Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Dyrektorzy PKP PR kwalifikujący się do zwolnienia
Autor Wiadomość

Krzysztof21
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-06-2009, 18:57   

O Pierzchałowej pamiętam. Niestety. I o tym jaką kampanię sobie robiła. I Kołodziejczyk dzięki niech wypłynął przecież.

Proponuję jescze do zwolnienia wszystkich z PR Kraków zamieszanych w aferę z klockami kompozytowymi.
Przejdź na dół

heksa Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 04 Cze 2009

PostWysłany: 04-06-2009, 14:05    Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich forumpowiczów.Od wielu , wielu miesięcy obserwuję posty na forum, ale nie wytrzymałam i się zarejestrowałam.
W mojej rodzinie jest wielu kolejarzy , od wielu pokoleń, pracują lub pracowali od wieków na PKP na różnych stanowiskach w całej Polsce, ja też od wielu lat jestem wierna firmie PKP, ale to co się obecnie dzieje to przechodzi wszelkie wyobrażenie.
Ale wrócę do meritum .
Od natychmiast należy odprawić dyrektora Zakładu Przewozów Regionalnych w Szczecinie:
Za odmowę i nieobecność mimo zaproszenia podczas nagrywania relacji o likwidacji informacji w Szczecinie.
Za kłamliwe wypowiedzi do Kuriera Szczecińskiego art. o ograniczeniu funkcjonowania
informacji.
Za działanie na szkodę zakładu pracy ,którego jeszcze jest dyrektorem i firmy Przewozy Regionalne, poprzez odrzucenie możliwości uzyskiwania natychmiastowych dodatkowych wpływów z tytułu zawarcia umów na świadczenie dodatkowych usług informacyjnych i kasowych wykonywanych przez informatorów i kasjerów .
Że projekt na świadczenie takich usług jest dobry, może zaświadczyć wręczenie aneksu do umów pracy o zakazie ich wykonawania na rzecz innych usługodawców w czasie zatrudnienia, w tym we własnej , rodzinnej czy związkowej firmie .
Za skazanie pracowników w całym zakładzie pracy na dolegliwości dojazdu i powrotu z pracy, narażenie pracowników by w karygodnych warunkach wielogodzinnie oczekiwali na rozpoczęcie pracy i po jej zakończeniu na powrót do domu.
Za wypuszczanie taboru kolejowego bez szczegółowych oględzin, tym samym stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym/ czas pracy nie dostosowany do nakazanej przepisami ruchu wykonalności pracy/. Za lekceważenie pracowników, mieszkańców województwa, przybywających do naszego grodu gości z kraju i zagranicy. Totalny bałagan organizacyjny w podległym sobie zakładzie pracy. Ukrywanie i hołdowanie biurokracji ,.Za butę i arogancję. Przykładów aż nadto .Pozdrawiam
Bang Młot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pamela Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 25 Lis 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 07-06-2009, 14:54    Odpowiedz z cytatem

Witam .Heksa nie wiem czym Ci się naraził tak dyrektor PR .Możliwe ,że to co piszesz jest prawdziwe bo faktycznie oglądałam kronikę szczecińską i mówiono ,że dyrektor nie przyszedł , aby się wypowiedzieć na temat likwidacji informacji w Szczecinie.Nawet w kurierze szczecińskim czytałam ,że do końca roku i tak zlikwiduje informację ,choć bardzo mnie to dziwi bo ten posterunek mimo wszystko jest potrzebny dla ludzi przez całą dobę.Heksa a nie boisz się tak walić w dyrektora .Pewnie sobie na to zasłużył .Jeżeli to nie tajemnica to podaj skąd masz takie wiadomości.Pozdrawiam Kolejarz

_________________
Pamela
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

heksa Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 04 Cze 2009

PostWysłany: 08-06-2009, 13:46    Odpowiedz z cytatem

Witaj Pamelo!
Ten temat, choć nie tylko ten ,poddała synowa pracująca w PR Szczecin,
bardzo wiarygodne źródło, oraz mąż i szwagierka, sama też pracuję w jednej z firm PKP,poza tym mieszkam w skupisku kolejarzy nie tylko zawodowo czynnych.
O INformacji na Głównym czytałam w prasie , oglądałam w TV a rodzinka dostarczyła mi ksero tego ich projektu i innych pism jakie były rozwieszone na tablicach ogłoszeń.
Nie mam obecnie styczności z dyrektorem PR , bo to nie mój pracodawca i całe szczęście.
Ponieważ był dyżurnym ruchu i nie tylko ,to w tamtych zamierzchłych czasach miałam okazję Go poznać
Do tematu jeszcze powrócę .Pozdrawiam.


Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

adas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Cze 2008

PostWysłany: 01-09-2009, 19:16    Odpowiedz z cytatem

http://groups.google.com/group/pl.misc.kolej/browse_thread/thread/ce399dd9f61f970f#

Cytat:
Od dziś we wszystkich ZPR-ach zmienili się dyrektorzy.

Dyrektorem Opolskiego Zakładu Przewozów Regionalnych jest od dziś pan
Krzysztof Wiecheć (który zastąpił pana Andrzeja Szweda, pełniącego to
stanowisko od lat) , natomiast wice-dyrektorem jest pan Sylwester
Brząchała.

_________________
adas.jogger.pl / Warsztat Napraw KZK GOP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

siwy123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Sie 2009

PostWysłany: 17-09-2009, 23:46    Odpowiedz z cytatem

Proponuję do zwolnienia p.Załuską PR Białystok................ tak zawzięcie walczyła o przyszłość zakładu ,że sama już nie wierzy w jego istnienie z dniem 1-ego stycznia 2010 Rotfl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18-09-2009, 00:43    Odpowiedz z cytatem

siwy123, w sumie racja. Na Podlasiu nie da się już normalnie jeździć pociągami! Co my tam mamy: kilka par na trasie Białystok - Szepietowo i sporadyczne połączenia do Czeremchy i Suwałk. A ile osób zatrudnia PR Białystok? 400? 500?

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Rodriges Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2008
Skąd: PKP Intercity

PostWysłany: 18-09-2009, 20:32    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Proponuję do zwolnienia p.Załuską PR Białystok

Brzmi jak populistyczne hasło księża na księżyc. Przedstaw argumenty a potem podaj nazwisko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gacek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Kwi 2007

PostWysłany: 20-09-2009, 21:41    Odpowiedz z cytatem

Pirat napisał/a:
siwy123, w sumie racja. Na Podlasiu nie da się już normalnie jeździć pociągami! Co my tam mamy: kilka par na trasie Białystok - Szepietowo i sporadyczne połączenia do Czeremchy i Suwałk. A ile osób zatrudnia PR Białystok? 400? 500?


chyba 300 a pracy przewozowej tyle co Koleje Dolnośląskie (one z kolei zatrudniaja 80 osób)

_________________
BETON IC
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

ujd Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 12 Lip 2009

PostWysłany: 26-09-2009, 18:03    Odpowiedz z cytatem

Zatrudnienie około 420 osób i nominację siwego123 popieram
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szomiz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2009

PostWysłany: 26-09-2009, 18:30    Odpowiedz z cytatem

Do tych 420 osób proszę dodać pięć milionów na trzy lata za sprzątanie składów.

No, chyba, że umowy wynikające z rozstrzygnięć grudniowych przetargów nie zostały podpisane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Zbych034 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Paź 2008

PostWysłany: 23-10-2009, 16:51    Odpowiedz z cytatem

Chyba żartujesz iż umowy nie podpisane.
Pani dyrektor tak jest przejęta ciężką pracą osób sprzątających iż za skreślenia (nieprzyjęcia za nieprawidłowe sprzątniecie EZT) wdraża pracownikom dochodzenia.
A jej powierzyć fabrykę ZŁOTA to do ruiny szybko doprowadzi.
Oczywiście opinię Siwego popieram!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wrocławiak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Sie 2008

PostWysłany: 23-10-2009, 20:29    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wiesz, nie wiem, czy sama wymiana dyrektora coś da. Nasz komitet zaczął działać, jak jeszcze szefem PR Katowice był Kołodziejczyk. Potem Kołodziejczyk poszedł do IC, ale ta cała sitwa związkowo-betonowa pozostała. I według mnie to nie chodzi o wymianę jednej osoby.


A w PR Wrocław jest tylko nowy dyrektor (oczywiście z nadania PO). Swoją ponad trzymiesięczną działalność rozpoczął od redukcji kasjerek, których nagle jest za dużo!. Nie tak dawno było głośno, ze informatorów jest za dużo. Teraz najważniejsze, aby 10 kasjerek/kasjerów, od natychmiast przeszło z PR Wrocław do spółki IC.

Jednak i tak pozostali z-cy dyrektora są - dlaczego trzech Rolling Eyes . I na dzień dzisiejszy czują się świetnie Very Happy .

Super Panie Prezesie T. Moraczewski Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rodriges Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2008
Skąd: PKP Intercity

PostWysłany: 24-10-2009, 00:40    Odpowiedz z cytatem

To w ogóle absurd. Przewozy Regionalne pozbyły się/zostały pozbawione pociągów pospiesznych a ilość dyrektorów Biur i naczelników Wydziałów w centrali tej spółki nie zmniejszyła sie nawet o 1 (jednego) !
A później taki prezes Moraczewski za pośrednictwem rzecznika prasowego taka ciemnotę wciska dziennikarzom jakie to oni oszczędnosci poczynili i jak to im ciężko.
Obłuda i fałsz ze strony upolitycznionego w ostatnim czasie PR nie ma granic !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 25-10-2009, 09:33    Odpowiedz z cytatem

Mój regionalny patriotyzm nakazuje mi nominować do zwolnienia dyrektora WMZPR w Olsztynie. Od 1 lipca PR po prostu skasowało bez wprowadzenia żadnej komunikacji zastępczej/autobusowej pociąg Iława (21:20) - Olsztyn, natomiast we wrześniu Intercity wprowadziło postój na stacji w Iławie (20:19) dla pociągu IC Kaszub z Krakowa. I czekaj do 5:17 na pierwszy pociąg do Olsztyna...

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl