Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Bilet EIC na dowolnej trasie za 80 zł
Autor Wiadomość

wrodomin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Lis 2011

PostWysłany: 22-11-2011, 01:04   Bilet EIC na dowolnej trasie za 80 zł Odpowiedz z cytatem

witam mam cztery vouchery na dowolną trase EIC lub Ex w Polsce wraz z miejscówkami, o wartości 190 zł każdy voucher. jedyne ograniczenie to fakt, że należy go zamienić na bilet do 30 listopada a podróż musi się odbyć najpóźniej w ciągu 30 dni od wymiany na bilet - czyli do 30 grudnia.

Sprzedam te vouchery po 80 zł, a za cztery razem 300 zł ( przypominam że ich wartość nominalna to 760 zł)

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt na e-mail: dominik-k4@o2.pl lub gg 5832073. Moge przesłać zdjęcia, jeżeli ktoś jest z Wrocławia, to możemy się np. spotkać na dworcu i dla potwierdzenia mogę zamienić voucher na wybrany bilet.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

railman93 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Paź 2008
Skąd: Zduńska Wola

PostWysłany: 22-11-2011, 08:46    Odpowiedz z cytatem

Laughing Drogo na allegro taniej są

_________________
ZDUŃSKOWOLSKIE WIEŚCI KOLEJOWE
www.zwk.org.pl
https://www.facebook.com/zwkzdwola
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 22-11-2011, 11:21   

A ja przypominam że tych voucherów sprzedawać nie można... Na fb pociąg do miejsc już się zajmował sprawą sprzedaży na allegro...
Powrót do góry

thenatanaell Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2009
Skąd: Chojnów

PostWysłany: 22-11-2011, 13:54    Odpowiedz z cytatem

To jest właśnie to. Tacy spekulanci nie dadzą szansy innym tylko grają "bo później się sprzeda"... :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wrodomin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Lis 2011

PostWysłany: 22-11-2011, 19:47    Odpowiedz z cytatem

ja nie sprzedaje voucherów... tak jak napisałem, moge spotkać się na dworcu i kupic komuś bilet i odsprzedać bilet. regulamin nie zabrania sprzedaży biletu ktory otrzymam za voucher, a na pewno ktoś kto podróżuje często zapłąci 80 zł zamiast 190 zł. niektorzy jednak tego nie uszanją..bo zazdroszczą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 22-11-2011, 20:10   

Akurat to forum nie jest od załatwiania takich spraw... Jeśli masz taką potrzebę to idź na dworzec, napisz kartkę z ogłoszeniem i może akurat ktoś się zgłosi...

I nikt Ci nie zazdrości - ponieważ co po niektórzy - także ja - też wygrałam vouchery...

Mam nadzieję, że nie tylko po to zarejestrowałeś się na forum i będziesz się trochę udzielać Very Happy...
Powrót do góry

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 22-11-2011, 20:28    Odpowiedz z cytatem

Ja nie wygrałem i zazdroszcze Język Śmiech Mr. Green
Nie ma mnie w PL a z chęcią bym odkupił.

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wrodomin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Lis 2011

PostWysłany: 26-11-2011, 11:47    Odpowiedz z cytatem

oferta nadal aktualna jeśli ktoś jest zainteresowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Podróznik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Mar 2011
Skąd: Toruń

PostWysłany: 26-11-2011, 12:12    Odpowiedz z cytatem

Nie skomentuje tego wątku,tacy ludzie jak ty mówiąc bardzo lekko działają mi na na nerwy,pozatym mysle że temat nadawałby się do kasacji ponieważ jest to bardziej reklama niż sensnowny wątek...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 26-11-2011, 15:13    Odpowiedz z cytatem

Ta oferta jest sprzeczna z regulaminem konkursu na podstawie którego oferent uzyskał vouchery. Myślę, że są organizatorzy konkursu powinni przeprowadzać zakupy kontrolowane i eliminować osoby naruszające regulamin. Pólki co apeluję do wszytskich aby od tego oferenta i innych im podobnych niczego nie kupować.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

FranzMaurer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2011

PostWysłany: 27-11-2011, 15:17    Odpowiedz z cytatem

A regulamin forum to chyba kolega wrodomin nie czytał jak widać..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Aaalisha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-11-2011, 15:35   

Pan Wrodomir nie wiem po co rejestrował się na forum. Chyba tylko po to żeby ludzi powkurzać... Kolejny forumowy troll...
Powrót do góry

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 27-11-2011, 21:08    Odpowiedz z cytatem

Odpierdzielcie się od kolesia! Po co ta cała nagonka? Facet ma na zbyciu vouchery i chce je odsprzedać. W czym problem dla jednego i drugiego?? Żal wam d..e ściska czy poprostu jesteście tak perfidnie spaczeni?
Aaalisha, ważne,że ty wiesz po co się zarejestrowałaś, to dla jakich powodów zrobiły to inne osoby, powinno ciebie nie interesować!

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ninio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Cze 2009

PostWysłany: 27-11-2011, 22:11    Odpowiedz z cytatem

Jeeny, to już w tym kraju wszystko musi być kontrolowane? Ktoś wygrał voucher, sam nie podróżuje, chce niejako pomóc innemu bliźniemu sprzedając voucher o wiele wiele taniej niż bilet i jeszcze słyszy narzekania?

_________________
Kolej jest piękna Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

snajper Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lis 2009

PostWysłany: 28-11-2011, 12:43    Odpowiedz z cytatem

Wartość 190 zł to tylko wartość maksymalnego ekstremum. Czyli przypadku biletu EIC na trasę Kraków - Gdynia, klasą 1, i bez żadnych zniżek wychodzi 181,00.

Tylko po cholerę komu 1 klasa EIC, chyba jakimś nowobogackim szpanerom, a każdemu normalnemu osobnikowi wystarczy 2 klasa która kosztuje już 138,00 zł. Natomiast osoby ze zniżkami zapłacą mniej niż kolega chce za Voucher bo 77 zł.

Ja natomiast jako turysta który nie raz spał pod namiotem popieram kolej dla ludu jak TLK czy IR, nie potrzebuję miękkich poduszeczek EIC, to już wogóle kupię sobie bilet podróżnika za 69 zł i pojadę do tej Gdyni za mniejszą cenę tam i z powrotem.

Cena kolegi 80 zł jest skandaliczna.

Kolega jest zwykłym koniem, takim samym jak ci co kupują bilety na mecze i koncerty a potem sprzedają pod stadionem za podwójną cenę. Jest to odrażające żerowanie na innych ludziach. Nie po to Inter City dawało te vouchery ZA DARMO by kolega zarabiał, jak chcesz zarabiać na firmie Inter City to wyślij do nich CV (o ile w ogóle co kolwiek potrafisz by im się przydać). Natomiast oni dali ten produkt po to abym na przykład ja mógł sprawdzić czy warto wydawać na drogie EIC czy może dalej się trzymać twardego TLK. To miała być promocja i zachęta dla ludzi do korzystania z szybkich pociągów, rodzaj testu czy wersji demo dla tych którzy ich nie używają wcale, a nie okazja do zarobku dla kolegi.

Wstyd i jeszcze raz wstyd i hańba dla tego kolegi. Ale pewnie wzruszy ramionami bo skoro kombinatorstwo to jego sposób na pozyskiwanie pieniędzy to cóż można się po takiej osobie spodziewać...

Na przyszłość Intercity powinno się zabezpieczyć i za taki voucher dawać bilet imienny zgodny z nazwiskiem na voucherze i bez możliwości zwrotu i wymiany, to by zlikwidowało możliwość takiego czegoś jak nam kolega oferuje.

_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl