Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Dyspozytor drużyn konduktorskich PKP IC
Autor Wiadomość

Takisobienick Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Maj 2019

PostWysłany: 06-05-2019, 21:10   Dyspozytor drużyn konduktorskich PKP IC Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim formowiczom, ponad miesiąc temu wysłałem CV na stanowisko dyspozytora drużyn konduktorskich. Ostatnio dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowe. Nie ukrywam, że praca na koleji od zawsze była moim marzeniem i choć zabrzmi to dziwnie kocham kolej. Związku z powyższym mam kilka pytań bo trochę boje się tej rozmowy.
1) Jak wygląda praca na tym stanowisku?
2) Jak wygląda przebieg rozmowy kwalifikacyjnej i o co pytają?
3) Jak się przygotować do niej?
4) Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć na tym stanowisku?
5) Czy macie jakieś rady ażebym dostał tę pracę nigdy wcześniej nie pracując na koleji?

Za pomoc z góry dziękuje☺
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jack Daniel's Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Kwi 2015

PostWysłany: 07-05-2019, 08:34    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
1) Jak wygląda praca na tym stanowisku?


Nie masz jakiegokolwiek minimalnego pojęcia o pracy, o którą się starasz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Takisobienick Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Maj 2019

PostWysłany: 07-05-2019, 10:54    Odpowiedz z cytatem

Mam. Chodzi raczej o godziny pracy, atmosfere, itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 07-05-2019, 12:47    Odpowiedz z cytatem

Takisobienick, nigdy nie pracowałeś na kolei, a chcesz aplikować na stanowisko, które wymaga jakiegoś doświadczenia kolejowego? Dyspozytor to nie podrzędne, szeregowe stanowisko. To dość odpowiedzialna funkcja. Pracowałam na kolei i nie znam dyspozytora, który nie zaczynałby pracy na kolei od samego dołu. Na dyspozytora się awansuje wraz ze stażem pracy, co oznacza, że trzeba mieć doświadczenie zawodowe na kolei. Nikt poważny nie zatrudni na stanowisku dyspozytora osoby z ulicy i kompletnie zielonej. Tak więc aby zostać dyspozytorem drużyn konduktorskich, najpierw trzeba przez kilka lat popracować w charakterze konduktora i kierownika pociągu, żeby od środka poznać specyfikę pracy ludzi, którymi kiedyś będzie się dysponować/zarządzać.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Takisobienick Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Maj 2019

PostWysłany: 07-05-2019, 13:28    Odpowiedz z cytatem

No to dziwnie to wygląda, jeszcze dziwniej będzie gdy dostanę tę pracę☺ Choć tu sie nasówa pytanie, czy w IC nie ma jakiegoś awansu wewnętrznego, że ogłoszenia na takie stanowisko wystawiają na ogólnej stronie? Przecież wystarczy, żeby sprawdzili kto z kierowników pociągów i konduktorów najlepiej pracuje i tym osobom dali by taką propozycje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl