Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
MiKole na polowaniu
Autor Wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 26-01-2010, 16:46   MiKole na polowaniu Odpowiedz z cytatem

Od 2 dni środowisko kolejowe "huczy" na temat zachowania pewnej grupki miłośników kolei w okolicach Włoszczowy, "Łowców RP1". Nie będę opisywał szerzej sytuacji, wystarczy spojrzeć na filmy:

http://www.youtube.com/watch?v=IlhLhVw9mCg

http://www.youtube.com/watch?v=se-URT1J6Ik

Komentarze na grupach dyskusyjnych i forach dają pewien obraz, jak zareagowało środowisko. Takie "akcje" będą się później odbijały na innych.

Serwis EP09.PL wydał też specjalne oświadczenie:

Z przykrością stwierdzamy, że wobec zaistniałej sytuacji w dniu 23-01-2010 r. w czasie "Zlotu MK" organizowanego w całości przez osoby prywatne podjęliśmy szereg decyzji. Pragniemy po raz kolejny powtórzyć, że Serwis EP09.pl nie organizował, nie organizuje i nie bedzie organizował imprez masowych, zlotów etc. Jedynym oficjalnym projektem Serwisu EP09.pl wraz ze Spółkami PKP SA etc. były Dni Techniki Kolejowej 5-6 czerwca 2009r.

Co do Użytkowników Serwisu EP09.pl jak i oddziału Małopolskiego informujemy, że zostają oni usunięci bez możliwości ponownego założenia kont z Serwisu oraz oddziału.

W zwiazku z zaistniałą sytuacją WSZYSTKIE pozostałe oddziały zostają zawieszone do odwołania.

Zawiedliśmy się na użytkownikach, którzy w tak nierozsądny i nieobliczalny sposób zachowali się w dniu 23-01-2010 r. Cisną się na usta słowa bardziej dobitne.
Mamy nadzieję, że ta sytuacja nauczy osoby nieświadome zagrożenia, że tak robić nie można!

Jednocześnie przepaszamy wszystkich Pracowników, a zwłaszcza obsługę trakcyjna EIC 3510/5310 Małopolska,EIC 1307 Modrzejewska oraz EC 110 Praha za niepotrzebne nerwy.

Przepraszamy całą społeczność Sympatyków i Pasjonatów Kolei oraz pozostałych Użytkowników Serwisu EP09.pl. Tym niemniej to nie Serwis EP09.pl był organizatorem "imprezy".

Administracja EP09.pl"
Jacek Tomaszewski


www.kolejowepodlasie.pl

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

DawidCzerwiensk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lis 2009
Skąd: Czerwieńsk/Krobia

PostWysłany: 26-01-2010, 23:43    Odpowiedz z cytatem

Kretynów nigdy za wiele.

_________________
zielona góra - ostrów wielkopolski WRÓĆ!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

yusek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Cze 2008
Skąd: Gdańsk Jasień

PostWysłany: 27-01-2010, 08:33    Odpowiedz z cytatem

Czasami za wielu. Czy oni nie potrafią korzystać z zooma by oszukać widza, że stoją bliżej?

_________________
Posiadanie Gdańska jest ważniejsze od wszystkich pieniędzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

DawidCzerwiensk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lis 2009
Skąd: Czerwieńsk/Krobia

PostWysłany: 27-01-2010, 08:57    Odpowiedz z cytatem

Widocznie nie potrafią, muszą stać 2 mm od pociągu.

_________________
zielona góra - ostrów wielkopolski WRÓĆ!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

ic konduktor Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2009

PostWysłany: 27-01-2010, 10:49    Odpowiedz z cytatem

Z drugiej strony szkoda, że któregoś nie pierdykło...
Maszynista, normalka +1
Kierownik, mroźna wycieczka do zwłok, normalka
Konduktor, awantura o opóźnienie na pociągu, normalka
Idiota, nigdy więcej nie stanie tak blisko.

_________________
" Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś."
E. Murphy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-01-2010, 11:17   

Dajcie już spokój temu tematowi... Od niedzieli jest wojna na YT na profilu idiocinatorach, na forum dyskusyjnym w google i jeszcze tutaj... No bez jaj... Ja nie stoję po niczyjej stronie, ale większość tych ludzi znam i cenię... I nie pozwolę żeby ich obrażano...

Tak jak napisasalam na YT na kanale idiocinatorach - każdy ma swój rozum, sumienie, inteligencje... Jesli nie czuje sie na silach to nie idzie pod same tory...

Dajcie już spokój!!! koniec tematu!!!!!!
Powrót do góry

Bartini Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Gru 2009

PostWysłany: 27-01-2010, 12:18    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale większość tych ludzi znam i cenię

Za głupotę?

Cytat:
I nie pozwolę żeby ich obrażano...

Podejrzewam ze nie chcesz usłyszeć co na ich temat mówili mechanicy "foconych" pociągów.

Cytat:
każdy ma swój rozum, sumienie, inteligencje

Nie każdy.

Bardzo dobrze że ich zachowanie zostało nazwane po imieniu - gówniarstwo, głupota, brak odpowiedzialności i wyobraźni. Teraz już się nie dziwie skąd wśród mechaników się bierze niechęć do ludzi z aparatami przy torach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-01-2010, 12:27   

Bartini nie muszę się tłumaczyć za co ich cenię i lubię, bo Ciebie to gówno obchodzi... Aby tylko kogoś opluć...

Wiem co sądzą maszyniści - bo pracuję z nimi - więc wiekszość ma pozytywne zdanie o nich...

Oj nie będę się wdawała w głupie dyskusje z pieniaczami, który potrafią tylko toczyć zółć i oskarzac, obrażać.... Bo sama jestem Miłośniczką Kolei która robi zdjęcia i kręci filmy...
Powrót do góry

Księgarz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Cze 2009
Skąd: Kraków

PostWysłany: 27-01-2010, 12:33    Odpowiedz z cytatem

@Aaalisha: Mam nadzieję, że robisz zdjęcia i kręisz filmy bardziej rozsądnie niż Twoi koledzy.
Racja każdy ma swój rozum. Ale ryzyko także należy kalkulowac. I nie tylko ze swojego punktu widzenia. W ewentualnym wypadku uczestniczy również ta "druga strona", którą w ryzyko koniecznie trzeba wkalkulowac.

_________________
"Kolej na czytanie" - pasja i rozwój w jednym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

yusek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Cze 2008
Skąd: Gdańsk Jasień

PostWysłany: 27-01-2010, 12:53    Odpowiedz z cytatem

Słuchaj ja rozumiem robienie zdjęć czy filmowanie pociągów ale z bezpiecznej odległości i ta by nie narażać bezpieczeństwa oraz nie stresować maszynistów.
Powiedz czy nie można się ustawić 5 metrów od torów albo za rowem i tam się bezpiecznie rozłożyć i filmować ze zbliżeniem. A niech by jakieś drzwi były otwarte albo ktoś by się zachwiał.

_________________
Posiadanie Gdańska jest ważniejsze od wszystkich pieniędzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 27-01-2010, 18:22    Odpowiedz z cytatem

Aaalisha napisał/a:

Wiem co sądzą maszyniści - bo pracuję z nimi - więc wiekszość ma pozytywne zdanie o nich....


szczególnie maszynista które jechał akurat tym pociągiem! Stoi jakiś chłop przy samych szynach gdzie prędkość jest 160km/h przecież takiego palanta mogło wciągnąć i była by świeżynka!

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 27-01-2010, 20:19    Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu było głośno o wypadku śmiertelnym, chyba w Koninie, nie pamiętam. Tam też parka stała zbyt blisko peronu i podmuch przejeżdżającego pociągu spowodował, że chłopak przewrócił się na peron i uderzył głową o beton.
Tak samo mogło się tu skończyć, jak pociąg przejeżdża z taką prędkością na trasie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

DawidCzerwiensk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lis 2009
Skąd: Czerwieńsk/Krobia

PostWysłany: 27-01-2010, 20:33    Odpowiedz z cytatem

No ale w Koninie pociąg jechał 100km/h. Koleś i tak miał fuksa że go nie wciągneło.

_________________
zielona góra - ostrów wielkopolski WRÓĆ!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rufio198 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Z Doliny Muminków

PostWysłany: 28-01-2010, 12:57    Odpowiedz z cytatem

Aaalisha napisał/a:
Dajcie już spokój temu tematowi... Od niedzieli jest wojna na YT na profilu idiocinatorach, na forum dyskusyjnym w google i jeszcze tutaj... No bez jaj... Ja nie stoję po niczyjej stronie, ale większość tych ludzi znam i cenię... I nie pozwolę żeby ich obrażano...

Tak jak napisasalam na YT na kanale idiocinatorach - każdy ma swój rozum, sumienie, inteligencje... Jesli nie czuje sie na silach to nie idzie pod same tory...

Dajcie już spokój!!! koniec tematu!!!!!!


A może to ci sami- dzięki tym yntelygentom kolega co focił ten skład zobaczył piąche od maszynisty.

http://89.77.176.6/tm7/cpg1418/displayimage.php?album=lastupby&cat=0&pos=0&uid=19

_________________
www.fotokolej.waw.pl <--- zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Andrzej Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2005
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: 28-01-2010, 21:25    Odpowiedz z cytatem

DawidCzerwiensk napisał/a:
No ale w Koninie pociąg jechał 100km/h. Koleś i tak miał fuksa że go nie wciągneło.

Przez Konin pociągi jadą 80 km/h , a na pewno tyle w peronach.

W 2005 roku o ile dobrze pamiętam było to w wakacje , podczas objazdów z Kutna do Bydgoszczy przez węglówkę i Inowrocław, pojechałem trochę sobie zdjęć porobić. Stałem koło łącznicy Zamków- Borysławice , patrzę zbliża się pociąg, złapałem za aparat i podszedłem bliżej zrobić zdjęcie. Po zrobieniu wracałem w stronę samochodu zerkając na przejeżdżający pociąg . W pewnej chwili jakiś debil rzucił w moją stronę butelką po piwie , ale byłem na tyle już daleko że nie doleciała do mnie. Od tego czasu po zrobieniu zdjęcia jeżeli stoję bliżej a staram się tego nie robić odsuwam się, żeby nie kosić ponownie losu.
W wypadku tych osób wystarczyło,że znalazłby sie taki sam debil i wyrzucił coś z pędzącego pociągu i tragedia byłaby nie mała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl