Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
Kibole pod specjalnym nadzorem
Autor Wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 02-05-2015, 22:00    Odpowiedz z cytatem



Zmarł kibic postrzelony przez policjanta

Zmarł kibic, który został postrzelony przez policjanta w trakcie meczu Concordia Knurów - Ruch Radzionkow w IV Lidze. Strzał zostało oddany z broni gładkolufowej, w szyję.

Sytuacja miała miejsce, kiedy kibice jednej z drużyn wbiegli na murawę. Policja nie ma prawa oddawać strzałów z broni gładkolufowej powyżej pasa.

Źródło: Prosto z mostu

---

Za Gówno Prawda:

Pamiętacie jaka nagonka była na Korwina, kiedy powiedział, że policja po to ma broń żeby strzelać do bandytów którzy niszczą cudze mienie? Pamiętacie.

Dzisiaj policja strzelała. I zabiła. Jednego kibica na meczu IV ligi. Jak wyglądają komentarze na gazeta.pl? Ano tak jak na załączonym obrazku - typowy czytelnik tej gadzinówki. Zwolennik zgody i bezpieczeństwa według Komorowskiego. A co się dowiadujemy z artykułu? Na przykład, że kibole starli się z policją - jednak do starcia nie doszło - były od razu strzały...że policja podjęła reanimacji postrzelonego - nie podjęła, zrobili to inni kibice... "W celu ratowania własnego życia policja zdecydowała się użyć tej broni", ale jak było pewnie się nie dowiemy bo już na miejscu trwa tuszowanie i zamiatanie tego finału medialno-rządowej nagonki na 'kiboli'.

...i taka tragedia na ostatniej prostej kampanii wyborczej - może być gorąco.

gazywb.jpg
Plik ściągnięto 14 raz(y) 127.3 KB


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03-05-2015, 01:18    Odpowiedz z cytatem

Zamieszki w Knurowie po śmierci kibica

Od kilku godzin w miejscowości Knurów (woj. śląskie) trwają zamieszki z udziałem kibiców miejscowego klubu piłkarskiego Concordia. Rozruchy uliczne wybuchły z powodu śmierci 27-letniego sympatyka drużyny, który został śmiertelnie postrzelony przez jednego z funkcjonariuszy ochraniających mecz z Ruchem Radzionków.

Więcej:
http://wmeritum.pl/zamieszki-w-knurowie-po-smierci-kibica/

_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03-05-2015, 13:02    Odpowiedz z cytatem

Zamieszki w Knurowie.


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 04-05-2015, 23:59    Odpowiedz z cytatem

W Knurowie popisali się "strażnicy bezpieczeństwa i porządku publicznego". Zresztą tylko cud chyba sprawił, że ofiar "przywracania porządku" w czasie meczów jest tak mało. Strzelanie, gazowanie autokarów (w środku!) i pociągów, napieranie na tłum, blokowanie wyjść, nakładanie najwyższych możliwych mandatów za "zamiar spożywania alkoholu w miejscu publicznym" czy zaśmiecanie... Każdy kto bywa na meczach zna to wszystko z własnego doświadczenia. Kto nie bywa, nie uwierzy. Gdyby policja wykazała połowę tej gorliwości w walce z prawdziwymi przestępcami to III RP byłaby najbezpieczniejszym państwem świata.


_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 05-05-2015, 18:11    Odpowiedz z cytatem

Janusz Korwin-Mikke kontra Michał Szczerba (znany z wypowiedzi "Podwyższyliśmy wiek emerytalny, bo ludzie chcą dłużej pracować. Oni nie chcą spędzać emerytury na działce czy przed telewizorem").

O kibicach, stopniu wyszkolenia Policji, prowokacjach, wydzieleniu na stadionach bezpiecznych sektorów.


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

krisss Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Kwi 2015

PostWysłany: 05-05-2015, 21:51    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Każdy kto bywa na meczach zna to wszystko z własnego doświadczenia. Kto nie bywa, nie uwierzy.

Bywam na meczach, ale do mnie policja ani razu nie strzelała ( nie wiem może jestem dziwny, ale nigdy nie odczuwałem podczas meczu potrzeby wchodzenia na boisko ani wszczynania burd), nie gazowała autobusów którymi dojeżdżałem pod stadion, nie nakładała najwyższych możliwych mandatów za "zamiar spożywania alkoholu w miejscu publicznym" czy zaśmiecanie (nie pijam w miejscach publicznych oraz zostawiam porządek po sobie).

Poza tym jestem przeciwnikiem tego aby to policja z naszych podatków pilnowała porządku na stadionie - niech kluby wynajmują i opłacają z własnej kieszeni ochroniarzy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05-05-2015, 23:11    Odpowiedz z cytatem

Wstawki z filmu dokumentującego zamieszki w Knurowie w dniu 3 maja 2015 r.


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 05-05-2015, 23:12    Odpowiedz z cytatem

Krisss, wcale nie musisz na murawę "wtargać".
Towarzysz Autorytet - niejaki Dziewul - po swemu logicznie rzecz był wyłuszczył, tyleż pięknie, co mimowolnie, pogrążając przy okazji tych morderców z Knurowa.
Wyjaśnił mianowicie wszelkim ultralemingom, że tylko ten, kto z gładkolufowej strzelał (tutaj znikły wszelkie wątpliwości, kogo ma na myśli) wie, jak duży rozrzut mają pociski.
Skutkiem tego, skoro on - skończony trep antyterrorysta - wie i strzela, przynajmniej teoretycznie, w nogi, to za trafienie w szyję, sam sobie winien jest ten, kto w tę szyję obrywa.
Przecież to proste, prawda?

No, a skoro tak, to jak uważasz - ludzie, jak Ty - na trybunie - są niewinni i przez to bezpieczni?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

krisss Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Kwi 2015

PostWysłany: 05-05-2015, 23:48    Odpowiedz z cytatem

Mam nieodparte wrażenie, że nie czytałeś dokładnie mojego posta...A na pewno nie czytałeś go ze zrozumieniem.
Nie wiem jak Ty, ale ja uważam, że najczęściej sam sobie winien jest ten kto łamie prawo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lukasso Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 11 Mar 2013

PostWysłany: 06-05-2015, 10:11    Odpowiedz z cytatem

krisss napisał/a:
Bywam na meczach

krisss napisał/a:
Poza tym jestem przeciwnikiem tego aby to policja z naszych podatków pilnowała porządku na stadionie - niech kluby wynajmują i opłacają z własnej kieszeni ochroniarzy Smile

Czyli jednak na meczach nie bywasz , bo na meczach porządku od paru lat pilnuja ochroniarze zgodnie z ustawa a nie policja , ci ostatni pojawiaja sie na prosbe organizatora , reszta twojego posta to taka standardowa gadka na temat kibiców , podobne mozna usłyszec od "ekspertów" w tvn , tvp itd i od ludzi , którzy na meczu nigdy nie byli ale "oni wiedza lepiej" Wink

Ja na mecze jezdzę od 92 roku i wiele przeszedłem , wiele widziałem i zdanie na temat dzialan i zachowania policji mam wyrobione. Nie mówie tez ze kibice to ludzie posłuszni i grzeczni bo tacy nigdy nie byli i nie będą. Lata 90 to faktycznie jeśli chodzi o stadiony to był okres gdzie wiele się działo ale obecnie na stadionach awantury sa sporadyczne , duzo , bardzo duzo dzieje sie w Niemczech , we Włoszech , Belgii , Anglii - w krajach , w których podobno z kibolstwem sobie juz dawno poradzono i wiekszosc społeczenstwa za sprawa mediów tak mysli a tu psikus , tylko o tym oczywiscie nie powiedza tak samo jak o wielu innych istotnych sprawach w tym kraju.
W Knurowie , na meczu 4 ligi na trybunach było ze 400 osób w tym polowa to goście , maly stadionik , taki mecz powinien byc bezproblemu zabezpieczony i nic by sie tam nie dzialo, na ta grupe osób , która wybiegła na murawe ruszył by kordon policjantów i po sprawie , wszyscy by wrocili, ale lepiej strzelac do kilkunastu osob jak do kaczek , dlaczego nie strzela się do zlodzieji rabujacych kazdego dnia kilkanaście pociagów na Ślasku , w tym temacie nikt nie potrafi nic zrobić , łapie się złodzieji na gorącym uczynku i wypuszcza , a oni ida robic to samo. A kibice są stale napiętnowani , stosuje sie wobec nich różne metody bardzo czesto nieuczciwe tylko dlatego że kibice jako grupa są dla obecnego systemu rządzacego niewygodni i niepoprawni politycznie. Ktoś kto choć trochę siedzi w temacie to wie o czym piszę jak ktoś czerpie wiedze nt. kibicow z telewizji będzie oburzony moim postem Cool

_________________
Precz z komuną !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 06-05-2015, 16:09    Odpowiedz z cytatem

Lukasso, nic dodać, nic ująć. Niestety już tak jest, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy ani nie chodzą na mecze, ani nie znają środowiska kibiców, zaś wiedzę na ten temat czerpią wyłącznie z lewackich mediów mainstreamowych, czyli (pro)rządowych, ze szczególnym uwzględnieniem centrum dowodzenia leminżerią, tj. TVN i GW. I sami powtarzają te brednie sączone przez medialny ściek (czerpanie wiedzy o Polsce i świecie z mediów głównego ścieku to jak czerpanie wody z szamba!).

Łapałam się za głowę gdy czytałam komentarze pod artykułami na mainstreamowych portalach o śmierci kibica z Knurowa, który zginął z rąk policji. Tyle jadu i nienawiści pod adresem człowieka, który zginął na stodionie od policyjnej kuli (w załączniku jego zdjęcie z synem, który został sierotą) nigdy dotąd nie czytałam. 90 proc. komentujących pisało, że dobrze mu tak, że policja powinna zastrzelić więcej kiboli etc. Tak uważają "fajnopolacy", czyli konsumenci mainstreamowej papki, w katolickim kraju. Skutki prania mózgów przez media są zatrważające!

Kiedyś chodziłam na mecze ligowe ze swoim byłym chłopakiem, który jest tzw. kibolem (sporo dziewczyn działa w klubach kibiców!). Miło wspominam te czasy. Poznałam wielu fajnych ludzi. Popełniłam nawet kilka publikacji w temacie, na przykład:

http://beatrycze.neon24.pl/post/10994,relacja-z-trybun-pilkarskich
http://beatrycze.neon24.pl/post/52451,kibol-szuka-pracy

Na tym antyrządowym proteście kibiców Legii widać Victorię (w 6. minucie) podczas zbierania podpisów, która też jest kibolką. Można więc zaryzykować tezę, że tym forum zawiadują kibole. Wink



kibic.jpg
Kibic z Knurowa, który zginął od rany zadanej gumową kulą.
Plik ściągnięto 12 raz(y) 40.23 KB


_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06-05-2015, 18:26    Odpowiedz z cytatem

Beatrycze napisał/a:
Na tym antyrządowym proteście kibiców Legii widać Victorię (w 6. minucie) podczas zbierania podpisów, która też jest kibolką.

Stare dzieje... Ze względu na obowiązki rodzinne i zawodowe nie mam czasu na chodzenie po stadionach. Jednakże kartę kibica nadal posiadam. Happy


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 06-05-2015, 23:48    Odpowiedz z cytatem

Krisss, nie będę się upierał - nie wiem jak głęboko zawarłeś tzw. myśl. Nie wiem też, co to było: grypsera, czy credo?
Odniosłem się więc do tego, co ci wyszło jawnym tekstem - o braku potrzeby wychodzenia na murawę, mianowicie.
Jeśli o wrażeniach - moje jest takie, że akceptujesz dawanie do ręki niebezpiecznych zabawek debilom.
Zaś nie moja to sprawa - przestałem chodzić na mecze, kiedy dostałem pierwsze kieszonkowe i poznałem, że światem rządzi szmal - ale nie miej pretensji, jak ci taki robokop gumową kulką włączy ">>FF" na sprzęcie z taśmą z życia, kiedy zupełnie spokojnie, wcale prawa nie łamiąc, będziesz sobie siedział na trybunie.

Czego absolutnie nie życzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 07-05-2015, 00:30    Odpowiedz z cytatem

Beatrycze napisał/a:
Łapałam się za głowę gdy czytałam komentarze pod artykułami na mainstreamowych portalach o śmierci kibica z Knurowa, który zginął z rąk policji. Tyle jadu i nienawiści pod adresem człowieka, który zginął na stodionie od policyjnej kuli (w załączniku jego zdjęcie z synem, który został sierotą) nigdy dotąd nie czytałam. 90 proc. komentujących pisało, że dobrze mu tak, że policja powinna zastrzelić więcej kiboli etc. Tak uważają "fajnopolacy", czyli konsumenci mainstreamowej papki, w katolickim kraju. Skutki prania mózgów przez media są zatrważające!

W Knurowie zginął Dawid Dziedzic, 27 lat. Od dziecka kochał piłkę nożną. Troskliwy ojciec, samotnie wychowywał syna. Media tego nie pokażą, lemingi plujące jadem na jego śp. ojca tego nie zobaczą:

110.jpg
Plik ściągnięto 27 raz(y) 58.66 KB


_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Darthlol Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2013

PostWysłany: 07-05-2015, 10:14    Odpowiedz z cytatem

Ralny,

Cytat:
Media tego nie pokażą, lemingi plujące jadem na jego śp. ojca tego nie zobaczą:

To jest tekst z GW. Zdjęcie też!! Very Happy

I nie plują jadę tylko dobrze mówią, w UK za wbiegniecie na murawę stadionu grożą drakońskie kary.
Nikt mu nie kazał wbiegać, nie wiem czemu ale ostatnio na świecie jest kult ochrony przestępców.

Jako kibic Lecha Poznań, na mecze chodzę od ponad 10 lat, nigdy nie miałem żadnych problemów...

Miasto mówi o nim: Dawid Dziedzic, 27 lat. Od dziecka kochał piłkę nożną. Troskliwy ojciec, samotnie wychowywał syna. Dobry kumpel. Czasem wypił piwo, krzyknął, gdy wracał z meczu. Ale czy to grzech?

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,17867435,Dobry_kumpel_i_ojciec__aktywny_kibic.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 14 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl