Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Podróże z psem
Autor Wiadomość

musia Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Sty 2013

PostWysłany: 18-02-2017, 10:44    Odpowiedz z cytatem

oczywiście tylko dla mnie bilet weekendowy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Elisma Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 10 Lip 2017

PostWysłany: 10-07-2017, 13:49   Podróże z psem Odpowiedz z cytatem

Witam,

27 lipca na trasie Opole- Szczecin pociągiem Intercity chce się wybrać w podróż ze swoim owczarkiem niemieckim.

Zarezerwowałam już bilet dla siebie i dla niego. Wybrałam tak miejsca( wagon bez przedziałowy) by być zaraz przy miejscu gdzie jest miejsce na bagaż ponieważ chce go wsadzić do transportera, który zamówiłam przez internet. Wymiary transportera dla takiego dużego psa (dorosły jest mój owczarek) są....wielkie Very Happy

Dł to 120 cm a szerokość to 68 cm. I zaczynam się bać czy się zmieszczę Very Happy Bo psiak nienawidzi kagańca i o ile wejście do pociągu jakoś przetrzyma to już 6h raczej nie.

Myślcie, że się zmieszczę? Czy konduktor każe mi psiaka wyciągać z transportera? A może wyrzucą mnie do innego wagonu? Albo każą dopłacać za bagaż? Ktoś coś wie? Będę wdzięczna, gdyż to moja pierwsza podróż pociągiem z psem i strasznie się martwię Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl