Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
[rel] Weekend w Bieszczadach
Autor Wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 23-08-2021, 11:15   [rel] Weekend w Bieszczadach Odpowiedz z cytatem

Wraz z wakacyjną korektą rozkładu jazdy, pociąg TLK BIESZCZADY Kraków-Łupków-Kraków dodatkowo zajeżdża do miejscowości Uherce. Daje to możliwość zaliczenia odcinka Nowy Zagórz-Uherce, a także łącznicy Zagórz-Zagórz R101. Z tego odcinka linii 108 przewozy pasażerskie zawieszono bodajże w 2010 roku.

Wyjazd rozpoczynam w sobotę, 31 lipca. Autobusem 632 docieram do Katowic. Wsiadam w REGIO do Krakowa (7:36). Mogłem jechać IC WYSPIAŃSKI (8:30 z Kato), ale nie chciałem ryzykować w razie jakiegoś opóźnienia. REGIO do Krakowa na dwóch Impulsach choć spokojnie wystarczyłby jeden. W środku automaty biletowe. Wstyd się przyznawać, ale pierwszy raz jadę E-30 na tym odcinku od grudnia, wtedy to właśnie przybyło tu pociągów i czas jazdy się poprawił. Jedzie się płynnie, no może okolice Mysłowic są jeszcze do zrobienia. Co nie zmienia faktu, że i tak znacznie się tu poprawiło. Podróż do stolicy Małopolski bez przygód. Szybka wizyta w Galerii Krakowskiej i wracam na perony. Dołączają do mnie Artur, Bartek, Darek i Sławek, którzy także wybierają się w Bieszczady. Idziemy na peron 4, gdzie po chwili zjawia się lekko splecowany TLK WETLINA z Zagórza...


Cała relacja i zdjęcia na moim blogu, zapraszam Smile
https://kolejapopolsce.blogspot.com/2021/08/weekend-w-bieszczadach.html
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Olaf Skurvensen Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2012

PostWysłany: 02-09-2021, 21:03    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
TLK BIESZCZADY Kraków-Łupków-Kraków dodatkowo zajeżdża do miejscowości Uherce

Patrzyłem przed chwilą na rozkład i już po wakacjach BIESZCZADY nie zajeżdżają do stacji Uherce. A szkoda, bo ciągle funkcjonuje tam kolej drezynowa, która ma swoją stronkę:

http://drezynyrowerowe.pl/pl/rozklad_jazdy

Publikują na niej rozkład jazdy obowiązujący do 30 września 2021. Gdyby PKP IC pomyślało, to chętni na drezyny nie musieliby z Sanoka, ewentualnie z Zagórza przemieszczać się busem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl