Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Przejście po kładce
Autor Wiadomość

Shamai Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2009
Skąd: Żakowice

PostWysłany: 09-10-2012, 11:37   Przejście po kładce Odpowiedz z cytatem

Witam. Nie wiedziałem gdzie zamieścić to pytanie wiec tutaj wypadłoSmile
W mojej miejscowości są wiadukty kolejowe nad liniami które odgradzają pewnie części terenów po których chodzę. Wiadukty były nie dawno remontowane i co ciekawe zamontowano na nich jakby część pieszą, oddzieloną oraz schody. I pytanie ..czy jako cywil żeby nie przechodzić dołem przez tory mogę skorzystać z tej możliwości?? Rady żeby iść do najbliższego przejazdu odpadają. 5 km w jedną i w drugą stronę a chodzę tedy pieszo
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 09-10-2012, 12:54    Odpowiedz z cytatem

Czy Żakowice to jest nazwa miejscowości w której jest to przejście? W którym województwie leży ta miejscowość z kładką?

Ja bym się nie pytał nikogo jeśli nie ma na tej kładce zakazu przejścia. A jak się SOK przyczepi i nie ma zakazu napisanego to trzeba Policję wezwać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

karol22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2011
Skąd: ...

PostWysłany: 09-10-2012, 13:26    Odpowiedz z cytatem

To teren kolejowy i chodzenie po nim jest zabronione. Co innego peron, a co innego most.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 09-10-2012, 14:25    Odpowiedz z cytatem

Karol22 ale właśnie chodzi o to że nie wiadomo czy to jest teren kolejowy czy nie. Po co kolega ma robić wielki objazd jak się okaże że może przejść? Autor nie napisał czy jest tam zakaz czy nie, no chyba że byłeś tam na miejscu i widziałeś. Wtedy zgodzę się z Tobą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Shamai Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sie 2009
Skąd: Żakowice

PostWysłany: 09-10-2012, 14:28    Odpowiedz z cytatem

Wiadukty znajdują się w miejscu zwanym Bezelin..byłą tam do nie dawna nastawnia. Żakowice są w pobliżuSmile jak i Koluszki. No właśnie ostatnio mam stracha przed SOKistami bo ich pełno w okolicy. Remontowali a raczej budowali od nowa łącznice Łódź - Piotrków i teraz pilnują tego terenu...a była taka fajna ścieżka obok torówSad No nic, ewentualnie szybko będę przemykał pod wiaduktem. Grzybiarze sobie radząSmile

[ Dodano: 09-10-2012, 15:35 ]
Tabliczek nie ma..zero, no chyba że ukradli. I prawdę mówiąc przejście tymi kładkami jest tak zorganizowane jakby naprawdę miało służyć cywilom..Przepust jest..przeszedł bym nim gdybym był 10 lat młodszy;) Do tego prześwity wiaduktów są tak "wąskie" że nie ma możliwości przejścia swobodnie pod nimi w bezpiecznej odległości od torów na dole.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 09-10-2012, 21:59    Odpowiedz z cytatem

No to mówię nie ma tabliczki nawet jeśli była to Ty nie masz obowiązku wiedzieć kiedy ją ukradli(i czy w ogóle ją ukradli). Mówisz że koło Koluszek to nie masz daleko do Częstochowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl