Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Połączenie w dobrej cenie
Autor Wiadomość

Rover Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 05 Lut 2011
Skąd: ANDRYCHÓW

PostWysłany: 01-06-2012, 11:03    Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra wiadomość teraz to na 100 % kolej znajdzie podróżnego śmiechu warte to nie jest sposób na ratowanie zagrożonych połączeń.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pilot1123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Lis 2010

PostWysłany: 03-06-2012, 21:38    Odpowiedz z cytatem

Busiarze tez pewnie podniosą ceny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 03-06-2012, 21:41   

pospieszny napisał/a:
Cennik Biletów Strefowych.

Cena wzrasta w przypadku jednorazowych o 8% a w przypadku miesięcznych o 10% Rolling Eyes



Pociagow coraz mniej, jadą coraz dluzej, rozklad zmienia sie co miesiac, a do tego zniechęconych podroznych dodatkowo zniecheca sie podwyzka o ..... 10%. Niedobrze, spora część podroznych na 100% odpłynie do busów.
Powrót do góry

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 06-06-2012, 16:30    Odpowiedz z cytatem

Busy też drożeją, niestety za chwilę mało kogo będzie stać na wyjazd gdziekolwiek.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Juzef Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Cze 2010

PostWysłany: 18-08-2012, 21:42    Odpowiedz z cytatem

Pytanie odnośnie tej oferty. Jechałem pociągiem na odcinku Tarnów-Grybów w odstępie paru dni w obie strony. W Tarnowie w kasie PR sprzedano mi bilet w promocji "Połączenie w dobrej cenie" na odcinek Tarnów-Nowy Sącz w cenie 4,41 (ulga 51%, kod 506).

Praktyka jest mi znana, co roku przy okazji tej promocji zarówno w Tarnowie jak i w kasie w Grybowie (jak jeszcze istniała) sprzedawano mi bilet na cały odcinek do NS. Myślałem, że to w celu, aby można było zastosować tę promocję i dzięki temu wyjdzie taniej niż w normalnej taryfie bilet do Grybowa.
To przekonanie podważył konduktor w IR Nikifor do Krakowa, który sprzedał mi bilet na odcinek Grybów-Tarnów w normalnej taryfie (oczywiście na tym odcinku w tym IR jest taryfa regio, na bilecie kod 220). Bilet kosztował 4,13. Czyli w promocji bilet miałem 28gr drożej Smile

I o co tu chodzi? Czy może w poprzednie lata w tej promocji było taniej i kasjerki z przyzwyczajenia sprzedają bilet promocyjny, choć normalna taryfa wychodzi ciut taniej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomek17 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Lip 2010

PostWysłany: 18-08-2012, 21:50    Odpowiedz z cytatem

Jest to nic innego jak wymysł PR, który na niektórych odcinkach się sprawdza jest to oferta o nazwie Bilet Sądecki więcej informacji na stronie Przewozów Regionalnych Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl