Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 330, 331, 332 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

maszynisci2016 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 16 Sie 2016

PostWysłany: 22-08-2016, 21:51    Odpowiedz z cytatem

no na temat rekrutacji do południowego coś cisza...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szymii18 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2016

PostWysłany: 22-08-2016, 23:19    Odpowiedz z cytatem

Oldas napisał/a:
Zależy jakie miałeś pytania na licencji, według mnie za prosty ten test nie był, ale nie było tak źle

Tego testu nie da sie nie zdać, to jest tylko informacja dla IC. A i są tylko odpowiedzi A B C



A bardziej są pytania z ruchu i zdarzeń czy wiecej z sygnalizacji? Na licencji mielismy trudne i łatwe cieżko to stwierdzic kolej to kolej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Oldas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Sie 2016

PostWysłany: 22-08-2016, 23:22    Odpowiedz z cytatem

mniej więcej: 20 pytań z ruchu (i w tym są manewry), 20 pytań sygnalizacja (gównie obrazki semaforów itp), 10 pytań hamulce ( głownie próby hamulców)

Przynajmniej ja tak miałem ale myślę że schemat jest podobny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szymii18 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2016

PostWysłany: 22-08-2016, 23:28    Odpowiedz z cytatem

Oldas napisał/a:
mniej więcej: 20 pytań z ruchu (i w tym są manewry), 20 pytań sygnalizacja (gównie obrazki semaforów itp), 10 pytań hamulce ( głownie próby hamulców)

Przynajmniej ja tak miałem ale myślę że schemat jest podobny



Ok super dzięki tak też się domyslałem. A pamietasz jakieś wyjątkowo trudne pytanie? Zdałeś w ogole ? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Oldas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Sie 2016

PostWysłany: 22-08-2016, 23:35    Odpowiedz z cytatem

Ogólnie każda osoba ma inne pytania, jak do mnie zadzwonią za tydzień z propozycją pracy to zdałem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

misiumisiek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2016

PostWysłany: 24-08-2016, 16:11    Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, ponawiam pytanko o Zakład Południowy, czy może ktoś dostał już zaproszenie na testy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szymii18 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2016

PostWysłany: 24-08-2016, 17:04    Odpowiedz z cytatem

Idz do zakładu i się dowiedz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

misiumisiek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Sie 2016

PostWysłany: 24-08-2016, 18:37    Odpowiedz z cytatem

szymii18 napisał/a:
Idz do zakładu i się dowiedz.


Skoro nie znasz odpowiedzi na moje pytanie, to po co się udzielasz? Od tego to forum jest, żeby między innymi zadawać pytania, a nie jeździć po zakładach i pokazywać jakim jest się natrętnym i pytać dlaczego jeszcze nie dzwonili/nie dzwonili do mnie. Pozdro Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomek30 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Cze 2016

PostWysłany: 24-08-2016, 19:38    Odpowiedz z cytatem

Iść nie musisz, ale zadzwonić możesz Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szymii18 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Sie 2016

PostWysłany: 24-08-2016, 20:00    Odpowiedz z cytatem

misiumisiek napisał/a:
szymii18 napisał/a:
Idz do zakładu i się dowiedz.


Skoro nie znasz odpowiedzi na moje pytanie, to po co się udzielasz? Od tego to forum jest, żeby między innymi zadawać pytania, a nie jeździć po zakładach i pokazywać jakim jest się natrętnym i pytać dlaczego jeszcze nie dzwonili/nie dzwonili do mnie. Pozdro Wink


Po prostu chciałem ci dobrze doradzić ale skoro uznałeś to za atak to po prostu zle mnie zrozumiałeś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nowykolejarz Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 24 Sie 2016

PostWysłany: 24-08-2016, 20:20    Odpowiedz z cytatem

W Krakowie rozmowy są jutro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maszynista KUBA Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2015

PostWysłany: 25-08-2016, 16:55    Odpowiedz z cytatem

już po rozmowach w południowym, pierwsze co zrobili powiedzieli jak będzie przebiegał kurs, kiedy badania lekarskie, i kiedy oddzwonią jaka została podjęta decyzja. Badana we wrześniu, jak dobrze pójdzie to na warsztat na ok 4 miesiące, po tym jazda z opiekunem, następnie kurs na pomocnika czy jakoś tak, następnie jazda z instruktorem w tym samym czasie kurs na świadectwo maszynisty. Najniższa krajowa oczywiście z dodatkami 1300-1400 zł na rękę. Po zdaniu i uzyskaniu świadectwa 2500 tyś (słabiutko jak na taką odpowiedzialną pracę). A z minusów to w przypadku nie zdania egzaminu lub przyjściu "wczorajszy", lub zerwania z którejkolwiek ze stron umowy, jest kara w postaci zwroty 60 000 tyś zł jakie pokrywa PKP IC za to szkolenie. Więc się zastanówcie na tą pracą. Za te pieniądze można by było kupić ładną działkę w górach, wydaje mi się że IC zarabia na kursantach takich co pozrywali umowy, lub co się zwolnili. Z tego co do mnie dochodzi, parę osób się zwolniło, jeśli to prawda to niezła patologia jest w IC. Kiedy chodziłem do ZSZ PKP, gdy ktoś chciał zostać maszynistą, to kierowało się go na kurs Maszynistowski, lojalki nie było i żadnych kar finansowych ale to jeszcze za tej DOBREJ PKP, kiedy istniały sekcje PKP DOKP.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

enstone Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2011
Skąd: Wlkp.

PostWysłany: 25-08-2016, 17:09    Odpowiedz z cytatem

Ale te rozmowy to na świadectwo czy już na licencje.. ??
4 miesiące na warsztacie - przyznam, że dosyć długo, zmiany oczywiście po 12h dla kursantów tak.?
Wiadomo coś jak z jakimś zakwaterowaniem i wyżywieniem, IC to załatwia czy jak ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

maszynista KUBA Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Sty 2015

PostWysłany: 25-08-2016, 17:14    Odpowiedz z cytatem

enstone napisał/a:
Ale te rozmowy to na świadectwo czy już na licencje.. ??
4 miesiące na warsztacie - przyznam, że dosyć długo, zmiany oczywiście po 12h dla kursantów tak.?
Wiadomo coś jak z jakimś zakwaterowaniem i wyżywieniem, IC to załatwia czy jak ??


Na świadectwo, dla tych co mają licencje. cztery albo trzy nie pamiętam. 12 zmiany dla kursantów, z zakwaterowaniem wyżywieniem jak idziesz na licencje to ci opłacą z tego co pamiętam. Ja nie musiałem bo miałem na miejscu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

enstone Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2011
Skąd: Wlkp.

PostWysłany: 25-08-2016, 17:19    Odpowiedz z cytatem

maszynista KUBA napisał/a:

Na świadectwo, dla tych co mają licencje. cztery albo trzy nie pamiętam. 12 zmiany dla kursantów, z zakwaterowaniem wyżywieniem jak idziesz na licencje to ci opłacą z tego co pamiętam. Ja nie musiałem bo miałem na miejscu.


Powiedz mi te zmiany na warsztacie to jest typowy system 12h dniówka, 24h - wolnego, 12h - nocka i potem 48h wolnego, czy może jak jest np. na innych stanowiskach gdzie nie ma nocek czyli dwa dni pod rząd po 12h na dwa dni wolnego. ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 331 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 330, 331, 332 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl