Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
PKP PLK odpowiedzialne za przygotowanie rozkładu jazdy
Autor Wiadomość

EN Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Gru 2010

PostWysłany: 07-11-2011, 07:42    Odpowiedz z cytatem

Żebyś się nie zdziwił Mr. Green
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

marekk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 16 Cze 2010

PostWysłany: 07-11-2011, 08:35    Odpowiedz z cytatem

http://skww.kolej.org.pl/forum/index.php/topic,207.0.html

Info o 48101/84100 i 83500/38501 w przedostatnim poście
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sasho33 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Kwi 2010

PostWysłany: 07-11-2011, 09:37    Odpowiedz z cytatem

Tam na pewno miała być 7:20 przy odjeździe z Poznania. Obecny czas przejazdu 1:40 z Poznania do Ostrowa i tak ma dużo zapasu, a nie będzie obniżenia prędkości na tym odcinku od nowego rozkładu, więc na pewno nie będzie 2:26 tylko 1:26.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Otello Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Lip 2010
Skąd: Zduny

PostWysłany: 07-11-2011, 13:24    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja podejrzewam że DB opublikuje nasz RJ z 6/7 listopada ,myślę że nasi już dostarczyli dane w całości dla DB

No gratuluję. Jak nie ma się nic konkretnego do powiedzenia to lepiej wcale się nie odzywać. Ja np. podejrzewam i myślę, że w końcu spotkam Rihannę na Św.Marcinie... Po co rzucać takie słowa bez pokrycia?

Jedyny konkret tutaj napisał sasho33. W tej chwili nawet w UMWW nie wiedzą jak "na sicher" rozkład będzie wyglądał, więc nie myślcie, że Niemcy wprowadzą go do sieci, żeby za chwilę poprawiać i tracić na to czas. Żadnej pewnej daty nie ma. Będzie to będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

marian1 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Cze 2011

PostWysłany: 07-11-2011, 14:07    Odpowiedz z cytatem

[quote="Otello"]
Cytat:

Jedyny konkret tutaj napisał sasho33. W tej chwili nawet w UMWW nie wiedzą jak "na sicher" rozkład będzie wyglądał, więc nie myślcie, że Niemcy wprowadzą go do sieci, żeby za chwilę poprawiać i tracić na to czas. Żadnej pewnej daty nie ma. Będzie to będzie.

Wiedzą wiedza, RJ już jest dawno gotowy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 07-11-2011, 15:25    Odpowiedz z cytatem

Urzędy zamawiały pociągi. Nie na konkretne godziny, ale zamawiały. One wiedzą, co mniej więcej będzie zrealizowane i w jaki sposób (info zwrotne od PLK). Ale do tego jeszcze będą korekty przewoźników, znów do PLK i znów piłka od PLK. To wszystko się kończy i jest tak od zawsze, że w okolicy 2-3 tygodnia listopada rozkład zaczyna być dostępny. Nie wiem po co to oczekiwanie w środku nocy. Jakby w tym rozkładzie miały być jakieś cuda.

_________________
Le FleuR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

BARUK552 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Lis 2011
Skąd: Legnica

PostWysłany: 07-11-2011, 15:45    Odpowiedz z cytatem

Właśnie w radiu Eska podali, ze RJ będzie opublikowany w najbliższych dniach, ponieważ PKP chce zapobiec sytuacjom jakie miały miejsce rok wcześniej, aby pasażerowie zapoznali się miesiąc wcześniej z RJ.

Dla ciekawych mam takie nowości:

TLK Wrocław Główny(4:42)(przyjazd do Wrocławia 22:47)-Lublin, p.Warszawę Wsch.
TLK Wrocław Główny(8:50)(przyjazd do Wrocławia 16:15)-Białystok, p.Warszawę Wsch.
TLK Wrocław Główny(12:33)(przyjazd do Wrocławia 19:27))-Warszawa Wsch. nowy!
TLK Wrocław Główny(16:22)(przyjazd do Wrocławia 12:07)-Warszawa Wsch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

neospazmina Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Lis 2011
Skąd: Sulejówek - Miłosna

PostWysłany: 07-11-2011, 16:03    Odpowiedz z cytatem

a no po to czekać żeby wracając z Warszawy do Katowic 12.XII wiedzieć o której będę i co zrobię...poza tym do 20.XI muszę wpisać dyspozycyjność pracy na cały grudzień...chciałam się wybrać na święta do domu (Suwalszczyzna) i nie wiem czy będę musiała jechać dzień wcześniej czy nie. Nie wiem czy w nowym rozkładzie zdążę w Warszawie przesiąść się z CHOPINA na HAŃCZĘ...więc wolę wiedzieć wcześniej...

przewoz

a na pytanie "po co czekać na rozkład jakby tam jakieś cuda były"

odpowiem:

na pewno z innego powodu niż ty siedzisz na forum, nic nie wnosisz i krytykujesz - po to!!!

poza tym dla Mnie to ważne a dla Ciebie ważne może być oglądanie różowego króliczka...

sorry ale ja się do twojego życia i potrzeb nie wpier...! więc daruj sobie komentarze

_________________
http://www.petycjeonline.com/eurowizja_2012polska - moi drodzy podpisujemy petycję w sprawie ESC 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pabianiczanin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2008
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 07-11-2011, 17:00    Odpowiedz z cytatem

A nowy rozkład jazdy ma być podany do internetu w tym tygodniu czyli 11 listopada

http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosci/5862/Nowy-roczny-rozklad-jazdy-w-tym-tygodniu.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 07-11-2011, 19:36    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie wiem czy w nowym rozkładzie zdążę w Warszawie przesiąść się z CHOPINA na HAŃCZĘ...więc wolę wiedzieć wcześniej...

zdążysz Śmiech te dwa pociągi będą skomunikowane Smile

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

neospazmina Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Lis 2011
Skąd: Sulejówek - Miłosna

PostWysłany: 07-11-2011, 19:44    Odpowiedz z cytatem

siwiutki

mam nadzieję...a widzę że jesteś z moich okolic (chyba?)

a tak w ogóle to przygotowałam pisemko i jak na razie zebrałam 350 podpisów

aby IR Warszawa - Białystok wydłużyć do Suwałk jako REGIO...mam zamiar wysłać je w piątek do PR i UM Suwałki, Augustów, Białystok...do kogo mogę jeszcze popisać?

_________________
http://www.petycjeonline.com/eurowizja_2012polska - moi drodzy podpisujemy petycję w sprawie ESC 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 07-11-2011, 19:47    Odpowiedz z cytatem

do p. Załuskiej do PR Białystok, do UM w Białymstoku ale to cięzki przypadek z nimi na temat kolei rozmawiać.A po za tym do Suwałk IR wydłużyć było by fajnie frekwencja może i by była. Na wagonach czy na SZT? Jak na SZT to do Warszawy Gdańskiej jak na wagonach to może w Polske dalej. Tylko czy PRy jakiś lok by znaleźli w Białymsytoku do pociągnięcia na lini spalinowej?

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

neospazmina Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 02 Lis 2011
Skąd: Sulejówek - Miłosna

PostWysłany: 07-11-2011, 20:02    Odpowiedz z cytatem

Katowice, Kraków albo Wrocław... Mr. Green

_________________
http://www.petycjeonline.com/eurowizja_2012polska - moi drodzy podpisujemy petycję w sprawie ESC 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gryff
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 07-11-2011, 21:05   

Pabianicznin czyli już wszystko jasne byle do piątku ,zapewne w tym samym terminie będzie na DB
Powrót do góry

Rafaello1973 Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: ok. Wrześni

PostWysłany: 07-11-2011, 21:12    Odpowiedz z cytatem

Oj jak widzę te kłótnie to jeden wielki żal . Crying or Very sad Mi za byle co dano czerwoną kreskę niby niski poziom czasem żartobliwych wypowiedzi i mam forumowy okres ,a tu lecą takie oskarżenia, że to by się nadawało na sprawy z powództwa cywilnego.Stąd coraz rzadziej zerkam na te netowe okolice..
Z innej beczki pewno Niemcy wklepują nowy rozkład bo w przeciwieństwie do wczoraj strona DB Bahn mi nie odpaliła. Jeśli nie jutro to najpóźniej 10.11 , zgodnie z terminami potencjalnych rezerwacji na miesiąc przed zmiana poznamy nowy rozkład PKP no i Niemiaszków. Smile
Trzecia rzecz ,choć nie związana z tematem tego wątku, to wg. RMF FM i( info podane przed chwilą)ekipa premiera Donalda Tuska chce wstępnie wcisnąć Cezarego Grabarczyka na wicemarszałka sejmu. Cóż czyżby Czaruś był wiecznie żywy niczym Lenin i niezatapialny? Śmiech Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl