Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Sprzedam 26 kaset VHS z niemieckimi programami o kolei
Autor Wiadomość

silver444 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 26 Wrz 2020

PostWysłany: 07-10-2020, 22:25   Sprzedam 26 kaset VHS z niemieckimi programami o kolei Odpowiedz z cytatem

Sprzedam 26 kaset Vhs najwyższej jakości z nagranymi Niemieckimi programami o Światowej Kolei, podróże sławne miejsca ,różne spotkania na jubileuszach kolejowych.
Nowoczesne pociągi, szczyty techniki i prędkości jak i pierwsze parowozy, ciuchcie, kolejki wąskotorowe, różnorakie składy kolejowe i wszystko co dotyczy taboru kolejowego.

Cała historia tak naprawdę światowej kolei i jej wielkiego wrażenia jakie robi jeżdżąc po torach.
Programy również o budowaniu makiet miast, wszelakiego typu torowisk i modelów róznych wersji pociągów, osobowe, towarowe, chemiczne, wojskowe, wizytowe, oraz po prostu zabytki.

Są tu również rekonstrukcje wypadków kolejowych przedstawiane na modelach i makietach, dokładnie pokazane jak to wyglądało w głośnych zderzeniach na świecie. Jest także opis i sposoby jak można było tego uniknąć, zmieniając plany czasów, przejazdów, torów i logistyke kolejową. Są także komentarze na ten temat.

Kolekcja jest naprawde warta uwagi, ktoś kto lubi kolej, żyje tym, na pewno nie będzie mu przeszkadzało że wszystkie programy są w niemieckiej wersji jezykowej.Większość nagrań pochodzi z niemieckiej telewizji SWR.

Kasety jak nowe tylko raz nagrane same najlepsze nośniki wysokiej jakości KODAK BASF PHILIPS TDK GENERAL TECHNIC wszystkie długości 4 godzin
E-240.

Oczywiście jest możliwość wybrania konkretnych kaset z konkretnymi tytułami na sztuki, kwestia dogadania.
Proszę też was o opinie na temat tego zestawu filmów.Tak naprawdę filmy te trafiły do mnie przypadkowo.Wcześniej mnie nie interesowała kolej, kiedy byłem dzieckiem to chyba jak każdy chciałem mieć swoją kolejkę miniaturę z dużą makietą miasteczka Cool
Teraz inaczej na to wszystko patrzę, dlatego też zarejestrowałem się na tym forum.

W zestawie również trzy oryginalne filmy EISENBANH ROMANTIC.

Podaje link do ogłoszenia które wystawiłem , są tam zdjęcia tego co znajduje się w tym zestawie.
Zapraszam do zakupu jak i komentowania Very Happy


https://allegrolokalnie.pl/oferta/26-vhs-filmy-i-podroze-niemiecka-koleja-rarytas
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl