Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 58, 59, 60  Następny
Rozkład jazdy 2022/2023
Autor Wiadomość

wamp Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Cze 2020

PostWysłany: 04-12-2022, 11:44    Odpowiedz z cytatem

Spróbuj na koleo, u mnie działa.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

crs Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Lut 2018

PostWysłany: 04-12-2022, 14:39    Odpowiedz z cytatem

Dalej nie działa.
1 kl nieaktywna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 04-12-2022, 16:29    Odpowiedz z cytatem

crs napisał/a:
Zauwazylem, ze w Sobieskim mozna kupowac bilety na odcinku krajowym tylko w trzech wagonach ktore jada z / do Bohumina. Przez co nie da sie kupic ani 1 klasy na odcinek krajowy, ani bezprzedzialowego.
Czy ktos wie czy to tak na stale? Kiedy zatem powinna sie odblokowac mozliwosc zakupu na wagony do Wiednia?

W żadnym z kanałów sprzedaży i w żadnym z krajów nie da się zarezerwować miejsca na 1 i 2 klasę w "Sobieskim" do Wiednia na wspomniane przez Ciebie dni - dotyczy to nawet przejazdów wewnątrzkrajowych w Polsce lub w Czechach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Raflewski Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 27 Cze 2022

PostWysłany: 05-12-2022, 13:58    Odpowiedz z cytatem

Już wiadomo, że TLK Flisak pojedzie podstawową trasą przez Malbork, Kwidzyn, najwcześniej od czerwcowej korekty RJ.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 05-12-2022, 20:25    Odpowiedz z cytatem

Chyba padnę trupem Faint Dlaczego "Podhalanin" mimo konieczności zatrzymania się celem zmiany kierunku jazdy w Bielsku Białej NIE BĘDZIE mieć tam postoju handlowego? Wow Młot Beton
...bo jeśli jednak pojedzie bez zmiany kierunku przez Kraków to... świat właśnie dla mnie się skończył Milcz

...no dobra. Zostaje jeszcze zmiana kierunku w Skawinie Question Bez Bielska Białej czy Krakowa. Proszę o oświecenie posiadaczy służbowego rozkładu jazdy Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

OkOuKo Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2018

PostWysłany: 05-12-2022, 21:03    Odpowiedz z cytatem

PODHALANIN w okresie zimowym nie pojedzie przez Bielsko ze względu na konieczność zmiany kierunku jazdy w Zabrzegu. Tak więc będzie kursować przez Kraków bez postoju. Na trasę przez Bielsko wraz z postojami wróci w korekcie wakacyjnej o ile remont Czechowic-Dziedzic i mostu Wisła się nie opóźni Shocked

_________________
La Noche Es Para Mi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 05-12-2022, 22:24    Odpowiedz z cytatem

Jest przeciez info na stronie Intercity:

Wykaz pociągów ze wstrzymaną sprzedażą na daty odjazdu od 11.12.2022 roku

107 /54000/1 Sobieski Gdynia - Wiedeń

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

TFZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2019
Skąd: DC

PostWysłany: 06-12-2022, 09:33    Odpowiedz z cytatem

OkOuKo napisał/a:
PODHALANIN w okresie zimowym (...) będzie kursować przez Kraków bez postoju.
Wie ktoś może, którędy przez ten Kraków? Olsza? Nowa Huta?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 06-12-2022, 09:43    Odpowiedz z cytatem

TFZ napisał/a:
OkOuKo napisał/a:
PODHALANIN w okresie zimowym (...) będzie kursować przez Kraków bez postoju.
Wie ktoś może, którędy przez ten Kraków? Olsza? Nowa Huta?

(...) - Katowice - Mysłowice - Imielin - Oświęcim (łącznicą) - Spytkowice - Skawina (zmiana czoła) - Sucha Beskidzka Zamek - (...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pioter11 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Wrz 2020
Skąd: Kędzierzyn Koźle

PostWysłany: 06-12-2022, 11:37    Odpowiedz z cytatem

Wojciech napisał/a:
Fantastyczny artykuł. Brawo dla tego miłośnika kolei. Zgadzam się całkowicie z wszystkim co jest tam napisane. Mam nadzieję że da to jakiś dobry owoc, bo coś jest nie tak. Może komuś nie podoba się Kędzierzyn - Koźle. Zobaczymy co będzie.

W artykule jest że będzie Przemyślanin od nowego rozkładu , więc aktualnie Przemyślanin wypada z Kędzierzyna Koźla, nie ma go na plakatowym ani w portalu pasażera, więc tracimy nocne połączenie, jedzie przez Strzelce Op bez postoju handlowego ręce opadają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

InterJet Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Paź 2021

PostWysłany: 06-12-2022, 13:00    Odpowiedz z cytatem

Ilu pasażerów byłoby chętnych na podróż tym pociągiem? (nawiedzony Mikol się nie liczy, dodam dla ułatwienia rachunków)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

TFZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2019
Skąd: DC

PostWysłany: 06-12-2022, 13:48    Odpowiedz z cytatem

aanniiaa napisał/a:
[PODHALANIN] (...) będzie kursować (...) - Katowice - Mysłowice - Imielin - Oświęcim (łącznicą) - Spytkowice - Skawina (zmiana czoła) - Sucha Beskidzka Zamek - (...)
Wiadomo w takim razi, dlaczego bez postoju handlowego w Skawinie?

InterJet pisze (o braku ph Przemyślanina w Strzelcach Op./Kędzierzynie):
Cytat:
Ilu pasażerów byłoby chętnych na podróż tym pociągiem? (nawiedzony Mikol się nie liczy)?

Ciekawe, czy ktoś przeliczył koszty zatrzymania vs. wpływy... A tak BTW jak w ostatnią niedzielę czerwca jechałem do Łupkowa, to dojechali tam wyłącznie mikole (dowód - wszyscy wracali).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pioter11 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Wrz 2020
Skąd: Kędzierzyn Koźle

PostWysłany: 06-12-2022, 14:50    Odpowiedz z cytatem

InterJet napisał/a:
Ilu pasażerów byłoby chętnych na podróż tym pociągiem? (nawiedzony Mikol się nie liczy, dodam dla ułatwienia rachunków)

Nie wiem ile bo nie pojedzie, ale wiem ile było jak jeździł bardzo dużo ludzi jeździło tym pociągiem i na pewno chętni by się znaleźli.
Tak tak wiem nie ma w tym Dla ciebie ekonomi, czytałem uważnie Twoje posty i jak by każdy tak podchodził do tematu to pociągi by były puste, Przypominam że paciagi są dla ludzi, lepiej niech jedzie przez te Twoje Strzelce na których się nie zatrzymuje bo będzie 10 minut wcześniej niż miał by zabrać tych 20 może 30 pasażerów w Kędzierzynie, Zdzieszowicach i Gogolinie, dla Ciebie najlepiej jak by pociąg Ruszał z Przemyśla i zatrzymywał się tylko na dużych stacjach nie? Bo ekonomia się liczy nie jakiś tam pasażer z mniejszej miejscowości!!!
Weź gościu nie pajacuj bo gówno się znasz na kolei i przez tak myślących jak Ty ludzie są pozbawieni połączeń!!!
Jak widzisz Kędzierzyn Koźle to sraczki dostajesz nie?
Ja pracuje 30 lat na kolei a Ty?
I co się tak Czepiasz tych Mikoli? Jak jadą to płacą a jak Patrzą to ich sprawa ale wielu z nich kiedyś może zasili szeregi Kolejarzy i będą pracować na Moją i Twoją emeryturę Ekonomosto !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

InterJet Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Paź 2021

PostWysłany: 06-12-2022, 17:20    Odpowiedz z cytatem

Zapewne znam się lepiej od Ciebie...
Pociąg ze Szczecina do Zakopanego pomyślany jest dla innej grupy podróżnych. Dlatego nie ma ph Kędzierzyn-Koźle Gogolin czy też Skawina.
Kędzierzyn-Koźle to miasto powiatowe podstawowa obsługa realizowana jest przez POLREGIO na zlecenie województwa opolskiego. Są w nowym rozkładzie pociągi INTERCITY i nikt nie powinien płakać z jedną przesiadką można dojechać wszędzie. Za rok będą dwa kolejne pociągi dalekobieżne i to jest wszystko na co Kędzierzyn-Koźle może liczyć. Nie specjalnie przejmuję się inwektywami wszelakimi. Pokrzywdzonym proponuję pisać do ministerstwa, jednak nie wróżę sukcesu, bo tam nie specjalnie się przejmują tą metropolią...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pioter11 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Wrz 2020
Skąd: Kędzierzyn Koźle

PostWysłany: 06-12-2022, 17:42    Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze pisałem o Przemyślaninie skoro Dałeś post pod moim postem, Czytaj ze zrozumieniem.
Po drugie przekonamy się za te dwa lata, założenie jest takie że to linia Opole Groszowice przez Strzelce Op do Pyskowic jest przeznaczona dla ruchu towarowego i regionalnego dlatego była modernizowana na 120 KM, A Linia 136 na 160 km i wszystkie lub większość pociągów IC i tak będzie docelowo jechać przez Kędzierzyn nigdzie nie Muszę pisać bo o tym Wiem.
Nie interesujesz tą aglomeracją się ale Każdy kto wspomni o Kędzierzynie to masz głupie odpowiedzi to może się nie Wypowiadaj!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 42 z 60 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 58, 59, 60  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl