Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
RJ 2012/2013 w Zachodniopomorskim
Autor Wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 14-11-2012, 18:34    Odpowiedz z cytatem

Nie rób porównania pomiędzy ww. miastami, a zobacz na coś co jest podobne do nas. Nie dość że jesteśmy na skraju województwa, to wszystko idzie na Szczecin i okolice. Zobacz ile masz połączeń Ustka - Słupsk??
Co do dojazdu do Białogardu, owszem mała miejscowość ale więkoszść poc jedzie dalej do Szczecinka czy Poznania. A te co koncza to są skomunikowane z poc do Szczecina/ Poznania/ Koszalina

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 14-11-2012, 20:53    Odpowiedz z cytatem

Kiedy oficjalnie PR-y ogłoszą nowy rozkład jazdy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 14-11-2012, 21:16    Odpowiedz z cytatem

Do 20 listopada mają czas Smile Ale już w sieci jest na nasze województwo rozkład PR

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 15-11-2012, 07:12    Odpowiedz z cytatem

Droznik, mozesz podać linka?

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rafał Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2011
Skąd: Świdwin/Koszalin

PostWysłany: 15-11-2012, 18:36    Odpowiedz z cytatem

W Koszalinie na peronach już jest wywieszony nowy rozkład. Dzisiaj sam go oglądałem. Smile

_________________
2010: 27 560 km
2011: 29 580 km
2012: 28 310 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mykolej Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Wrz 2012
Skąd: Stargard Szczeciński

PostWysłany: 15-11-2012, 19:36    Odpowiedz z cytatem

IR Delfin w sezonie kurs w C na EN57 w trasie Poznań - Stargard - Kołobrzeg - Stargard - Poznań

Skąd to info?Jeśli to prawda to jestem w małym szoku, że po dojechaniu do Stargardu nastąpi zmiana czoła i skład pojedzie linią 202, ale serio ma być takie połączenie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 16-11-2012, 13:13    Odpowiedz z cytatem

1. Rozkłady jazdy pociągów już wiszą na stacjach. PLK się tym zajmuje od paru dni. Jak na razie są one umieszczone w rejonie Koszalina, Białogardu, Świdwina, Kołobrzegu, a także na przystankach osobowych.
2. Linka zapodał Stoker (wybacz jak przekręciłem, ale piszę z pamięci), w załączniku 5 widnieje rozkład.
3. IR Delfin w takim ujęciu widnieje w służbowych zeszytach, a i one już mają pełno poprawek, więc może został zniesiony??

Co do nowego RJ trasa Koszalin - Kołobrzeg
Koszalin 5:34 (E) 15:50 18:20 (B) TLK 8:40 i 17:40
Kołobrzeg 5:55 (E) 15:25 20:xx (nie pamiętam dokładnie) TLK 10:35 19:35

W święta tylko TLK i te o 15 będą kursować

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wojtekbrd Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lip 2012
Skąd: Białogard

PostWysłany: 16-11-2012, 15:07    Odpowiedz z cytatem

Te nowe plakaty stacyjne to prawdziwy skandal. Wydruk całego rozkładu na formacie A4.
Już na poprzednie plakaty ludzie się skarżyli, że widoczność jest zła, teraz to prawdziwa tragedia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lukien213 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Kwi 2011
Skąd: Linia 202

PostWysłany: 16-11-2012, 15:39    Odpowiedz z cytatem

Mykolej napisał/a:
IR Delfin w sezonie kurs w C na EN57 w trasie Poznań - Stargard - Kołobrzeg - Stargard - Poznań
Skąd to info?Jeśli to prawda to jestem w małym szoku, że po dojechaniu do Stargardu nastąpi zmiana czoła i skład pojedzie linią 202.


Podobne połączenie już funkcjonowało kilka lat temu pod nazwą TLK "Fregata". Jeździł w soboty Wrocław - Kołobrzeg i w niedziele wracał. Skład jak na te rejony miał wypasiony bo przechodził z jakiegoś IC kursującego 1-5 (Fredro chyba?). Ciekawie to wyglądało, bo często też jeździł z ET22 na czele. Frekwencja nie była najgorsza. W Świdwinie też zawsze czekało na niego kilkadziesiąt osób, szczególnie w niedziele.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Mykolej Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Wrz 2012
Skąd: Stargard Szczeciński

PostWysłany: 16-11-2012, 16:28    Odpowiedz z cytatem

W Stargardzie również wywieszono nowe rozkłady jazdy, skoro zostały wywieszone na peronach na nowych tablicach, a nie w gablocie to chyba oznacza że nie będzie tego dużego plakatu stacyjnego?

Nie dość, że wszystko się zlewa to jeszcze trzeba kucnąć żeby coś zobaczyć, a o numerkach chyba do 60 w oznaczeniach nie wspomnę bo, aż głowa boli...Porażka....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 16-11-2012, 17:08    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Skład jak na te rejony miał wypasiony bo przechodził z jakiegoś IC kursującego 1-5 (Fredro chyba?)


Słowackiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

lukien213 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Kwi 2011
Skąd: Linia 202

PostWysłany: 18-11-2012, 11:26    Odpowiedz z cytatem

Nie wygląda ten rozkład najgorzej. Przy tych cięciach, które trzeba było przeprowadzić to i tak jest dobrze. Widzę jednak, że Koszalin - Świdwin 89143 pocięty jest do granic możliwości. Mam nadzieję, że to nie zniechęci stałych pasażerów. Ciekawi mnie też fakt wakacji. Z Koszalina do Szczecina ostatnim osobowym będzie ten o 15:35. Później zostaje "Rybak" i "Gryf", ale to wszędzie nie staje.

Na plus na pewno mogę dać dojazd poranny, bo wrócił do starych dobrych czasów, że jest już nawet na 6:30-7:00, później na 8 i 9 (choć to przesunięcie "Gryfa" lekko mnie zdenerwowało). Mieszkańców Świdwina, Łobza może ucieszyć bezpośredni dojazd do Kołobrzegu 2 pociągami w sezonie. Takiej sytuacji dawno nie było.

Szczecinek - Słupsk 4 pary, jedna KKA, czyli bez zmian. Z Gryfina wyleciały chyba 3 pary jeśli dobrze widzę, co nie ukrywam mnie cieszy. Mam nadzieję jednak, że poległy te pociągi, którymi jeździło po 10-15 osób, bo takie tam były.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Mykolej Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Wrz 2012
Skąd: Stargard Szczeciński

PostWysłany: 18-11-2012, 12:29    Odpowiedz z cytatem

Nowości dotyczące Stargardu

IR 84522 Pirania relacji Świnoujście-Katowice 29.VI-1.IX.

IR 48521 Pirania relacji Katowice-Świnoujście 29.VI-1.IX.

IR 78111 Delfin relacji Poznań Gł.-Kołobrzeg po dojechaniu do Stargardu postój 20 minut i zmiana nr. pociągu na 78110 29.VI-1.IX.

Dodatkowi pasażerowie z pociągów:

- TLK 38510 Pomerania relacji Kraków Gł.-Świnoujście
- TLK 81100 Podlasiak relacji Szczecin Gł.-Białystok

IR 87114 Delfin relacji Kołobrzeg-Poznań Gł. po dojechaniu do Stargardu postój 12 minut i zmiana nr. pociągu na 87114 29.VI-1.IX.

Nowe połączenia Regio:

- 89422 relacji Stargard-Szczecinek odj. 5:10 przyj. 7:27 kursuje od poniedziałku do niedzieli


Po za tym pociągi TLK, EIC, RE przesunięte o kilkanaście minut a w najgorszym przypadku jak TLK Pirat o prawie 2 h wczesniej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

lukien213 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Kwi 2011
Skąd: Linia 202

PostWysłany: 18-11-2012, 12:58    Odpowiedz z cytatem

Mykolej napisał/a:

Nowe połączenia Regio:

- 89422 relacji Stargard-Szczecinek odj. 5:10 przyj. 7:27 kursuje od poniedziałku do niedzieli


Ja wiem, czy takie nowe... Po prostu Stargard Szcz. - Koszalin skrócone do Runowo Pom. - Koszalin, a w zamian Runowo Pom. - Szczecinek wydłużone do Stargard Szcz. - Szczecinek. Skomunikowanie jest, ale odwrotne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 18-11-2012, 15:13    Odpowiedz z cytatem

lukien213 napisał/a:
Nie wygląda ten rozkład najgorzej. Przy tych cięciach, które trzeba było przeprowadzić to i tak jest dobrze. Widzę jednak, że Koszalin - Świdwin 89143 pocięty jest do granic możliwości. Mam nadzieję, że to nie zniechęci stałych pasażerów. Ciekawi mnie też fakt wakacji. Z Koszalina do Szczecina ostatnim osobowym będzie ten o 15:35. Później zostaje "Rybak" i "Gryf", ale to wszędzie nie staje..


Dla mnie ten rozkład jazdy nie jest dobry. Przede wszystkim Koszalin - Kołobrzeg ograniczono do minimum kursowanie regio. Po raz kolejny zastanawiam się po co przed 6 rano regio do Kołobrzegu, no bo nie dla szkolniaków! No i ostatnie regio jedzie tuż po TLK. Przy tak kiepskiej ofercie kazdy bedzie wolał wybrać inny środek lokomocji, a wiem, ze koszalińscy busiarze wzbogacą siatkę połączeń w kierunku Kołobrzegu.
Ogólnie region koszaliński połączeń kolejowych będzie miał jak na lekarstwo. I do tego znowu brak połączeń IR. Zabranie wieczornego regio w wakacje do Szczecina to też jest nienajlepszy pomysł. W Szczecinie nikt nie bierze pod uwagę, że to miasto to też ośrodek akademicki i mieszka tu ponad 100 tys. ludzi. Za Marszałka ś.p. Husejki było o wiele lepiej jeśi chodzi o przewozy pasażerskie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl