Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Czy ktoś ma prenumeratę Rynku Kolejowego?
Autor Wiadomość

voyager1231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Wrz 2012

PostWysłany: 25-01-2016, 14:37   Czy ktoś ma prenumeratę Rynku Kolejowego? Odpowiedz z cytatem

Witam,
Artykuł który jest mi bardzo potrzebny do pracy dyplomowej został niedawno przeniesiony do archiwum. Są tam dane bardzo ważne, które w mojej pracy muszą się znaleźć. Jestem studentem i nie stać mnie na prenumeratę. Czy jest na forum ktoś, kto takową posiada?
Będę bardzo zobowiązany za pomoc.
Artykuł znajduje się pod poniższym adresem
http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/4-tys-km-nowych-drog-i-0-km-nowych-linii-kolejowych-73200.html

Proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam
Darek

_________________
Manipulacja w najczystszej postaci Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cinekcool Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2013

PostWysłany: 26-01-2016, 14:54   Re: Czy ktoś ma prenumeratę Rynku Kolejowego? Odpowiedz z cytatem

voyager1231 napisał/a:
Jestem studentem i nie stać mnie na prenumeratę.

Durniejszego wytłumaczenia swojego lenistwa nie masz?
Jak ja studiowałem (wcale nie tak dawno temu), to studenci potrafili sobie poradzić. Można na przykład odwiedzić bibliotekę (prawo nakłada obowiązek prenumeraty przez biblioteki wszystkich wydawanych czasopism - tym sposobem na "katolickiej" uczelni można spokojnie znaleźć playboya i inne ostrzejsze magazyny), albo chociażby napisać do wydawnictwa, że potrzebujesz tego konkretnego artykułu do pracy naukowej i czy mogliby Ci go udostępnić. Jeszcze nigdy nie miałem problemu ze zdobyciem potrzebnego mi tekstu.

_________________
http://maszynista.eu - moja droga do spełniania marzeń
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Sunseed Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 05 Lip 2011
Skąd: Bruxelles

PostWysłany: 27-01-2016, 15:35    Odpowiedz z cytatem

Nie czepiaj się chłopaka, właśnie to że tu pisze znaczy że jest zaradny, przecież forum kolejowe to spora szansa na znalezienie jakiegoś fana, który ma kolejowe gazetki Wink

W bibliotekach marne szanse na takie branżowe gazetki.A do wydawnictwa może napisał? Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

cinekcool Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Lis 2013

PostWysłany: 27-01-2016, 21:28    Odpowiedz z cytatem

Sunseed napisał/a:


W bibliotekach marne szanse na takie branżowe gazetki.

Żaden problem, wyżej już tłumaczyłem dlaczego. Wystarczy poszukać.

_________________
http://maszynista.eu - moja droga do spełniania marzeń
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

voyager1231 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Wrz 2012

PostWysłany: 27-01-2016, 21:41    Odpowiedz z cytatem

Artykuł który był na stronie nie pojawił się w wydaniu papierowym. Biblioteka kolejowa w IZ Wrocław zrezygnowała z prenumeraty i nie posiadała kodu dostępu do archiwum.

Myślisz że mnie zagiąłeś swoimi genialnymi rozwiązaniami? Że napisałem tutaj nie wyczerpując wszelkich innych możliwości? Zawsze znajdzie się pieprzony geniusz, który potrafi oceniać innych. Wsadź sobie w 4 litery swoje rady.

Wydawca udostępnił mi artykuł po pisemnej prośbie (napisałem tu tylko dlatego, że ociągał się z odpowiedzią, a sprawa była pilna).

Proszę administrację o zamknięcie/usunięcie tematu, ponieważ jego cel jest już nieaktualny. Pozdrawiam.

_________________
Manipulacja w najczystszej postaci Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl