[PKP IC] Weekendowa Biletomania
Odpowiedz do tematu

Temat:
Cytat:
Login lub hasło są nieprawidłowe lub Błędny login lub hasło.


Ale lipa, a bilet mam do wydrukowania ... Jak daje przypomnienie hasła, to pokazuje, że nie ma mnie w ogóle w bazie.

Temat:
Odpisali z IC:
"Szanowny Panie,
Informujemy, że w związku z awarią techniczną nie działa serwis
internetowej sprzedaży e-IC przewoźnika Intercity.
Aktualnie trwają intensywne prace nad przywróceniem działania usługi.
Niestety na obecną chwilę nie posiadamy informacji dotyczącej terminu
usunięcia awarii.

Przepraszamy za utrudnienia."
Już działa, ale zostały tylko bilety w ofercie "wcześniej" (na Podlasiaka) Very Happy
.


_________________
100% kolej na YouTube
Temat:
Chcę kupić bilety z promocji na Uznama ze Szczecina do Krakowa na 1 lipca i system nie chce przydzielić biletów.

Wyświetla się taki komunikat:

"Przepraszamy, w tej chwili nie możemy dokonać rezerwacji. Prosimy spróbować później."

Co się stało? Chyba nie możliwe, żeby już się skończyły...

Temat:
Ja trafiłem dziś na inny kwiatek. Przy próbie zakupu biletu na TLK Pojezierze w tej promocji nie można wybrać wagonu. Miałem chrapkę na bezprzedziałowca, a tu nici. Rezerwacja obok innego miejsca też jest niemożliwa. To przypadek, czy celowe pogorszenie warunków ? Kilka tygodni temu dałosię wybrać wagon.

Temat:
Wczoraj miałem możliwość wyboru i wagonu i miejsca Smile Chociaż właściwie to dzisiaj w nocy Smile

Temat:
może nie odpowiednie miejsce,ale mam pytanie,czy można kupić bilet pracowniczy przez internet na TLK?

Temat:
nie mozna przez internet ale mozna w bilotomacie


_________________
bert
Temat:
Planuje jechać w kilka osób właśnie z tą ofertą tylko żeby nie było zbyt łatwo nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy z zakupionym biletem mam udać się na dworzec do kasy w celu zakupienia biletu dla psa?

Temat:
Tak

Temat:
Jako że jestem tu nowy to wypada się przywitać ! Więc wszystkich serdecznie witam Wink .

Na forum trafiłem przypadkowo szukając informacji o przejazdach PKP IC ,i tak mnie tu jakość zainteresowało ,więc się zarejestrowałem .
Jako że ze 20 lat nie jechałem pociągiem Shocked Happy ( dawniej jak nie miałem prawo jazdy zdecydowanie często ) to od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie aby sobie zafundować i zrobić mały wypad pociągiem,usiąść sobie wygodnie i podziwiać przez okno widoki i zobaczyć jak to jest obecnie na kolei ! Wpadłem na pomysł aby zrobić sobie z żoną wyjazd na 1-2 dni nad morze lub do Zakopanego ( mieszkam w Wielkopolsce ) ,a że przy okazji znalazłem w sieci informację o dostępnych " wekendowych " tanich biletach za 29 zł na IC,to ciekawa oferta,i tanio można sobie zrobić mały wypad za niewielką kasę . A ze przeglądając połączenie to z Ostrowa WLKP. mam bezpośrednie połączenie i nad morze jak i do Zakopanego,więc można by było taki wypad zorganizować nawet na jeden dzień,bo wyjazd powiedzmy mam w nocy ,rano jestem na miejscu a wieczorem mam powrotny pociąg,więc mając Sobotę-Niedzielę wolną można się pokusić na taką małą przygodę koleją np. nad morze ,zjeść rybkę,nałykać jodu i do domu Język .
Jako że dawno nie miałem styczności z PKP ,mam kilka pytań dotyczących zakupu tych promocyjnych biletów ,może ktoś korzystał,a czytałem że byli tacy i zna odpowiedzi .

1. Głównie chodzi mi o to czy jak uda mi się zakupić te bilety promocyjne to mam gwarancję miejsc siedzących ( nie uśmiecha mi się stać z 8 h ),a jeśli tak to czy jest szansa jadąc w dwie osoby siedzieć obok siebie ? Nie mam zamiaru jechać w jednym wagonie a żona w drugim,bo nie ma miejsca siedzącego dla 2 osób w jednym wagonie/ przedziale Wink ?

2. Czy zamawiając te tanie bilety można za jednym razem wykupić zaraz powrotne,np. na ten sam dzień wieczorem i zapłacić za jednym razem ? Może się okazać ze w jedną stronę uda mi się kupić promocyjne bilety,a na powrotny będę musiał już płacić normalnie,lub nie będzie biletów,o to mi chodzi . Idzie to jakoś sprawdzić za jednym razem zanim kupie bilety w jedną stronę ,czy są promocyjne na powrotny pociąg ?

Póki co ,jak ktoś zna odpowiedz to bardzo proszę o info .

Pzdr. miłośników kolei . Wink

Temat:
W tej promocji wszystkich wrzuca system do jednego przedziału. To się nie zdziw jak będziesz mieć w przedziale 8 osób a w pozostałych będzie siedziało po jednej. A przy kupnie masz napisane jakie masz miejscowki. Tylko numeracja trochę jest mylaca. To najlepiej jak sobie poszukasz schemat wagonu i zasady numeracji w nim. Co do biletów jak dodasz do kupna bilety w jedna stronę to nie plac tylko zaznacz ze zapłacisz później. Wtedy dodasz jeszcze bilety na powrót. Jak wszystko będzie ok to dopiero zapłacisz za przejazd w obydwie strony.
O ile dobrze pamiętam to masz 30 minut na zapłatę za bilety od chwili dodania ich.

[ Dodano: 04-07-2014, 11:43 ]
Tylko jak chcesz skorzystać z tej promocji to przy ilości biletów normalnych zaznacz zero a przy ulgowych te dwa bilety czy ile tam chcesz. Wtedy rozwijasz listę ulgowych i tam masz weekendowa biletomanie. Nielogiczne ze bilet promocyjny normalny schowany jest w ulgowych.

Temat:
Czyli rozumiem że miejsce siedzące jest gwarantowane ?
Co do tych miejsc siedzących to czytałem gdzieś że jak się jeden bilet kupuje to można wybrać,jak więcej to nie idzie,to jak to jest,chyba że zle coś doczytałem .
Jakieś dodatkowe rady mile widziane,dzięki .

dddbb
-Usunięty-
Temat:
Cytat:
Czyli rozumiem że miejsce siedzące jest gwarantowane ?

Tak, łącznie z biletem masz rezerwację miejsca. Przy zakupie dwóch biletów w jednym momencie system sam przydziela miejsca w jednym przedziale.

Temat:
Gwarantowane, no chyba ze jakaś pijana hołota tam usiądzie bez miejscówki i ich nie będzie jak wyrzucić Zg A z drugiej strony takich biletów chyba jest z 8 na pociag. Ja tam jak chce mieć 100% gwarancji to kupuję po 1 w nocy z piatku na sobote 30 dni wczesniej. Wtedy masz pewnosc że dostaniesz tam bilet gdzie chcesz, czy przy drzwiach czy przy oknie.

dddbb
-Usunięty-
Temat:
Cytat:
Ja tam jak chce mieć 100% gwarancji to kupuję po 1 w nocy z piatku na sobote 30 dni wczesniej.

Nie jesteś ze swoimi obawami sam Smile
Cytat:
Ciekawostki z okazji trzech miesięcy (14 tygodni) trwania promocji:
Najwięcej biletów sprzedaje się w sobotę pomiędzy 1:00 a 2:00.

http://intercity.pl/pl/site/o-firmie/aktualnosci/trzy-miesiace-tanich-podrozy-z-weekendowa-biletomania.html

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl