Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Obiegi EN57 2009/2010
Autor Wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 17-07-2010, 17:43    Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie, na jakich trasach w woj.Śląskim jeżdżą kible z wygodnymi skajami? Bo w większości takie są na Kraków-Katowice ale ja rzadko jeżdżę na Śląsk i nie wiem jak jest na innych liniach obsługiwanych katowickim taborem. Bo wiem że w Krakowie mało wygodnych składów co najwyżej EN71 ale one jeżdżą tylko na Kraków-Katowice.A dalej to nie wiem...

Albo które jednostki są w miarę wygodne(skaj) i gdzie jeżdżą tak z obserwacji? Znaczy to już sobie mogę odczytać na obiegach.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

bartek 27 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2009

PostWysłany: 28-07-2010, 13:37    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj w Katowicach w zapowiedzi poc. zasłyszałem taka( zapowiedź) : poc . Regio z Cieszyna do Oświęcimia wjedzie na tor ... lub z Oświęcimia o stacji Wieluń Dąbrowa . Hmm Przecież nie ma fizycznie takich relacji , tylko są to osobne pociągi kończące i rozpoczynające bieg w stacji Katowice . Coż zależy PR Katowice faktycznie połaczyć w jedną relacje wyżej wymienione poc. Regio. Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 28-07-2010, 16:59    Odpowiedz z cytatem

Takie relacje byłyby bardzo ciekawe , ale niestety w przypadku pociągu z Wielunia (województwo łódzkie ) i z Oświęcimia (małopolskie ) "nie da się " , choć by się chciało
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 28-07-2010, 17:03    Odpowiedz z cytatem

danio, dlaczego sie nie da?
Przeciez w tej chwili są dofinansowywane polaczenia Wielun-Katowice, Katowice-Oświęcim. Więc z dotacją jako bezposredni moze tez pojechac, wystarczy zaznaczyvc ze dany pociąg prowadzi 1 EZT.
Ciekawe by było połączenie łódź fab-czwa z cz-wa gliwice. Wróci dawne bezposrednie polaczenie lodzi z katowicami i gliwicami.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Darek
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 28-07-2010, 17:23   

@danio w przypadku połączenia do Wielunia dochodzi jeszcze po drodze woj. opolskie
Powrót do góry

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 28-07-2010, 19:47   

Tutaj prędzej sprawdzi się Lubliniec - Oświęcim, niż Wieluń - Oświęcim. I za takim połączeniem cały czas optuję. Wszak, Lubliniec leży w woj. śląskim więc nie powinno być problemu z utworzeniem relacji do Oświęcimia (nawet któryś z obiegów był tak ułożony, że pociąg z Oświęcimia przyjeżdżał do Katowic i po kilku minutach jechał dalej w kierunku Lublińca).
Powrót do góry

jacwol Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lis 2008
Skąd: Siemianowice

PostWysłany: 29-07-2010, 10:53    Odpowiedz z cytatem

W Czechowicach-Dziedzicach 27.07 zapowiadali pociąg z Oświęcimia do Cieszyna a relacja jest dzielona w Czechowicach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 29-07-2010, 11:58    Odpowiedz z cytatem

W czechowicach jest kilka takich pociągów .
Praktycznie 70% składów od zebrzydowic jedzie do oświęcimia i odwrotnie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 30-07-2010, 11:33    Odpowiedz z cytatem

Wczoraj jechał EN57-691 z Oświęcimia do Czechowic Dziedzic i miał napisane: "Zebrzydowice".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 30-07-2010, 14:21    Odpowiedz z cytatem

To też się często zdarza ,szczególnie jak jest np. 5 minut w czechowicach i mechanikowi nie chce się lecieć zmieniać tablicy .
Mam wymienić wszystkie pociągi relacji Cieszyn/Zebrzydowice - Oświęcim/Katowice ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Fan ciapongów Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lip 2010

PostWysłany: 30-07-2010, 16:28    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To też się często zdarza ,szczególnie jak jest np. 5 minut w czechowicach i mechanikowi nie chce się lecieć zmieniać tablicy .
Mam wymienić wszystkie pociągi relacji Cieszyn/Zebrzydowice - Oświęcim/Katowice ?


W zeszłym tygodniu jechałem z Katowic do Cieszyna z przesiadką w Czechowicach - Dziedzicach, gdzie kibel był podstawiony przeszło 20 min. przed odjazdem. Na tablicy widniał napis Cieszyn natomiast pociąg zapowiedziano jako kurs do Zebrzydowic. Spytałem więc konduktora, czy tenpociąg jedzie do Cieszyna, na co odpowiedział twierdząco. W Zebrzydowicach okazało się, że owszem, jedziemy do Cieszyna ale... za 25 minut Język
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 03-08-2010, 14:49    Odpowiedz z cytatem

Ja jechałem na turystyku ostatnio i jak wsiadałem w Cieszynie to pociąg jechał oficjalnie do Czechowic-Dziedzic, a nieoficjalnie do Oświęcimia co zresztą potwierdził mi kierpoć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

chybieic Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Maj 2008
Skąd: Chybie

PostWysłany: 19-08-2010, 18:11    Odpowiedz z cytatem

Czy posiada może ktoś już obiegi Katowickie ważne od 1 września?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 19-08-2010, 22:28   

Czy ktoś wie, dlaczego wczoraj (18.08.2010r.) linia Bytom - Gliwice była obsługiwana dwoma obiegami w tym jeden to 2xEN57-20xx!?
Powrót do góry

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 22-08-2010, 12:32    Odpowiedz z cytatem

Pewnie któryś z kiblów się zepsuł i został odwieziony na tory odstawcze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl