Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Prezerwatywy w pociągach
Autor Wiadomość

agnieszka1975 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 18 Sie 2012

PostWysłany: 08-09-2012, 17:42   Prezerwatywy w pociągach Odpowiedz z cytatem

witam nie bede czarowała wiec zapytam wprost.Mam meza który pracuje na kolei,dwa razy złapałam go jak miał w torbie prezerwatywy i dwa razy czarował ze znalazł,jezdzi nocami na liniach warszawa -berlin ja pracuje w szkole wiec widzimy sie sporadycznie,kazał mi brac tabletki antykoncepcyjne,ale po co? jak widzimy sie tylko 3 razy w tygodniu....jak to jest tam u was na kolei ? tylko szczerze bo chyba te gumki to na wyposazeniu a nie znalozione.... Hmm
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Exsimus Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2009
Skąd: Silesia

PostWysłany: 08-09-2012, 19:31    Odpowiedz z cytatem

Spokojnie ! Wydaje mi się, że z tego co piszesz Twój mąż pracuje w wagonach sypialnych i kuszetach, a uwierz, że w tych wagonach ludzie często korzystają z uciech cielesnych tak więc znalezienie gumek w przedziale po takim kursie nie jest niczym dziwnym. Choć z drugiej strony znam także przypadki chłopaków pracujących w wagonach sypialnych i kuszetkach (szczególnie młodych), którzy nie żałują w/w uciech z paniami podróżującymi sleepingami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 08-09-2012, 22:36    Odpowiedz z cytatem

Ło, to się do kryminału nadaje...

Ale że na serio kolejarze takie jazdy odstawiają? No wiecie co po prostu teraz podróż koleją w Polsce to naprawdę sport ekstremalny, już nie w żartach, ale na serio...

Ja wierzę na 100% w pojedyncze przypadki, ale reszta to chyba fake? Autor tematu nie ma potwierdzonej reputacji, a może jest to jakieś trollowanie? Dlaczego Autorka nie idzie z tym na Policję tylko na forum? Radziłbym mimo wszystko powstrzymać emocje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

lewypl Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Cze 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 09-09-2012, 09:10    Odpowiedz z cytatem

Jako konduktor powiem że jest trochę chłopaków, którzy korzystają z okazji w pociągach. A takich na pewno nie brakuje. Smile. A co tego że ktoś znalazł gumki w pociągu to bardzo prawdopodobne Smile. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 09-09-2012, 11:23    Odpowiedz z cytatem

tak w formie żartów..

133926767.jpg
Plik ściągnięto 23 raz(y) 12.66 KB


_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rita Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 24 Sie 2012
Skąd: Suków-Modrzewie

PostWysłany: 09-09-2012, 20:35    Odpowiedz z cytatem

Exsimus napisał/a:
Spokojnie ! Wydaje mi się, że z tego co piszesz Twój mąż pracuje w wagonach sypialnych i kuszetach, a uwierz, że w tych wagonach ludzie często korzystają z uciech cielesnych tak więc znalezienie gumek w przedziale po takim kursie nie jest niczym dziwnym.
Pozostaje tylko Jan Kiepura, bo resztę sypialnych i kuszet na trasie Warszawa - Berlin obsługują koleje naszych wschodnich słowiańskich braci.

Ale to były zużyte czy nieużywane? Very Happy

agnieszka1975:
Napisz na jakim stanowisku pracuje Twój mąż, to będziemy mogli wysnuć więcej wniosków.

_________________
:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 10-09-2012, 18:17    Odpowiedz z cytatem

Tomasz napisał/a:
Ale że na serio kolejarze takie jazdy odstawiają? No wiecie co po prostu teraz podróż koleją w Polsce to naprawdę sport ekstremalny, już nie w żartach, ale na serio...


No chyba nie robią tego znienacka z przypadkowymi osobami (bo ciemno) - nie masz się czego bać.

Tomasz napisał/a:
Dlaczego Autorka nie idzie z tym na Policję tylko na forum?


Prezerwatywa nie (jeszcze) jest przestępstwem karalnym, tylko grzechem ciężkim. Można co najwyżej księdza wołać. :-P

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 10-09-2012, 21:28    Odpowiedz z cytatem

Mi nie chodzi o to czy antykoncepcja jest grzechem czy nie, tylko o to że taki kondi czy ktoś z obsługi może zgwałcić kobitkę np. Very Happy Albo że chociaż próbował dokonać tego niecnego czynu. No gdyby się całował z babką z obsługi i nie miała by nic przeciwko temu co czemu nie.

Te prezerwatywy mogą też świadczyć o tym że pracownicy w trakcie pracy się po prostu opierniczają i można by to wykorzystać jako haki gdyby były poszlaki i dowody na opierniczanie się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

agnieszka1975 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 18 Sie 2012

PostWysłany: 12-09-2012, 07:01    Odpowiedz z cytatem

Exsimus napisał/a:
Spokojnie ! Wydaje mi się, że z tego co piszesz Twój mąż pracuje w wagonach sypialnych i kuszetach, a uwierz, że w tych wagonach ludzie często korzystają z uciech cielesnych tak więc znalezienie gumek w przedziale po takim kursie nie jest niczym dziwnym. Choć z drugiej strony znam także przypadki chłopaków pracujących w wagonach sypialnych i kuszetkach (szczególnie młodych), którzy nie żałują w/w uciech z paniami podróżującymi sleepingami.
Jak to sprawdzić?

[ Dodano: 12-09-2012, 08:04 ]
Rita napisał/a:
Exsimus napisał/a:
Spokojnie ! Wydaje mi się, że z tego co piszesz Twój mąż pracuje w wagonach sypialnych i kuszetach, a uwierz, że w tych wagonach ludzie często korzystają z uciech cielesnych tak więc znalezienie gumek w przedziale po takim kursie nie jest niczym dziwnym.
Pozostaje tylko Jan Kiepura, bo resztę sypialnych i kuszet na trasie Warszawa - Berlin obsługują koleje naszych wschodnich słowiańskich braci.

Ale to były zużyte czy nieużywane? Very Happy

agnieszka1975:
Napisz na jakim stanowisku pracuje Twój mąż, to będziemy mogli wysnuć więcej wniosków.
Mój maż jest maszynistą

[ Dodano: 12-09-2012, 08:15 ]
lewypl napisał/a:
Jako konduktor powiem że jest trochę chłopaków, którzy korzystają z okazji w pociągach. A takich na pewno nie brakuje. Smile. A co tego że ktoś znalazł gumki w pociągu to bardzo prawdopodobne Smile. Very Happy
A to nie jest karalne?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 12-09-2012, 08:44    Odpowiedz z cytatem

Jak jest maszynista to jesli cos zrobil to na pewno nie w czasie pracy. Jak to sobie wyobrazasz ? No chyba ze z pomocnikiem ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12-09-2012, 15:02    Odpowiedz z cytatem

agnieszka1975, każdy facet to świnia! Jak ma okazję bzyknąć to bzyknie.

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 12-09-2012, 18:58    Odpowiedz z cytatem

Wniiosek jest jeden: odciąć od okazji faceta albo odciąć przy okazji facetowi. Brrr... Mr. Green
Przez grzeczność nie spytam: "okazje" to jakieś trufle, czy jak?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

xMICHCIOx Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Kwi 2011
Skąd: Poznań

PostWysłany: 13-09-2012, 14:22    Odpowiedz z cytatem

Victorio nie każdy ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 13-09-2012, 16:56    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tylko o to że taki kondi czy ktoś z obsługi może zgwałcić kobitkę np.


Ale masz fantazję. Do osób posiadających nóż kuchenny też wzywasz policję, bo przecież mogą kogoś zaszlachtować?

Cytat:
każdy facet to świnia! Jak ma okazję bzyknąć to bzyknie.


To smutne, mieć tylko tak złe doświadczenia z mężczyznami. Rolling Eyes

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rita Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 24 Sie 2012
Skąd: Suków-Modrzewie

PostWysłany: 13-09-2012, 19:07    Odpowiedz z cytatem

agnieszka1975 napisał/a:
Mój maż jest maszynistą
Maszyniści nie chodzą po składzie, a już na pewno po wagonach sypialnych. W BWE czy w Kiepurze raczej rzadko znajduje się prezerwatywy w wagonach. Więc znajdowanie prezerwatyw w pociągach to podejrzana sprawa.
Victoria napisał/a:
agnieszka1975, każdy facet to świnia! Jak ma okazję bzyknąć to bzyknie.
Nie wszystkie kobiety tak myślą, a i wiernych mężczyzn też sporo. Trzeba tylko umieć szukać. Smile

_________________
:-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl