Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Automatyk SRK
Autor Wiadomość

AutomatykSrk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Paź 2015
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18-10-2015, 17:05   Automatyk SRK Odpowiedz z cytatem

Witam,

Pracowałem kilka miesięcy jako monter srk w PLK teraz pracuje w Wykonawstwie przy budowach SRK, moje pytanie brzmi czy bezpośrednio można w jakiś sposób odbyć kurs z egzaminem na automatyka SRK ile może kosztować taka przyjemność i gdzie można odbyś kurs . Może ktoś już się z czymś takim spotkał. Z góry dzięki.

_________________
Automatyk SRK
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 18-10-2015, 21:12    Odpowiedz z cytatem

Podpadająca impreza właśnie rozpoczyna się w Szczecinie.
Daleko, ale słyszałem, że można się zakwaterować.
Kosztów nie znam Zadzwoń do tamtejszego zakładu linii kolejowych - powiedzą kto to prowadzi.

Egzaminu na koniec raczej nie ma - to już później, np. przed komisją PLK w Warszawie, ale musiałbyś poczytać w rozporządzeniu o stanowiskach, ile wcześniej musisz mieć przepracowane.
Były 2 lata, ale nie wiem, czy obecnie nie wynosi to rok?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

tagerek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Maj 2015

PostWysłany: 24-08-2016, 07:40   Praca automatyk PLK Nie nie zaliczysz egzaminu wylatujesz Odpowiedz z cytatem

Witam. Krótki i na temat. Centrala sobie wymyśliła że jeśli nie zaliczysz egzaminu na automatyka po 2 latach szkolenia to wylatujesz nie ważne że masz umowę na czas nieokreślony. Jeśli w ciągu roku od automatyka nie zrobisz plombownicy to egzamin od nowa. Więc warto się zastanowić czy warto tu pracować za 1..8 miesięcznie bo firma nawet na ciuchy robocze nie ma. Co dopiero na papier toaletowy. Egzaminy są z urządzeń mechanicznych nikt ci nie wytłumaczy na kursie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

km Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Mar 2008

PostWysłany: 24-08-2016, 22:13    Odpowiedz z cytatem

Kto komu tłumaczy zasadę działania urządzeń na PKP.Weź sobie przykład z energetyków zapytaj o jakieś pomiary etc.Szkoda pisać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl