Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Informacja o wzajemnym honorowaniu biletów.
Autor Wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 31-01-2012, 16:53   Informacja o wzajemnym honorowaniu biletów. Odpowiedz z cytatem

Informacja o wzajemnym honorowaniu biletów w okresie 1. lutego – 31. grudnia 2012 r. pomiędzy spółkami ”Przewozy Regionalne” i „Koleje Wielkopolskie”


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w okresie 1. lutego – 31. grudnia 2012 r:

1. Spółka”Koleje Wielkopolskie” honorować będzie w swoich pociągach następujące oferty Spółki ”Przewozy Regionalne”:

REGIO karnet – pod warunkiem jednoczesnego zakupu Biletu Plus wydanego na przejazdy pociągami KW,
bilet Turystyczny – pod warunkiem jednoczesnego zakupu Biletu Plus wydanego na przejazdy pociągami KW,
REGIO karta,
bilet na przewóz roweru,
bilet na przewóz bagażu ręcznego,
„Ty i raz, dwa, trzy” – tylko w przypadku tzw. przejazdów łączonych (częściowo pociągiem osobowym KW i częściowo pociągiem REGIO).

2. Spółka „Przewozy Regionalne” honorować będzie w pociągach REGIO następujące oferty Spółki „Koleje Wielkopolskie”:

Karta Wielkopolska – tylko na liniach wewnątrz województwa wielkopolskiego, ograniczonych stacjami: Krzyż, Szczecinek, Chojnice, Nakło, Mogilno, Kutno, Poddębice, Wieruszów, Sieradz, Byczyna, Międzybórz, Żmigród, Zbąszynek, Wałcz, Milicz
Bilet na przewóz roweru,
Bilet na przewóz psa i rzeczy.


źródło: „Koleje Wielkopolskie” Sp. z o.o.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01-02-2012, 11:15    Odpowiedz z cytatem

Sorry, że zadaję tak podstawowe pytanie, ale zawsze mam problem z określeniem honorowania biletu. Chcę pojechać trasę Poznań-Wolsztyn-Leszno-Krotoszyn-Milicz-Wrocław. Odcinek Leszno-Krotoszyn obsługiwany przez KW. W związku z tym jaki mam kupić bilet? Na całą trasę jednej spółki czy wystarczy jak w kasie zaznaczę, że odcinek będzie z KW a reszta z PR?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzygier Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Gru 2011
Skąd: WLKP.

PostWysłany: 01-02-2012, 13:28    Odpowiedz z cytatem

Tak co do szczegółów to odcinek Poznań-Krotoszyn według Twoich wytycznych przez Wolsztyn i Leszno jest obsługiwany cały przez KW. Smile
Co do taryfy nie wypowiadam się bo nie wiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mateusz123 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lip 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 01-02-2012, 15:02    Odpowiedz z cytatem

No tak, ale chcę kupić bilet od razu do Wrocławia;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl