Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Kolej poszukuje pracowników
Autor Wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 26-01-2009, 03:00    Odpowiedz z cytatem

Otóż ja już ukończyłem średnią szkołe, profil kolejowy w Szczecinie, wiec zawód mam. Ambicje mam na dyspozytora liniowego, ale kto bierze takiego mlodego, na tak odpowiedzialne stanowisko.
Mówicie, że inż inż nie równy, ale jak się patrzy to tylko Radom, ma doświadczoną kadrę wykładowców od spraw kolejowych, min: prof. Dyduch (dyrektor rady naukowej CNTK).
Owszem jestem mk, bo wychowałem sie w rodzinie kolejowej ;p
Na końcu napisze, nie po to się męcze na studiach żeby potem, robic gdzies w jakiejś firmie, która ma zaległości finansowe, i może jutra nie dożyć.

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

gregori123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Gru 2008

PostWysłany: 26-01-2009, 09:16    Odpowiedz z cytatem

mateusz123 napisał/a:
Cytat:
Co do pracy - ponoć na dyżurnego tylko z wyższym

Sam się zastanawiam czy nie zrobić papierów na dyżurnego ruchu, ale to w czasie studiów i raczej z ciekawości niż z chęci pracy na kolei( długoterminowej)


Ciekawe gdzie chcesz zrobić te papiery na dyżurnego skoro nie pracujesz na kolei.
Może jakiś kurs w pośredniaku? Śmiech

_________________
rudym mówię NIE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

iceman Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Kwi 2008

PostWysłany: 26-01-2009, 13:28    Odpowiedz z cytatem

Więc po skończonych studiach złóż papiery na dyżurnego ruchu, Dróżnik. Jak będą wakaty to raczej nie byłoby problemów z przyjęciem z Twoimi papierami. Co do dyspozytorów - nie spotkałem jeszcze żadnego, który nie miałby doświadczenia w pracy w ruchu (głównie jako dyżurni). Musisz nabrać doświadczenia na linii, żadna szkoła Cię do tego nie przygotuje. Jeszcze jedno - po co chodzisz na studia skoro się męczysz??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26-01-2009, 16:43    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ciekawe gdzie chcesz zrobić te papiery na dyżurnego skoro nie pracujesz na kolei.

Nie rozumiem, czyli człowiek nie-kolejarz nie może isc na kurs na dyżurnego ruchu? Coś nie wydaje mi się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kris Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Lis 2005
Skąd: z bocznego toru...

PostWysłany: 26-01-2009, 18:17    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie rozumiem, czyli człowiek nie-kolejarz nie może isc na kurs na dyżurnego ruchu?


Może i na taki kurs wysyła go PLK po zatrudnieniu.

_________________
Jestem dyspozytorem własnego toru...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 26-01-2009, 19:39    Odpowiedz z cytatem

Meczę się z niektórymi wykładowcami, zresztą Ci którzy kończyli PR, wiedzą że jest taka osoba, która uwielbia stacje rozrządowe, i na zaliczenie jego trza zaprojektować własną stacje rozrzadową, z górką, wagonownią lokomotywownią, drogami technologicznymi, wszelakimi obliczeniami, typu z jaka predkoscia wagon lekkobiezny wjedzie na płóz, i po ilu metrach się zatrzyma, gdzie nawet w żadnej instrukcji nie moge znaleść wzoru na to. Dodam oczywiście że to ma być w skali najlepiej 1:1000, a głowica górki 1:500. Innym przypadkiem jest wykładowca, który tłumaczy nam rzeczy z lat 70, które teraz nawet na kolei sie nie stosuje. Jednym słowem BETON PR (oczywiście Politechniki Radomskiej). Ale obrona na szczęście w przyszłym roku, więc jakieś miejsce się znajdzie za rok na PLK

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

szofer Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 01 Gru 2008
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 18-07-2010, 13:29    Odpowiedz z cytatem

Dróżnik-u

Ja również chodziłem do szkoły kolejowej dosyć dawno i też uczyli mnie o parowozach, które już przestały jeździć, a na dodatek abym mógł się coś konkretnego dowiedzieć o koleii zostałem uciszony.
Ten system szkolnictwa zawodowego (nie mylić ze szkołą zawodową) nadal jest po stronie belfrów aby im było dobrze i mieli posadę z budżetu państwa.

Dlatego fachowców prółbuje się stworzyć po jakimś tam kursie, a nie po szkole.
Oto polska właśnie. Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szumiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Gru 2011
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 20-12-2011, 19:40    Odpowiedz z cytatem

Ciekawy jestem czy w 2015 roku bedzie praca dla ludzi z wyksztalceniem technika transportu kolejowego??

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

piotrbk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Lut 2008

PostWysłany: 20-12-2011, 21:09    Odpowiedz z cytatem

Będzie na pewno tylko że nie na koleii Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kolejarz 222 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lut 2012

PostWysłany: 20-02-2012, 09:40    Odpowiedz z cytatem

Praca na kolei w województwie Śląskim rejon Dąbrowy Górniczej .Wykształcenie średnie kierunek elektryczny ,bliższe info pod nr 506501203
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl