Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

maszynista KUBA Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2015

PostWysłany: 25-08-2016, 17:48    Odpowiedz z cytatem

enstone napisał/a:
maszynista KUBA napisał/a:

Na świadectwo, dla tych co mają licencje. cztery albo trzy nie pamiętam. 12 zmiany dla kursantów, z zakwaterowaniem wyżywieniem jak idziesz na licencje to ci opłacą z tego co pamiętam. Ja nie musiałem bo miałem na miejscu.


Powiedz mi te zmiany na warsztacie to jest typowy system 12h dniówka, 24h - wolnego, 12h - nocka i potem 48h wolnego, czy może jak jest np. na innych stanowiskach gdzie nie ma nocek czyli dwa dni pod rząd po 12h na dwa dni wolnego. ??


Nie, od 6-14 tej
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 25-08-2016, 18:45    Odpowiedz z cytatem

enstone napisał/a:

4 miesiące na warsztacie - przyznam, że dosyć długo, zmiany oczywiście po 12h dla kursantów tak.?

Długo ? Ja siedziałem na warsztacie bite pół roku i zleciało bardzo szybko. Już nie przesadzaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szymii18 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2016

PostWysłany: 25-08-2016, 18:51    Odpowiedz z cytatem

260 godz jest warsztatów. Czyli jak po 8 godz to wychodzi jakieś półtora miesiąca.

[ Dodano: 25-08-2016, 18:58 ]
Reszta to pewnie teoria mogę się mylić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Borys_q Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Gru 2011

PostWysłany: 25-08-2016, 20:13    Odpowiedz z cytatem

W Gdyni byliśmy w brygadach PO od 7 do 19 co drugi dzień, przyjezdni mieli 3 dni z rzędu.

_________________
Ignorancja znacznie częściej wywołuje uczucie pewności siebie niż wiedza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kamil20 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2010

PostWysłany: 25-08-2016, 20:26    Odpowiedz z cytatem

kurcze zadam glupie pytanie bo nie mam wogole papierow na maszyniste i teraz nie pamietam na co wyslalem czy swiadectwo czy licencja ale pamietam ze w ogloszeniu bylo ze dofinasowanie z UP to bylo na licencje??? czy na to i na to. bo tez moze dostane telefon na rozmowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

katowicer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Praha hl.n.

PostWysłany: 25-08-2016, 20:33    Odpowiedz z cytatem

kamil20, Dramat, z takim podejściem to bym ci taczek do prowadzenia nie dał. Mam nadzieję, że Cie nie wezmą. A jak wezmą to szybko zweryfikują.
Coraz większy wysyp wynalazków w tym temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Antti Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Lut 2015

PostWysłany: 25-08-2016, 20:38    Odpowiedz z cytatem

witam,czy dostał ktoś telefon z Katowic odnośnie świadectwa?POzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kamil20 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2010

PostWysłany: 25-08-2016, 21:02    Odpowiedz z cytatem

katowicer napisał/a:
kamil20, Dramat, z takim podejściem to bym ci taczek do prowadzenia nie dał. Mam nadzieję, że Cie nie wezmą. A jak wezmą to szybko zweryfikują.
Coraz większy wysyp wynalazków w tym temacie.


o znalazl sie spec. pytam sie grzecznie to nie wysyp plebsu ze juz to taczki by nie dal poprowadzic zalosne .....A nie za duzo nawąchales sie opar ze swiezych podkladów drewnianych ok rozumiem SmileSmileSmileSmile kapa mu byc kolejowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szymii18 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2016

PostWysłany: 25-08-2016, 21:17    Odpowiedz z cytatem

kamil20 napisał/a:
kurcze zadam glupie pytanie bo nie mam wogole papierow na maszyniste i teraz nie pamietam na co wyslalem czy swiadectwo czy licencja ale pamietam ze w ogloszeniu bylo ze dofinasowanie z UP to bylo na licencje??? czy na to i na to. bo tez moze dostane telefon na rozmowe


z up to na licencje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kamil20 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2010

PostWysłany: 25-08-2016, 21:21    Odpowiedz z cytatem

szymii18 napisał/a:
kamil20 napisał/a:
kurcze zadam glupie pytanie bo nie mam wogole papierow na maszyniste i teraz nie pamietam na co wyslalem czy swiadectwo czy licencja ale pamietam ze w ogloszeniu bylo ze dofinasowanie z UP to bylo na licencje??? czy na to i na to. bo tez moze dostane telefon na rozmowe


z up to na licencje.

Nooo dziękuje za odpowiedz konkretna i na temat bo aplikowalem z poziomu fona a tu sie straszny metlik zrobil ktora rekrutacja juz zamknieta. pare stron wczesniej wycztalem ze na licencje to dopiero w poniedzieli maja dzwonic, czy ktos moze potwierdzic te informacje czy tylko taka plotka lata ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

misiumisiek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2016

PostWysłany: 25-08-2016, 21:23    Odpowiedz z cytatem

Antti napisał/a:
witam,czy dostał ktoś telefon z Katowic odnośnie świadectwa?POzdr.


Również składałem podanie do Katowic, jednak z tego co piszą koledzy wynika, że spotkanie rekrutacyjne dla zakładu południowego odbyło się dzisiaj, więc niestety do nas chyba już nie zadzwonią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

enstone Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2011
Skąd: Wlkp.

PostWysłany: 25-08-2016, 22:31    Odpowiedz z cytatem

katowicer napisał/a:
enstone napisał/a:

4 miesiące na warsztacie - przyznam, że dosyć długo, zmiany oczywiście po 12h dla kursantów tak.?

Długo ? Ja siedziałem na warsztacie bite pół roku i zleciało bardzo szybko. Już nie przesadzaj.


Zapomniałeś jeszcze dodać, że Ty idziesz zupełnie innym tokiem szkolenia i w "twojej" firmie nie biorą ludzi z ulicy .........
Kolega napisał, że 4 miesiące, a ja słyszałem, że warsztat jest ok. 7-8 tyg. w IC więc zdziwił mnie taki długi okres rozumiesz teraz ?.
pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

acatus Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Lis 2015

PostWysłany: 25-08-2016, 23:34    Odpowiedz z cytatem

enstone napisał/a:
katowicer napisał/a:
enstone napisał/a:

4 miesiące na warsztacie - przyznam, że dosyć długo, zmiany oczywiście po 12h dla kursantów tak.?

Długo ? Ja siedziałem na warsztacie bite pół roku i zleciało bardzo szybko. Już nie przesadzaj.


Zapomniałeś jeszcze dodać, że Ty idziesz zupełnie innym tokiem szkolenia i w "twojej" firmie nie biorą ludzi z ulicy .........
Kolega napisał, że 4 miesiące, a ja słyszałem, że warsztat jest ok. 7-8 tyg. w IC więc zdziwił mnie taki długi okres rozumiesz teraz ?.
pozdrawiam Cool


Oczywiście że za długi, niecałe dwa miesiące warsztatów. Akurat tyle żeby trochę posiedzieć, coś zobaczyć, ale za wiele się nie nauczyć. Zg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MateuszR Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Lis 2014

PostWysłany: 26-08-2016, 05:57    Odpowiedz z cytatem

Witam Panowie !!! 4 nabor Warszawa - chlopaki wiecie juz cos odnosnie egzaminow koncowych ????? Wy bedziecie wiedziec najszybciej, u nas w Poznaniu cisza. Pozdro !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Błażej89 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Sty 2016

PostWysłany: 26-08-2016, 11:18    Odpowiedz z cytatem

Ktoś może z Północnego coś wie czy były już zaproszenia na rozmowy na licencje ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 332 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl