Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Czy jest tu ktoś kto pracuje w SKM?
Autor Wiadomość

14D40 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2012

PostWysłany: 20-01-2012, 14:52   Czy jest tu ktoś kto pracuje w SKM? Odpowiedz z cytatem

Witam Was drodzy Forumowicze,

jestem tu nowy, zatem wypadało by się przedstawić. Nazywam się Kamil i jestem miłośnikiem kolei, zajmuję się od kilku ładnych lat modelarstwem kolejowym, wykonuję makiety jak również modele taboru w skali 1:87 (modelarska podziałka H0). Jakiś czas temu ukończyłem naukę w policealnej szkole kolejowej WCE Matel Service w Warszawie na kierunku Technik Elektroenergetyk Transportu Szynowego i poszukuję pracy na kolei.

Mam takie pytanko: czy ma ktoś może coś wspólnego z warszawską SKM, pracuje tam i mógłby pomóc dostać się na kurs kierowników pociągu? Wysyłam co jakiś czas emaile z zapytaniem czy ww. firma organizuje takowe kursy, ale niestety nie mogę uzyskać jakiejkolwiek informacji. Zapewne lepiej było by złożyć dokumenty osobiście, ale obawiam się że i to nic nie pomoże, dlatego pytam czy mógłby pomóc ktoś kto np. pracuje w warszawskiej SKM.


Z kolejarskim pozdrowieniem,

Kamil
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Paszczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20-01-2012, 17:20    Odpowiedz z cytatem

14D40, bez układów i znajomości na nic nie licz.

_________________
Paszczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

14D40 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2012

PostWysłany: 20-01-2012, 17:43    Odpowiedz z cytatem

No właśnie tak to już jest w tym naszym popieprzonym kraju. Cóż zrobić. Może jakimś tam cudem kiedyś mi się uda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

morpheo
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 20-01-2012, 18:08   

Jeśli ktokolwiek z SKM czyta to forum, przypuszczam że samą taką prośbą o "wtyki" jesteś spalony.

Obnoszenie się miłośnictwem kolei często jest też odbierane jako oszołomstwo, a tacy kandydaci - niemile widziani w kadrach przewoźników. Zainteresowanie koleją można delikatnie zasugerować, ale z umiarem.
Powrót do góry

mannek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Mar 2010
Skąd: Siedlce

PostWysłany: 20-01-2012, 21:34    Odpowiedz z cytatem

Wiecie co apropo SKM przypomina mi się sytuacja z tamtego roku kiedy to chciałem załatwić praktyki
wchodzę i pierwsze pytanie pada: Od kogo pan jest? chyba nie trzeba nic więcej pisać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 21-01-2012, 13:22    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
bez układów i znajomości na nic nie licz.


Skąd to wiesz. Próbowałeś swoich sił w SKMW? Czy może słyszałeś?
Poza tym wydaje się, że SKMW ma już pod dostatkiem kierowników. Szybciej ich będą zwalniać, jak sprzęt jeżdżący po liniach będzie bardziej sprawny i nie trzeba będzie latać po szafkach nn żeby kibla budzić.

_________________
Le FleuR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

EP07Budyn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2009

PostWysłany: 21-01-2012, 14:17    Odpowiedz z cytatem

14D40 to składaj na pomocnika do Intercity, z takim wykształceniem kreujesz się na czołówkę listy pewniaków do przyjęcia. Jeśli do Warszawy to składaj na rekrutacja.centralny@intercity.pl tu nie ma znajomości i układów a liczy się wiedza i szkoła. Dodatkowym atutem jest bycie miłośnikiem kolei. Pozdrawiam

_________________
Kolejarze wszystkich spółek łączcie się Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

14D40 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Sty 2012

PostWysłany: 21-01-2012, 14:21    Odpowiedz z cytatem

Ja praktyki robiłem w SKM ale widocznie mają gdzieś osoby z zewnątrz, słyszałem też że na kierowników lubią przyjmować ładne dziewczynki, nie dziwię się Wink

Kolego EP07Budyn, jak dokładniej wygląda kwestia dostania się na kurs pomocnika? Rozumiem że pociąga to za sobą zatrudnienie się w Intercity, jak wygląda kwestia wynagrodzenia na takim kursie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl