Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
PKP PLK odpowiedzialne za przygotowanie rozkładu jazdy
Autor Wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 15-10-2011, 07:36   PKP PLK odpowiedzialne za przygotowanie rozkładu jazdy Odpowiedz z cytatem

UTK: PKP PLK odpowiedzialne za właściwe przygotowanie rocznego rozkładu jazdy

Prezes Urzędu Transportu Kolejowego przypomina, że głównym celem wszystkich uczestników rynku transportu kolejowego powinno być przestrzeganie praw pasażerów oraz wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom w zakresie zapewnienia usług o odpowiedniej jakości.

W ocenie Prezesa Urzędu Transportu Kolejowego jako organu nadzorującego, zgodnie z zapisami artykułu 13 ustawy z dnia 28 marca 2003 r. o transporcie kolejowym (Dz. U. z 2007 r. Nr 16 poz. 94 z późn. zm.), terminowe przekazanie informacji o przyznanych trasach pociągów w ramach rocznego rozkładu jazdy (rrj) w edycji 2011/2012 jest podstawowym elementem niezbędnym dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania rrj edycji 2011/2012. Za proces przygotowania i realizacji jego wdrożenia odpowiedzialne są PKP Polskie Linie Kolejowe SA.

Na podstawie zapisów rozdziału 5, §18, ust. 23 Regulaminu przydzielania tras pociągów i korzystania z przydzielonych tras pociągów przez licencjonowanych przewoźników kolejowych w ramach rrj 2011/2012 spółka PKP Polskie Linie Kolejowe SA powiadamia wnioskodawców o przydzielonych trasach krajowych pociągów pasażerskich do 10 października 2011 r.

Opracowany roczny rozkład jazdy obowiązywać będzie w okresie od 10 grudnia 2011 roku do dnia 8 grudnia 2012 roku. W okresie jego obowiązywania zaplanowana jest jedna korekta rocznego rozkładu jazdy edycji 2011/2012 – z terminem obowiązywania od dnia 1 czerwca 2012 roku.

źródło: UTK / Rynek Kolejowy

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 01-11-2011, 12:13    Odpowiedz z cytatem

Nie można oprzeć się wrażeniu, że w tym roku mamy do czynienia ze sporym opóźnieniem z przygotowaniem nowego rozkładu - widać to choćby po tym, że nie poznaliśmy jeszcze nawet projektu rozkładu pociągów dalekobieżnych.

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

REGIOchłopak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2009

PostWysłany: 01-11-2011, 12:20    Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że w tym roku będzie jeszcze większy sajgon niż w ubiegłym...niestety :/

_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 01-11-2011, 12:28    Odpowiedz z cytatem

W Polsce powyższe stwierdzenie można sobie rzucić od tak i jest duża doza prawdopodobieństwa że się spełni... niestety.

Znając skalę prac na sieci, oczekiwań i możliwości finansowych przewoźników w tym roku problem z przygotowaniem r.j. jest w skali innych lat nieporównywalny.

Będzie miał on swoje namacalne skutki dla klientów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

zajaclib Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Lip 2010

PostWysłany: 01-11-2011, 12:34    Odpowiedz z cytatem

dlaczego zablokowano forum z tematem Rozkład Jazdy 2011/2012, przecieki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gryff
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-11-2011, 13:01   

Jestem bardzo ciekaw czy dziś w nocy RJ 2011/12 pojawi sie na DB jak to co niektórzy zapewniali na tym forum że doskonale są poinformowani w tej sprawie
Powrót do góry

Radek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Lut 2006
Skąd: Ostróda / Kraków

PostWysłany: 01-11-2011, 14:24    Odpowiedz z cytatem

W zeszłym roku Telekomunikacja Kolejowa udostępniła wyszukiwarkę z nowym rozkładem 18 listopada. Jak będzie w tym roku w wykonaniu Dworca Polskiego?

_________________
Tu stacja Katowice (...), proszę zachować ostrożność przy wjeździe pociągu w peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

alf1923 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Sie 2008

PostWysłany: 02-11-2011, 20:01    Odpowiedz z cytatem

Nie wiem może za dużo wymagam. Ale jest już Listopad, a rozkładu podanego do wiadomości dalej nie ma. Wiadomo o co chodzi. Ukróca połączenia. I żeby ludzie nie burzyli się, aby wprowadzać korekty. Tak to albo dodadzą coś w marcu, albo nie, ale wytłumaczenie będą mieli? będą.

Ja wiem, że to trwa, ja wiem. Ale, żeby od roku pracować nad rozkładem(jak nas informuje PLK i inni), a słychać tylko smieszne przecieki. Na przykład Jeśli mają zabrać pociąg pierwszy z Terespola do Warszawy, to jak pasażer ma sobie zaplanować podróż, jeśli jeździ codziennie do pracy do Warszawy. Bilet kupuje kwartalny, a dojechać nie będzie miał jak?
Doszło do tego, że nowy rozkład jazdy jest strasznie "zmitologizowany", czekamy na niego, jak nie daj Boże na wybory prezydenckie. A powinno to być jasne i klarowne, podane do wiadomości we wrześniu. Tak, żeby ludzie w końcu dla nich cholera służymy! mogli wyrazić swoją aprobatę bądź 'dez'.
Ps. Czekam, aż na tory wyjadą rodzinne spółki spółeczki, firmy kurierskie czy lotnicze Śmiech (W końcu każdy chce tu zarabiać i torta ujeść), dopiero będą problemy z rozkładem.
Brawa


Ostatnio zmieniony przez alf1923 dnia 02-11-2011, 20:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pabianiczanin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2008
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 02-11-2011, 20:05    Odpowiedz z cytatem

Będzie rozkład ale za pewne po Niedzieli chyba że przed Weekendem się pojawi w co wątpią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

MK_Rabka Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Lip 2010
Skąd: Rabka-Zdrój/Kraków

PostWysłany: 02-11-2011, 20:29    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Doszło do tego, że nowy rozkład jazdy jest strasznie "zmitologizowany", czekamy na niego, jak nie daj Boże na wybory prezydenckie.

Coś w tym jest co powiedziałeś.

_________________
Pozdrawiam, MK_Rabka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sasho33 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Kwi 2010

PostWysłany: 03-11-2011, 21:51    Odpowiedz z cytatem

Uwaga!
Dostałem odpowiedź na mojego maila do Deutsche Bahn, z pytaniem dlaczego nie udostepnili zgodnie z zapowiedzią rozkładu w dniach 1-2 listopada (tydzień temu dostałem od nich taką informację).
Odpowiedzieli mi, iż rozkład zostanie udostępniony jeszcze w pierwszej dekadzie listopada, ponieważ strona polska nie wysłała im całego, stuprocentowego rozkładu, ale minimum miesiąc przed wprowadzeniem pojawi się na bahn.de

Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wiwix Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Lis 2009

PostWysłany: 04-11-2011, 07:25    Odpowiedz z cytatem

Zatem bliżej niż dalej.
No nie ma ch... w ciągu tygodnia musi sie pojawić Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 04-11-2011, 07:48    Odpowiedz z cytatem

Rozkład już jest tylko nie opublikowany przez przewoźników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 04-11-2011, 15:59    Odpowiedz z cytatem

Oj się martwicie. Zawsze się pojawia na stronach z rozkładami DB i CD około miesiąc przed wprowadzeniem, w naszych wyszukiwarkach z reguły trochę później i zwykle jest jeszcze potem poprawiany, jak ludzie zobaczą, co nawyczyniali układający...

_________________
Le FleuR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 05-11-2011, 12:12    Odpowiedz z cytatem

Tylko czemu ma służyć ta cała mistyfikacja? Prawda wcześniej czy później wyjdzie na światło dzienne. Ja chciałbym się dowiedzieć czy mimo wszystko pojedzie IR BARBAKAN i jeśli tak to jaką trasą? To kluczowe połączenie zapewniające sensowną komunikację dla Jarocina, Ostrowa Wlkp. z południem Polski, mam nadzieję, że PLK-a nie doprowadzi do odcięcia tych regionów od świata. Jeśli ktoś ma info na ten temat proszę o newsa.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 8 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl