Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
PR wprowadzają interREGIO Bus
Autor Wiadomość

amadeoen57. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lut 2010

PostWysłany: 03-07-2012, 21:33    Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle PR idzie w dobrą stronę, brawo!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ilmater Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2010

PostWysłany: 04-07-2012, 12:41    Odpowiedz z cytatem

PR niech się zajmą swoją działalnością statutową lepiej,czyli przewozami ludzi w regionach i to pociągami.Potem mamy takie kuriozum jak mini szynobusik na trasie z JG do ZG jeden dzien w tygodniu...nie mówiąc już o innych liniach.Co będzie następne spływ Bobrem IR??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

xMICHCIOx Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Kwi 2011
Skąd: Poznań

PostWysłany: 04-07-2012, 16:45    Odpowiedz z cytatem

Wkońcu dostałem odpowiedź od PRów na którą czekałem chyba z tydzień, szkoda tylko że jest dość nieprecyzyjna na pytanie które sformułowałem. Jednak może komuś to rozjaśni chociaż trochę sprawę:

Cytat:
W odpowiedzi na Pana email uprzejmie informuję , że w REGIObusach - komunikacji zastępczej na odcinkach:

- Katowice-Kraków- Rzeszów- Przemyśl ,

- Rzeszów- Nowy Łupków,

- Olsztyn Mikołajki- przejazd odbywa się na podstawie biletów wydanych na przejazd w klasie 2 pociągiem interREGIO i REGIOekspres.

W związku z powyższym może Pan na tych odcinkach korzystać z przejazdu REGIObusem na podstawie biletu turystycznego ważnego na przejazdy wszystkimi pociągami (REGIO, interREGIO, REGIOekspres).

Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z usług spółki ”Przewozy Regionalne”.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

myszka Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Maj 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 04-07-2012, 17:16   IR / iR Bus Wrocław - Zakopane! Odpowiedz z cytatem

Szkoda że Pr-y nie pomyślały o zrekompensowaniu iinterRegio Busami utraty jedynego bezpośredniego połączenia Wrocławia z Zakopanem ( IR Giewont ) które niedawno zlikwidowały.
Widziałabym to mniej więcej tak:
Pierwsza para:
Wrocław 6:34 ( iR Bolko ) - Katowice 9:22; Katowice 9:45 ( iR Bus ) - Zakopane 12:50
Zakopane 15:25 ( iR Bus ) - Katowice 18:30; Katowice 18:48 ( iR Bolko ) - Wrocław 21:45

Druga para:
Wrocław 14:10 ( iR Galicja ) - Katowice 16:50; Katowice 17:15 ( iR Bus ) - Zakopane 20:20
Zakopane 8:25 ( iR Bus ) - Katowice 11:30; Katowice 11:48 ( iR Galicja ) - Wrocław 14:42


Z Katowic do Zakopanego trasa autostradą A-4 (bez zajeżdżania do Krakowa) dalej "zakopianką".
Powstałoby wręcz rewelacyjne połączenie tych dwóch miast. Ale czy Pr-y stać na to.
A pieniądze, jak widać, leżą na ulicy , trzeba się tylko po nie schylić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mkfilmykolejowe Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Mar 2010

PostWysłany: 04-07-2012, 20:23    Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy autobus IR Bus relacji: Katowice - Łańcut:

_________________
fb: podróże koleją. Zdjęcia, ciekawostki z podróży Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 06-07-2012, 15:05    Odpowiedz z cytatem

Po kilku dniach mamy pierwsze doskonalenie oferty Rolling Eyes

Szczegóły
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

xMICHCIOx Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Kwi 2011
Skąd: Poznań

PostWysłany: 06-07-2012, 16:16    Odpowiedz z cytatem

Szkoda jedynie że poza rozkładem i trasą przejazdu nie wiadomo nic więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kububu Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lip 2009

PostWysłany: 06-07-2012, 17:14    Odpowiedz z cytatem

Cennik mogliby ujawnić tej specjalnej taryfy autobusowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

xMICHCIOx Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Kwi 2011
Skąd: Poznań

PostWysłany: 07-07-2012, 14:00    Odpowiedz z cytatem

4/5 dni temu wysłałem maila czy gdzieś będzie można ujrzeć jakiś cennik lub oferty ale do dziś nie otrzymałem odpowiedzi. Spróbuje jeszcze na dworcu w Poznaniu ale nie liczę na większe powodzenie. Jedynie za około 2 tygodnie podczas wyjazdu do Kołobrzegu czegoś się dowiem.

[ Dodano: 09-07-2012, 23:21 ]
Odpowiedź od PR:
Cytat:
Witam!

W nawiązaniu do poprzedniej korespondencji uprzejmie informuję, że w komunikacji autobusowej na liniach:

Nowy Łupków –Ustrzyki Górne , oraz Kołobrzeg- Kamień Pomorski obowiązuje taryfa autobusowa specjalna, bilety do nabycia u kierowcy .

Cena biletu normalnego na odcinku Nowy Łupków- Ustrzyki Górne wynosi 13,50 zł , natomiast w relacji Kołobrzeg- Wysoka Kamieńska cena biletu normalnego wynosi 21,00 zł .

Z przewozu wyłączone są rowery.

Strona internetowa zostanie w najbliższym czasie zaktualizowana, za utrudnienia przepraszamy.

Pozdrawiam.


Na stroni pojawiły się kolejne wskazówki:

Trasa interREGIO Bus: Katowice - Kraków - Rzeszów - Przemyśl / Ustrzyki Górne

Schemat połączeń kolejowo-autobusowych i lokalizacja przystanków
[url=www.przewozyregionalne.pl/img_in/RJ-Podkarpacie%20(2012-07-05).pdf]Rozkład jazdy połączeń interREGIO Bus ważny od 29 czerwca do 9 lipca 2012 r.[/url]
[url=www.przewozyregionalne.pl/img_in/RJ-Podkarpacie2%20(2012-07-05).pdf]Rozkład jazdy połączeń interREGIO Bus ważny od 10 lipca do 2 września 2012 r.[/url]
www
www
www
www
www

Trasa interREGIO Bus: Olsztyn - Mrągowo - Mikołajki

Schemat połączeń kolejowo-autobusowych i lokalizacja przystanków
[url=www.przewozyregionalne.pl/img_in//RJ-Mazury%20(2012-07-05).pdf]Rozkład jazdy połączeń interREGIO Bus ważny od 29 czerwca do 2 września 2012 r.[/url]

Trasa interREGIO Bus: Kołobrzeg - Mrzeżyno - Rewal - Kamień Pomorski - Wysoka Kamieńska

Schemat połączeń kolejowo-autobusowych i lokalizacja przystanków
[url=www.przewozyregionalne.pl/img_in/RJ-Kolobrzeg%20(2012-07-05).pdf]Rozkład jazdy połączeń interREGIO Bus ważny od 29 czerwca do 2 września 2012 r.[/url]
www

Źródło: Przewozy Regionalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzychfra Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Mar 2012

PostWysłany: 12-07-2012, 08:38    Odpowiedz z cytatem

Jest już cennik Cennik biletów sprzedawanych przez kierowcę w autobusie na trasach Nowy Łupków - Ustrzyki Górne i Kołobrzeg - Wysoka Kamieńska .

Ale dalej nie wiem: czy intenieje możliwość zakupu biletu łącznego (w kasie) na trasie Stargard Szczeciński - Kamień Pomorski via REGIO i Kamień Pomorski - Niechorze via Interregio Bus?
Czy w Interregio Bus obowiązuje oferta TY i raz, dwa, trzy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 12-07-2012, 09:11    Odpowiedz z cytatem

Dziś zakupiłem bilet na IR bus z Katowic do Nowego Łupkowa. Kasjerka wystawiła mi bilet na R chodź chciałem IR. Powiedziała że to jest bus i cena jest za Regio czyli 30 zł cały bilet. Sprawdzała w wyszukiwarce i owszem pokazuje busa. Teraz nie wiem czy dokupić dopłatę na IR czy dopiero w czasie jazdy zakupić dopłatę za dodatkową dopłatą?

Podobno nie obowiązuje już taryfa wspólny przejazd TLK-IR dla studentów

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 12-07-2012, 11:50    Odpowiedz z cytatem

Droznik, Bilet masz wystawiony właściwie, Irbusy są w taryfie Regio więc nie musisz dokonywać żadnych dopłat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 12-07-2012, 14:16    Odpowiedz z cytatem

No i sami robią zamieszania bo albo zrobić IR bus w taryfie IR albo R bus w taryfie R a nie IR bus w taryfie R. Z drugiej strony przynajmniej jest trochę taniej na 419 km za R zamiast IR

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Domio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Maj 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 12-07-2012, 19:43    Odpowiedz z cytatem

Jako MK nigdy z tego nie skorzystam, tylko podróż koleją. Do czego to doszło żeby spółka kolejowa woziła ludzi autobusem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

karol22 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2011
Skąd: ...

PostWysłany: 12-07-2012, 20:20    Odpowiedz z cytatem

Pomysł zły, są tam PKSy i uważam, że przewoźnicy kolejowi powinni mieć ustawowy zakaz uruchamiania autobusów/busów z wyjątkiem krótkotrwałych zastępczych na czas remontów itd,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl