Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Arriva PCC (nie) rusza na Hel
Autor Wiadomość

yusek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Cze 2008
Skąd: Gdańsk Jasień

PostWysłany: 13-12-2009, 22:02    Odpowiedz z cytatem

W sumie ja do szynobusów nic nie mam a nawet się cieszę, że jeżdzą, że pomorskie ma ich tyle i szkoda, że nie mieli ich kiedy pod nóż szły Skarszewy, Skórcz, Kartuzy, Bytów. Jednakże do większości pociągów są niestety za małe vide wieczorny Tczew-Chojnice, Po południowy Gdynia-Kościerzyna. Tam po prostu powinna być Bipa lub 4x120A. Bo wracając do Tczew-Chojnice tam jest relacja na której jadą 2x120A a frekfencja na poziomie 200% ludzie stoją dosłownie wszędzie szczególnie w kursie niedzielnym, którym jadą studenci mający spore pakunki. Tam by się przydał powrót trójczłonowej Bipy lub 4x120A czy nawet 5x120A (chociaż odcinek Starogard - Tczew można spokojnie przestać.

_________________
Posiadanie Gdańska jest ważniejsze od wszystkich pieniędzy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bartik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009
Skąd: Kraków

PostWysłany: 13-12-2009, 22:04    Odpowiedz z cytatem

takn zgodze się z toba, szynobusy jeszcze bardziej sprwdzają się na liniach ze zmianą czoła (w małopolsce mamy ich trochę więcej ze względu na ukształtowanie terenu, najlepsza jest zakopianka Smile )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

gryff
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 13-12-2009, 22:07   

Ciekawe jaki skład Arrivy pojechał dziś do Gdańska???Może SA-134 a może duńczyk MD/MRD
Powrót do góry

Serock Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Wrz 2009

PostWysłany: 13-12-2009, 22:22    Odpowiedz z cytatem

Pojechał duńczyk Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kopernik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Wrz 2006
Skąd: Toruń

PostWysłany: 14-12-2009, 10:12    Odpowiedz z cytatem

Jechał MR 4068. Tylko "duńczyki" mają obsługiwać to połączenie. Trzy godziny w czymkolwiek z PESY byłoby znęcaniem się nad pasażerami Razz Wczoraj skład jechał o planie, frekwencja na razie słaba, (przynajmniej na odcinku Kościerzyna - Gdańsk), w drodze powrotnej już lepiej. Zdecydowanie było za mało reklamy tego połączenia, ale miejmy nadzieję, że Arriva to nadrobi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Leszek79 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Sie 2009

PostWysłany: 14-12-2009, 12:10    Odpowiedz z cytatem

Duńczyk faktycznie wygodniejszy, chociaż jak dla mnie ma źle zestrojoną/wyekspolatowaną amortyzację, po prostu za bardzo faluje czy jak to tam nazwać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

w.zemelka Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Mar 2009
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 16-12-2009, 09:32    Odpowiedz z cytatem

Jestem poytywnie nastawiony na szynobusy arrivy jak dla mnie "Duńczki" to bardzo dobre pociagi na tej trasie tylko ludzie się musza do nich przekonaćVery Happy A co do trasy reda-hel. nadal muśl że PR powinno puścic Spalinówki... LUdzie na codzien mają dosyć szynobósów zwłaszcza po tym wypadku rok temu zginał mój znajomy z połchowa pod sznobusem. własnie na przejexdzie kolejowym. ludzie się zrazili.

_________________
Waldemar-Gda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

contraboy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Wrz 2007

PostWysłany: 16-12-2009, 14:29    Odpowiedz z cytatem

Duńczyki są b.wygodne, idzie w nich "przymknąć oko" co jest niemozliwe w pojazdach PESY Wink
Jednak ta amortyzacja czasem nieźle potrafi hałasować...
Generalnie to w zasadzie chyba jedyny mankament tych szynobusów, które są naprawde bardzo wygodne i zadbane
A z ciekawości spytam, czy wie ktoś jakie ma spalanie model SA PESY w porownaniu do "duńczyka"?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl