Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Następny
Kolejarze od Balcerowicza
Autor Wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15-10-2015, 16:25    Odpowiedz z cytatem

Ryszard Petru spiskuje z Platformą Obywatelską! - konferencja Partii KORWiN 14.10.2015.


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 16-10-2015, 14:07    Odpowiedz z cytatem

W odpowiedzi na pierwsze poważne ostrzeżenie pan Petru pobiegł do ABW! - Stanisław Michalkiewicz nie tylko niuansach obecnej kampanii wyborczej do parlamentu, których trzeba szukać w kontynuacji tradycji carskiej Ochrany.



Kto i za ile promuje Petru:
http://gf24.pl/kto-i-za-ile-promuje-petru/

rpetru.jpg
Plik ściągnięto 66 raz(y) 137.46 KB


_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 17-10-2015, 14:36    Odpowiedz z cytatem

.Ryszard Petru obsługiwał dzisiaj dźwig. Czujne oko kamery wychwyciło jednak, że przez noc wyrosła mu trzecia ręka.

3ręka.jpg
Plik ściągnięto 17 raz(y) 89.86 KB


_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17-10-2015, 18:51    Odpowiedz z cytatem

Rysiek ratunkiem dla obozu utrwalaczy. Jego poparcie rośnie jak w ruskim cyrku.

Utrwalacze systemu przeorientowali swoje zaangażowanie, by "podpompować" ekipę swojaków od Ryszarda Petru. Główna twarz "NowoczesnejPO" w zależności od politycznej koniunktury mieni się jako "antysystemowiec", liberał gospodarczy, świeża persona w świecie polityki, potencjalny koalicjant PO i obrońca Polski przez rządami PiS-u. Kiedy Ewa Kopacz ostatecznie zawiodła nadzieję "systemowców" na powstrzymanie marszu Prawa i Sprawiedliwości po władzę, ci wydatnie włączyli się w kampanię "NowoczesnejPO".

Więcej:
http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/3845-rysiek-ratunkiem-dla-obozu-utrwalaczy-jego-poparcie-rosnie-jak-w-ruskim-cyrku

petru.jpg
Plik ściągnięto 14 raz(y) 49.24 KB


_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Księgarz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Cze 2009
Skąd: Kraków

PostWysłany: 17-10-2015, 23:25   Kolejarze od Balcerowicza Odpowiedz z cytatem

Widzę, że kampania wyborcza zaatakowała i to forum. Naturalne, ale trochę niesprawiedliwe.
Czy jednodniowe przewodzenie Radzie Nadzorczej PKP S.A. czyni pana Petru "Kolejarzem"?
Jeżeli tak, to ok. Ale co to jest jednodniowy kolejarz?

Jeżeli niniejsze forum włącza się w kampanie wyborczą to sprawiedliwsze byłoby otwarcie osobnego tematu dostępnego dla wszystkich startujących opcji. To co tutaj widzę jest naciąganiem niniejszego tematu.

A co z innymi kolejarzami wcześniej tutaj opisywanymi? Czy naprawdę nic o nich nie wiadomo, że przenieśliśmy się do szczodrych opisów jednego z kandydatów wyborczych?

Merytorycznie mam jedno pytanie:
Jak mają zdobywać finanse na swoją działalność partie, komitety czy ugrupowania, które akurat w obecnej chwili nie mają finansowania z budżetu państwa? Jak mamy zmieniać siły w Parlamencie, odświeżać siłę polityczną? Atak na sposób zdobywania akurat funduszy na kampanię uważam za chybiony z założenia.

Inna sprawa jeżeli chodzi o "nowość" kandydatów w polityce. Obecność w drugim szeregu jako doradca czy współpracownik jest jednak inna skala działalności niż samodzielne decydowanie, do którego obecnie p. Petru pretenduje.

I jeszcze jedno spostrzeżenie... Czy widział ktoś innych poza p. Petru kandydatów do Parlamentu?
Przy ograniczonych funduszach jasne jest, że widoczny jest jedynie lider. Nie wierzę, że wśród kandydatów wszyscy to źli ludzie. Ważny jest tutaj proponowany program, którego w tym miejscu nikt nie prezentuje ani krytykuje.
To samo jednak dotyczy wszystkie kandydujące ugrupowania włącznie z PIS i PO.

Rozumiem rozgoryczenie obecna władzą. Każda z kolejnych nie była i nie jest doskonała. Apelowałbym jednak o pewną równowagę. Jeżeli forum włącza się w kampanię wyborczą to niech to robi równomiernie. Wszyscy albo nikt. Jak na forum społeczne przystało a nie jakiegoś agitatora.

_________________
"Kolej na czytanie" - pasja i rozwój w jednym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19-10-2015, 19:05    Odpowiedz z cytatem

Znasz Petru? Bo ja znam.

To arogancki śliski facet, który powie i zrobi wszystko dla pieniędzy i stanowisk. Napisze nawet książkę dla dzieci, którą dofinansują podatnicy. Rodzaj naiwności, jaki dostrzegam u niektórych w odniesieniu do Nowoczesnej, może niestety doprowadzić nawet do zachowania władzy przez PO. Patrzmy zawsze na czyny, nie na słowa. Słowa Petru mogą brzmieć dobrze, ale nic dobrego nigdy nie wyszło z jego oportunizmu. Petru jest po prostu przykrywką dla tych, którzy stworzyli większość obecnych polskich problemów – dla PO, banksterów, państwowych spółek. Jego dwulicowość w promowaniu kredytów frankowych w czasie, gdy swój przewalutował, mówi wszystko o jego charakterze. Wielu daje się nabrać na oszustwa polityczne, ale ja znam Petru lepiej niż większość jego zwolenników, a moje oceny są oparte na faktach i doświadczeniu. Gdybym wierzył, że Petru będzie faktycznie realizował to, o czym mówi, to uznałbym jego partię za sensowną. Ale to przecież śpioch Platformy. A jego dziesięciopunktowy plan gospodarczy nie jest w ogóle wiarygodny. Petru wie o tym równie dobrze jak ja. Tacy ludzie powiedzą po prostu wszystko, by zdobyć głosy. A jeśli naiwni im uwierzą i zagłosują na nich, to cykl korupcji będzie trwał.

Źródło:
http://m.niezalezna.pl/72062-znasz-petru-bo-ja-znam

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 20-10-2015, 19:59    Odpowiedz z cytatem

I jak tu zagłosować na kogokolwiek? Nie mam (już) sił i ochoty śledzić tego wszystkiego a potem mam dylematy nad urną. Dobrze, że trafiłem na to forum, bo już całkiem bym się pogubił.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 20-10-2015, 20:21    Odpowiedz z cytatem

Spoko, od myślenia mózg się nie gotuje.
Za to kora się pięknie marszczy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Kuszeta Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 22 Kwi 2007

PostWysłany: 26-10-2015, 20:22    Odpowiedz z cytatem

Przyjdzie Adamczyk i wszystkich banksterow wypierd..li mam nadzieje SmileSmile

_________________
Kto mi dał ten ch..jowy avatar?? Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 26-10-2015, 21:14    Odpowiedz z cytatem

Kuszeta, pożyjemy, zobaczymy. W 2005 roku frajerski PiS zostawił na kolejowych stołkach SLDowską sitwę, z Wachem na czele. Stary beton PKP kupił PiSowców jednym marnym peronem we Włoszczowie. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem PiS nie popełni drugi raz tego samego błędu i bez zbędnej zwłoki wypieprzy z PKP i PR wszystkich banksterów.

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kuszeta Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 22 Kwi 2007

PostWysłany: 26-10-2015, 21:16    Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy. Oby tez nie obstawili stolkow kims gorszym...

_________________
Kto mi dał ten ch..jowy avatar?? Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MK_Wro Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Cze 2015
Skąd: Berlin/Wrocław

PostWysłany: 27-10-2015, 10:29    Odpowiedz z cytatem

Kolej potrzebuje dobrych i trzeźwo myślących menadżerów, natomiast na pewno nie potrzebuje prywatyzacji (czyli mówiąc inaczej: kanału do pompowania publicznych pieniędzy do prywatnych kieszeni). Obecny zarząd PKP IC i PKP SA jest jednym z lepszych jaki był, kolej zaczyna wychodzić na prostą. Ale niestety ich prawdziwym "zadaniem" jest właśnie prywatyzacja, co już im się zaczęło udawać. Dla mnie papierkiem lakmusowym dla obecnej ekipy będzie właśnie podejście to tych kwestii. Czekam na rewizję skandalicznej prywatyzacji Energetyki w pierwszej kolejności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Grad Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 15 Lis 2005

PostWysłany: 27-10-2015, 19:42    Odpowiedz z cytatem

MK_Wro, to jest subiektywna ocena. Ja staram się być bardziej obiektywny. Zarządy PKP S.A. i PKP IC to zagłada kolei. Przez ostatnie lata tworzyli fikcję i mamienie dziennikarzy, którzy nie mieli możliwości zweryfikowania tego co wciskali im do głowy ludzie Balcerowicza. Pendolino owszem na obecną chwilę "jakoś się kręci" ale to tylko z powodu mnogości biletów za 49zł. Już za kilka tygodni nie będzie można sobie pozwolić na takie ogłupianie masmediów. Cena biletu na Pendolino będzie musiała wynosić co najmniej 120 zł aby zaprzestać dopłacania do interesu i nie zadłużać się dalej. Polityka prowadzona przez zarząd PKP Intercity pod dyktando prezesa PKP - J. Karnowskiego to coś w rodzaju kierowania w przeszłości gospodarką narodową przez towarzysza E. Gierka. Skończyło się zadłużeniem i bankructwem Polski w okresie PRLu.
A może właśnie o to chodzi. Zadłużyć, aby potem można było sprzedać nowy tabor jakiemuś cwaniakowi za pośrednictwem komornika. Poza tym ceny biletów w Pendolino to dumping, który jest karalny. Tak nie można dłużej.
Jednak aby sprywatyzować Spółkę nie może ona być zadłużona. Jak wiadomo PKP IC jest gigantycznie zadłużona bez żadnych szans na spłatę zadłużenia w ciągu najbliższych kilku lat. Chyba, że zostanie podzielona na część lepszą do prywatyzacji i na część gorszą do likwidacji.
Jest jeszcze inna opcja coś w rodzaju prywatyzacji ale przez syndyka masy upadłości spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 27-10-2015, 23:39    Odpowiedz z cytatem

Sikorski ujawnił, że PO była dogadana z Petru tylko niestety coś stanęło na przeszkodzie w całkowitym połączeniu sił. Widać więc, że wszyscy mieliśmy rację nazywając twór Rycha NowoczesnąPO i innymi takimi. Za ujawnienie tej informacji na Radzia obraziła się HGW. I wysłała go do Lidla po ośmiorniczki.

http://niezalezna.pl/72344-radoslaw-sikorski-ujawnia-platforma-obywatelska-byla-dogadana-z-ryszardem-petru

http://niezalezna.pl/72347-gronkiewicz-waltz-o-sikorskim-niech-idzie-do-lidla-po-osmiorniczki-szykuje-sie-wojna-w-po

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

mietekzuqwertyl Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Mar 2013

PostWysłany: 29-10-2015, 16:47    Odpowiedz z cytatem

Grad napisał/a:
MK_Wro, to jest subiektywna ocena. Ja staram się być bardziej obiektywny. [...].
Śmieszne, z cyklu Ty się nie znasz ja znam się lepiej. Fakt, faktem ale trzeba przyznać, że PKP skończył z przetargami na sprzątanie oddzielnie dla peronów a oddzielnie dla dworców... Za to plus. Jakość sprzątania też na plus. Można narzekać na banksterów ale obiektywnie to właśnie wyszło im na plus. A takich spraw jest więcej... oczywiście zamiast banksterów przyjdą pociotki z PISu i będzie to samo. W spółkach państwowych nie zatrudnia się specjalistów tylko znajomków... i PIS tego nie zmieni bo musi wynagrodzić swoim pracę na sukces partii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 19 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl