Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 221, 222, 223  Następny
Sytuacja polityczna i gospodarcza w Polsce
Autor Wiadomość

Pirex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lis 2005
Skąd: Kraków

PostWysłany: 26-07-2016, 15:09    Odpowiedz z cytatem

Beatrycze, dla KODziarzy im lepiej tym gorzej. Jeśli więc w Polsce jest lepiej to KODziarze wmawiają sobie, że jest gorzej. Bo rządzi PiS. Gdyby rządziła kradnąca i żerująca na ośmiorniczkach PO, wtedy dla KODziarzy byłoby lepiej. Niech rządzi nawet sam diabeł, byle nie PiS. To jest filozofia KODziarzy. Znam kilku KODziarzy, więc wiem co mówię. Gdyby mogli to nawet bombę atomową spuściliby na Polskę, żeby tylko odsunąć PiS od władzy. Póki co zostają im donosy na Polskę do Berlina i Brukseli i wzywanie do "bratniej pomocy". Bo demokracja jest zagrożona! Gdyby nie ten cudaczny KOD to nie wiedziałbym, że ludzie mogą być aż takimi debilami. Za to szacun dla alimenciarza z kitką. ZaKODowane pokolenie 50+ totalnie się skompromitowało, a nasza młodzież rzyga na KOD. Śmiech


_________________
KOLEJ tak - PKP nie
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26-07-2016, 17:31    Odpowiedz z cytatem

21 lipca w Łodzi ABW zatrzymała Irakijczyka, który planował zamach. Czy w związku z tym uczestnikom ŚDM grozi niebezpieczeństwo?


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 26-07-2016, 20:48    Odpowiedz z cytatem

Uprzejmie donoszę, że chociaż pies mówi, że nic nie czuje, to najprawdopodobniej na ubraniu też mam materiały wybuchowe w "niewielkiej ilości" - stałem niedawno przy wysadzanym fundamencie słupa trakcyjnego.
Mam też listę sklepów chemicznych.
A sklepy z chemią - domową, bo domową, ale kreta bez kartek można dostać - to wiadomo Wink
Irakijczykiem nie jestem - może w szajbie nikt nie zauważy?

To jak, wpadniecie buroki, czy mam się sam aresztować?*
Jak chcecie sobie poprawić statystyki, to się pospieszcie - w piątek robię pranie.

A tak serio: nosz k...wa, to już nawet nie grube nici, tylko sznurek od snopowiązałki!
Został im, jak se buty słomą wypchali...

Cały raban znaczy tylko tyle, że ustawka antycośtam osiągnie sukces jedynie w szpiegowaniu za pomocą komórek.
A co do reszty - w ogóle nie ogarniają.
Potrzebują więc ubezpieczenia na wypadek, gdyby jednak coś wybuchło i przyszło się tłumaczyć.
No przecież ostrzegali, że bomba może już tykać.
Gdziekolwiek...


* - piszę w pierwszej osobie, bo przecież mamy zaordynowane jakieś tam "alfy", "bety" i nie ma co udawać - za nasze, podatnicze pieniądze siedzą całe stada szukające śladów yeti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26-07-2016, 21:40    Odpowiedz z cytatem

Mamy pokłosie działań Gazety Wyborczej, TVNu, Platformy, Nowoczesnej, KODu, a w szczególności Tuska, Petru, Schetyny, Skorskiego i jego żony amerykańskiej żydówki. Ich znajomości w zagranicznych mediach wyrobiły Polsce opinię kraju podobnego do Kuby czy Korei Północnej.

"Dyktatura, strach wyjść na ulice". Przywieźli ze sobą jedzenie. Tak Polskę wyobrażała sobie młodzież z Niemiec, a nawet z Ameryki Płd. Obca młodzież zdziwiona Polską:

http://niezlomni.com/dyktatura-strach-wychodzic-ulice-dlatego-przywiezli-ze-soba-jedzenie-polske-wyobrazala-mlodziez-niemiec-a-nawet-ameryki-pld/

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/302238-relacja-z-sdm-obca-mlodziez-zdziwiona-polska-jak-to-w-polsce-nie-ma-dyktatury-dziwia-sie-mlodzi-z-niemiec-a-nawet-z-ameryki-poludniowej

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Diken Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lut 2012
Skąd: Szczecin/Radom

PostWysłany: 27-07-2016, 11:31    Odpowiedz z cytatem

Być może i bezrobocie w Polsce trochę spadło i to dobrze, bo gospodarka się trochę podniosła, ale czy taki stan utrzyma się długo?
Nadal jest wiele działalności, firm, które nie zatrudniają ludzi na umowy lecz bez umów i z tego tytułu nie odprowadza się składek do budżetu.
Są firmy, przedsiębiorstwa, które unikają podatków, a to są wielomilionowe sumy i na takie sumy budżet państwa jest stratny.
Nadal mamy do czynienia z tzw. "szarą strefą" i grupami przestępczymi, którzy trudnią się nielegalnym obrotem tytoniu, zajmują się innymi, nielegalnymi sprawami, nie płacąc podatków do budżetu.

Nie zawsze organy ścigania są w stanie odzyskać ukradzione kwoty pieniężne do budżetu od przestępców.
Wracając do pracy i zatrudnieni, nie ma żadnej pewności, że niektórzy będą pracowali na stałe, których zatrudniono do firm, zakładów pracy.
Zawsze mogą być problemy, które spowodują utratę pracy.
Dzisiaj nikt nikomu nie daję gwarancji, że praca będzie na stałe. Z różnych przyczyn można pracę stracić i następnej się tak szybko nie znajdzie, o ile w ogóle.

Ja pracowałem w firmie, którą prowadził mój znajomy i on nie zatrudnił mnie na umowę, ponieważ to jemu się nie opłacało.
Nawet mi się to nie opłacało, bo miałem za mało płacone na godzinę i, gdybym był zatrudniony normalnie, byłbym zarejestrowany, on musiałby za mnie płacić składki, a wtedy, na wypłacie miałbym jakieś śmieszne pieniądze, za które nie mógłbym wyżyć.
Ogólnie te firmy płacą na godzinę bardzo mało swoim pracownikom, a praca jest fizyczna i bardzo ciężka.
Przedsiębiorcy, którzy dają pracę swoim podwykonawcom, patrzą na to, żeby oni jak najwięcej zarobili, a pracownikom u podwykonawców dają marne grosze na godzinę, i to jeszcze taka praca jest nieregularna, ponieważ nie zawsze jest.
Niestety już tam nie pracuję, bo znajomy zawiesił firmę, przynajmniej na jakiś czas, gdyż było mu już ciężko pracować, a już jest w średnim wieku i do tego choruje.

A ja z tej pracy niewiele miałem.

[ Dodano: 27-07-2016, 12:05 ]
Warto jeszcze dodać, że wielu ludzi w ogóle nie spełnia się w pracy nawet, gdy pracują.
Takim ludziom ich praca nie sprawia radości, a pracują, żeby za coś żyć. I nie chodzi tylko o niskie płace, bo każdy, kto pracuje jako pomocnik, na niskich stanowiskach, to ma najniższą pensję.
Liczy się też atmosfera w miejscach pracy, odpowiednie relacje, a z tym jest różnie.
Dla mnie ta praca, którą wykonywałem, jak i inne, wcześniejsze prace nie sprawiały mi radości.
Na pewno nie było to szczytem moich marzeń i niczego tam nie można było osiągnąć, mimo że się pracowało.
Nie da się niczego lepszego osiągnąć jeżeli w danej pracy nie płacą odpowiedniej kwoty i wykonuje się zawsze to samo, jako pomocnik, bo nie ma możliwości być wyżej.
Pracując, niektórzy się czują niepewnie i ich praca w żaden sposób ich nie uszczęśliwia, co jest smutne dla tych ludzi.

_________________
Kolejowa pasja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 01-08-2016, 15:35    Odpowiedz z cytatem

ŚDM to wielki sukces Polski! Setki tysięcy ludzi zobaczyło piękny, spokojny i przyjazny kraj. Kłamstwa o niebezpiecznej i zakompleksionej Polsce zostały rozbite w pył!

Nie mam co do tego żadnych wątpliwości - Światowe Dni Młodzieży, przed którymi tak bardzo ostrzegały kontrolowane z zagranicy media, okazały się być wielkim sukcesem! Żadna impreza organizowana w Polsce w ciągu ostatnich lat nie przyniosła nam tak wielkiego ładunku pozytywnego pijaru! Setki tysięcy ludzi zobaczyło piękny, spokojny i przyjazny kraj. Teraz każdy z tych ludzi wróci do siebie i powie dziesiątkom swoich bliskich, że Polska jest wspaniała.

Więcej:
http://niewygodne.info.pl/artykul7/03186-SDM-czyli-wielki-sukces-Polski.htm

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 10-08-2016, 23:59    Odpowiedz z cytatem

Rząd Ewki Kopacz chciał ściągnąć do Polski nawet 70 tysięcy „uchodźców”. Pomnóżmy to przez 10 (unijne prawo łączenia rodzin, a te u muzułmanów są liczne) i mielibyśmy prawie milion islamskich „pasożytów” żerujących na naszych podatkach. Na początek. Wyborcom PO gratuluję. Głupoty!


_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 12-08-2016, 09:00    Odpowiedz z cytatem

Mówią, że ludzie zwalniają się z pracy, bo państwo daje 116€ (500 zł) za dziecko. Kluczowe pytanie - jak niewiele musieli oni zarabiać, by dla 116€ odejść z pracy?!

Jeśli za kwotę zasiłku rodzinnego ktoś jest gotowy rezygnować ze stałego zatrudnienia, to wiedzcie, że mamy do czynienia z patologią. Nie jest nią jednak to, że rząd rozdaje ludziom posiadającym dzieci jakieś pieniądze, lecz to, że ludzie ci pracując dostawali na tyle niewolniczo niskie wypłaty, że po wprowadzeniu 500+ postanowili się zwolnić. To pokazuje jak bardzo jeszcze dolne wynagrodzenia w naszym kraju są wciąż nieadekwatne do podstawowych potrzeb życiowych zwykłych ludzi.

Więcej:
http://niewygodne.info.pl/artykul7/03215-Patologicznie-niskie-zarobki-ujawnione-przez-500plus.htm

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 12-08-2016, 23:49    Odpowiedz z cytatem

Z badania zrealizowanego przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych i Instytut Rozwoju Gospodarki SGH wynika, że środki z 500+ są wydawane na żywność, edukację i odzież. Mocno zmanipulowane są te badania. Przecież wszyscy wiemy, że 500+ idzie na wódkę, stare samochody i niszczenie wakacji Agaty Młynarskiej. Tak twierdzi GóWno i żadne SGH nie zamydli mi oczu.

http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1653583,Program-500-srodki-przeznaczane-sa-glownie-na-zywnosc-ubrania-i-edukacje-dzieci

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Diken Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lut 2012
Skąd: Szczecin/Radom

PostWysłany: 13-08-2016, 14:17    Odpowiedz z cytatem

Podobno, jeszcze gorsza sytuacja panuje w Wielkiej Brytanii, bo tam, rząd rozdaje każdemu sporo kasy z pomocy socjalnej nie tylko dla swoich Brytyjczyków, ale i dla innych obcokrajowców, którzy tam się osiedlają.
Dlatego tak jest opłacalne wyjeżdżanie na Wyspy Brytyjskie, bo każdy z innych krajów wie, że nie musi tam nigdzie pracować, bo otrzyma od państwa kasę, za którą może jakoś żyć, bez pracy.

I to mnie dziwi, że takie "wygodnictwo" tego kraju zachęca do przyjeżdżania tam i życia za darmo, bo tak to trzeba określić.
Oczywiście, nie każdy może tam otrzymać pomoc od państwa jeżeli nie spełnia jakichś tam warunków i tak jest wszędzie.
Ale wystarczy sobie zrobić i urodzić po kilka dzieci z kimś, przebywając w tym kraju, aby państwo rozdawało na te dzieci i rodziny sporo kasy.
Są informacje, opinie w telewizji brytyjskiej, że ludzie, mający dzieci tam, nie zawsze pracują, bo nie muszą, a z kasy państwowej kupują sprzęty elektroniczne, wyposażają mieszkania, a nawet kupują sobie samochody.
Oni na to nie zapracowali, nie zarobili, ale to jest z pieniędzy podatników brytyjskich.

Nasze 500 + na jedno dziecko, w porównaniu z kasą, jakie się dostaje na dzieci w Wielkiej Brytanii, to jest spora różnica.
Z Polski tam pojechało wielu ludzi, żeby tam robić, rodzić dzieci i dostawać sporo kasy, nie pracując, bo jest to wygodne.
Co innego jeżeli ktoś sobie tam pojedzie, sam o coś się postara, będzie miał możliwość gdzieś tam pracować, być dumnym z tego, że coś się zrobiło samemu, na coś zarobiło i nie liczyć na "łatwą" kasę od państwa.

Tylko, znając niektórych ludzi, wolą pójść "na łatwiznę", dostać coś bez swojego zaangażowania, bez starania się i korzystać.
Większa patologia jest właśnie w Wielkiej Brytanii niż u nas, bo jest to państwo za bardzo rozrzutne, a ktoś na to płaci tam podatki.

[ Dodano: 13-08-2016, 14:38 ]
Ja jestem przekonany, że i u nas, gdyby państwo tylko na jedno dziecko przeznaczało takie 3000 zł. z tego programu, wielu ludzi by rezygnowało z pracy, bo nie musieliby pracować.
A warto zaznaczyć, że wielu ludzi wykonuje prace tylko za najniższą pensję, więc te 3000 zł. od państwa, to byłby, jak "dar z nieba".

Zresztą jeżeli kobiety mają zamiar urodzić, już urodziły lub już mają małe dzieci, to tez nie mogą pracować, gdyż muszą się zajmować dziećmi.
Są też sytuacje, gdzie kobiety, matki pracują, mając dzieci małe, ale wtedy mają jakąś pomoc rodziny, dziadkowie się w tym czasie zajmują tymi dziećmi lub.
Ale nie zawsze tak jest, ponieważ jest bardzo wiele samotnych matek, które nie mają nikogo, oprócz dzieci i nawet nie mają dobrych warunków mieszkaniowych.

Ja nadal jestem zdania, że jeśli kogoś nie stać na dzieci, na rodzinę, nie ma do tego warunków, żadnej stabilizacji, nie powinien się decydować na dzieci i rodzinę.
I tu nie tylko o to chodzi, ale też o sprawy mentalne, uczuciowe, emocjonalne i psychologiczne.
Do "bycia rodzicem" trzeba się nadawać, być dojrzałym do tego i odpowiedzialnym.
Zrobić dziecku, czy dzieciom krzywdę, to jest żaden problem, i tak się dzieje często, bo ludzie niedojrzali i nieodpowiedzialni, do zrobienia i urodzenia są zawsze pierwsi, ale nic poza tym.

_________________
Kolejowa pasja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 16-08-2016, 21:42    Odpowiedz z cytatem

Polacy drugim najdłużej pracującym narodem w UE i siódmym na świecie. Aby otrzymać znacznie niższe pensje musimy pracować znacznie więcej!

Pomimo upływu wielu lat od wejścia Polski do UE, różnica między zarobkami statystycznego Polaka a mieszkańca Europy Zachodniej nadal jest bardzo wyraźna. Jakby tego było mało, aby Jan Kowalski mógł zarobić swoją znacznie niższą od zachodniej pensję, w pracy musi spędzić znacznie więcej czasu niż przeciętny Niemiec, Francuz czy Holender. Zgodnie ze statystykami OECD Polacy są obecnie drugim najdłużej pracującym narodem w Unii Europejskiej, a w rankingu światowym zajmujemy pod tym względem 7. miejsce...

Więcej:
http://niewygodne.info.pl/artykul7/03218--Nizsze-pensje-za-wiecej-pracy.htm

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 20-08-2016, 17:54    Odpowiedz z cytatem

Były gwiazdor TVN24 płacze, że w Polsce zaczęto zmuszać ludzi do chodzenia do kościoła. Hmm... nie zauważyłam, a mieszkam przecież w małym mieście, gdzie Ochotnicze Oddziały Antyateistyczne powinny być najsilniejsze. A przecież progi kościoła przekraczam rzadko.

http://niezalezna.pl/69969-odlot-kuzniara-krol-cebuli-straszy-przymusem-chodzenia-do-kosciola

Ale ja to w ogóle mam pecha. Najpierw nie przyszli do mnie z PO, teraz nikt z KOD-u do mnie nie przyszedł, a mieli chodzić całe lato. I nawet łapanki kościelne mnie omijają... Może uznali mnie za jednostkę pozbawioną szans na resocjalizację. Jakąkolwiek. Jak żyć?

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 22-08-2016, 21:39    Odpowiedz z cytatem

Rozszczelnienie systemu podatkowego z czasów PO-PSL: Zwykłym ludziom wyższe obciążenia, a dla korporacji oraz mafii ulgi, optymalizacje i wyłudzenia.

Przyzwolenie na agresywną optymalizację oraz gigantyczne wyłudzenia VAT w latach rządów PO-PSL doprowadziły do gigantycznych strat polskiego państwa. Mimo wprowadzenia wielu podwyżek podatków (VAT, akcyza na paliwo, wyższe składki dla przedsiębiorców) wydajność podatkowa między rokiem 2007 a 2014 spadła aż o 3,2 proc. PKB. W skali roku to kwota ponad 50 mld zł! Pieniądze te pozostały na kontach zagranicznych korporacji oraz mafii wykorzystujących nadarzające się okazje, aby oszukać i działać na szkodę nas wszystkich...

Więcej:
http://niewygodne.info.pl/artykul7/03230-Fatalne-skutki-rozszczelnienia-systemu-podatkowego.htm

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 23-08-2016, 20:49    Odpowiedz z cytatem

Rząd przewiduje, że w przyszłym roku zabraknie mu aż 60 mld zł na bieżące wydatki. Ratunkiem mają być... nowe kredyty i pożyczki!

Rząd Beaty Szydło finalizuje prace nad pierwszym, całkowicie autorskim projektem budżetu na 2017 rok. Deficyt sektora finansów publicznych ma wynieść 2,9 proc. PKB. W praktyce oznacza to największą dziurę budżetową w historii Polski, która zamknie się w granicach 60 miliardów złotych. Jak sfinansować tak wielki deficyt? Niestety, ale u zagranicznych wierzycieli trzeba będzie pozaciągać mnóstwo nowych kredytów i pożyczek...

Więcej:
http://niewygodne.info.pl/artykul7/03235-Rzad-przewiduje-rekordowy-deficyt-w-2017-roku.htm

---

W rekordowym 2010 roku zadłużenie Polski wzrosło o 70,3 mld zł. Po sześciu miesiącach br. dług urósł już o 64,4 mld zł. Idą na nowy rekord...

Opublikowane wczoraj przez Ministerstwo Finansów dane na temat stanu polskiego zadłużenia nie są optymistyczne. One są fatalne! Po upływie zaledwie sześciu miesięcy bieżącego roku dług naszego kraju wzrósł aż o 64,4 mld zł. Dzienny przyrost długu w tym okresie wyniósł 354 mln zł! W takim tempie ekipa PiS bez problemu pobije rekord z 2010 roku, kiedy rząd Tuska powiększył zadłużenie Skarbu Państwa o 70,3 mld zł.

Więcej:
http://niewygodne.info.pl/artykul7/03236-Ida-na-nowy-rekord-w-zadluzaniu-Polski.htm

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Ralny Płeć:Mężczyzna
Moderator


Dołączył: 23 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 24-08-2016, 13:51    Odpowiedz z cytatem

Urzędnicy blokują plan Morawieckiego

Uwolnienie przedsiębiorczości dzięki ograniczeniu kontroli firm napotkało zmasowany sprzeciw organów kontrolnych i niektórych resortów

Rząd Prawa i Sprawiedliwości jest kolejnym, który próbuje okiełznać zapalczywość organów kontrolnych, uprzykrzających i utrudniających życie przedsiębiorcom. Podobnie jak poprzednie, właśnie zderzył się z biurokratycznym lobby, próbującym nie dopuścić do ograniczenia swojej władzy nad firmami.

Więcej:
http://www.pb.pl/4621560,38189,urzednicy-blokuja-plan-morawieckiego

_________________
Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 52 z 223 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 221, 222, 223  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl