz jest oczywista.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl