Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Przejazd Eurotunelem
Autor Wiadomość

bozon Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 19 Gru 2005
Skąd: Katowice

PostWysłany: 19-12-2005, 20:08   Przejazd Eurotunelem Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może podać ile kosztuje dopłata do FIP z Paryża do Londynu albo na odwrót

_________________
rg
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marcin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 20-12-2005, 10:03    Odpowiedz z cytatem

Przyłączam sie do prośby, też potrzebuje takich informacji.

[ Dodano: 20-12-2005, 10:49 ]
Acha i jeszcze jedno. Jaki symbol wpisać na wniosku na przejazd Eurostarem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

kleksograf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Cze 2007

PostWysłany: 09-09-2007, 13:23    Odpowiedz z cytatem

Hmmm nie wiem dlaczego tutaj od dwóch lat nikt nie odpowiedział...

Paryż/Bruksela - Londyn 31,50 EURO
Londyn - Paryż/Bruksela 21 GBP

W Anglii zakupu biletów na eurostar, dla bieltu FIP można dokonać TYLKO w kasie eurostar na dworcu London Waterloo oraz w firmie Rail Europe, Londyn-ulica Piccadilly 178 (czas oczekiwnia w kolejce około godziny)
http://www.raileurope.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Fipowiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Wrz 2006

PostWysłany: 19-11-2007, 09:10    Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłem z tułaczki po Wielkiej Brytanii. Z Londynu jechałem do Brukseli pociągiem Eurostar z nowego dworca St. Pancras, dworzec Waterloo juz nie obsługuje tych pociagów w relacjach do Paryża i Brukseli. Niestety bilety FIP nie są honorowane w Eurotunelu jedynie legitymacje FIP dzięki której można uzyskać (i tu nie bardzo zrozumiałem Pana na dworcu) bilet ze znizką 50% lub zrobić tylko specjalną dopłatę. I ta dopłata czy bilet miał mnie kosztować ok 22 funty do Brukseli ale niestety nie miałem tej FIPki więc kupiłem najtańszy bilet powrotny na trasie Londyn-Lille-Londyn za jedyne 55 funtów....brrrr! Młot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kleksograf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Cze 2007

PostWysłany: 04-12-2007, 15:07    Odpowiedz z cytatem

Jak to nie są honorowane na bilety FIP? Posiadając kartę zniżek FIP lub bilety na ATOC (Anglia) SNCF (Francja) jedziesz ze zniżką 50% do Paryża, lub Brukseli jeśli dodatkowo posiadasz bilet na koleje Belgii.

Nadmienię, że w Brukseli musiałem tę sprawę przedyskutować w informacji. Kasjerzy na tamtym dworcu kompletnie się na tych sprawach nie znają. Facet chciał wziąć ode mnie całą kwotę 70euro. Dopiero w informacji kobieta po sprawdzenie regulaminu znalazła notkę na temat poprawnych kosztów, które przysługują dla posiadaczy karty zniżek lub biletu FIP. Nie dajcie się zrobić w konia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Fipowiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Wrz 2006

PostWysłany: 05-12-2007, 07:52    Odpowiedz z cytatem

No ja tak cały czas myślałem że tak jest. Ale dowiadywałem się u 3 osób pracujacych na dworcu jeszcze w tym dniu Waterloo (bo na drugi dzień uruchomiono nowy dworzec St. Pancras dla tych pociagów) i każda z nich powiedziała mi że bilety ATOC, SNCF lub SNCB obowiazują ale tylko na tych kolejach a nie w Eurotunelu a obowiazuje jedynie karta zniżek FIP której nie posiadam. Teraz to już sam nie wiem jak to jest a dowiedzieć się trudno nawet w centrali PKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kleksograf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Cze 2007

PostWysłany: 10-12-2007, 12:04    Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to przez niedoinformowanych pracownikow stacji St.Pancras oraz ich nadmierna pewnosc siebie. Sam prawie zostalem zrobiony w Brukseli gdy facet chcial wziac ode mnie 70euro, a 140 za 1klase.
Potem w informacji juz lepiej... powiedzieli mi, ze na karte znizek FIP przysluguje 50% znizki. Dopiero, gdy wytlumaczylem dokladnie, ze poza kara znizek, na 3 w.w. bilety -50% rowniez przysluguje, zapewniajac owa pania, ze doczytalem przed wyjazdem wszystkie przepisy, ta rowniez znalazla odpowiednia formule w dokumentach i wypisala mi "recepte" do kasy na 33,50euro. Potem powiedzialem, ze prawie zostalem oskubany z 70euro i aby w przyszlosci mieli na uwadze takie problemy.... ahhh ten niderlandzki egoizm Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 07-01-2008, 03:00    Odpowiedz z cytatem

Gdzieś na stronie Eurostar znalazłem pdfa, gdzie były wyszczególnione ceny dopłat do FIP na Eurotunel. Było tam napisane, że dla posiadaczy karty zniżek na bilet w jedną stronę na trasie Londyn-Paryż/Bruksela/Lile zapłacimy 38 GBP, a za bilet w obie strony 72GBP (1 klasa) oraz 21GBP i 42GBP (2 klasa). Nie obowiązuje to w piątki między godziną 17:30 a 19:00
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Fipowiec Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Wrz 2006

PostWysłany: 07-01-2008, 07:56    Odpowiedz z cytatem

No właśnie - na kartę zniżek a nie na bilety FIP...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

eurostar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Cze 2006
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08-01-2008, 10:28    Odpowiedz z cytatem

W Eurostarze na Kartę zniżek i na bilet FIP jest ta sama opłata za przejazd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

darekw21 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Maj 2007

PostWysłany: 20-06-2008, 19:45    Odpowiedz z cytatem

Witam. Czyli jak dobrze rozumiem mając bilet na SNCB oraz ATOC ale bez biletu na SNCF nie mogę jechać Eurostarem z Belgii do Londynu?

Pozdrawiam
Darek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

eurostar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Cze 2006
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21-06-2008, 09:56    Odpowiedz z cytatem

Możesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

malykub Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Kwi 2008
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 21-06-2008, 23:31    Odpowiedz z cytatem

ja też się wybieram do Londynu Eurotunelem i jak rozumiem bilet FIP pozwala kupić bilet z 50% zniżką na pociągi Eurostar (Bruksela-Londyn) tylko trzeba się o nie wykłucić w kasie :/ i jak podejrzewam, nie można takiego zniżkowego biletu biletu kupić online a czy ta zniżka obowiązuje też na bilety promocyjne (te najtańsze) czy po prostu róźnica jest na tyle niewelka że nie ma po co się denerwować i stresować i kupić w promocji (tylko po co w takim razie kupiłem bilety FIP Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

azuku Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 30 Lip 2008

PostWysłany: 30-07-2008, 08:56    Odpowiedz z cytatem

czy ktoś korzystał może z biletu na EUKL - Eurostar (U.K.) Ltd., London jest w wykazie członków zrzeszenia jadąc eurotunelem?
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Renee Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 25 Cze 2007
Skąd: W-wa

PostWysłany: 29-12-2008, 21:50    Odpowiedz z cytatem

jechałam eurostarem w październiku, miałam kupony SNCB,SNCF i ATOC, bilet na eurostara kosztował mnie w Brukseli bodajże 37 euro a w Londynie do Paryża 21 funtów. Z tym, że w Londynie trzeba się z nimi trochę podroczyć bo na dzien dobry chcieli mi wcisnąć droższy bilet i na nastepny dzień. A wogóle jak dostaniecie bilet na okresloną godzinę a chcecie jechać wczesniej to walcie na odprawę, jak mają miejsca to wpuszczaja na wczesniejsze pociągi. Konduktor sprawdzał mi tylko zakupiony bilet na eurostara Very Happy
Udanych podróży Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl