Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Wszyscy jesteśmy ekspertami kolejowymi
Autor Wiadomość

Modliszka Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 15 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13-08-2011, 18:08   Wszyscy jesteśmy ekspertami kolejowymi Odpowiedz z cytatem

Wczorajsza katastrofa kolejowa pod Piotrkowem Trybunalskim to okazja do lansu w mediach różnych pseudo-ekspertów kolejowych. Wczoraj na przykład w studio TVP Info gościł Czesław Warsewicz, były prezes PKP Intercity.

Warsewicz w telewizorze nic odkrywczego nie powiedział. Ot, same banały, które równie dobrze lub nawet lepiej potrafiłby wyartykułować każdy kto choć trochę interesuje się koleją. Mimo to w mediach Warsewicz jest przedstawiany jako ekspert kolejowy. Czyli wystarczy z politycznego nadania przez 2-3 lata popierdzieć w prezesowski stołek (wcześniej nie mając z koleją nic wspólnego!), aby stać się ekspertem w dziedzinie kolejnictwa, zapraszanym do telewizji.

Myślę... Nie, ja nie myślę... Ja jestem przekonana, że każdy średnio rozgarnięty forumowicz (pomijam kolejarzy) posiada taką samą jak Warsewicz, a może nawet większą wiedzę ekspercką w dziedzinie kolejnictwa. Dlatego śmiało można powiedzieć, że...

...wszyscy jesteśmy ekspertami kolejowymi!

_________________
Bądź szczery, a wyzwą cię od chamów i prostaków.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 13-08-2011, 18:20   

Szkoda tylko, że stan polskiej kolei nie zależy od niektórych ekspertów z tego forum. I to nie jest ironia.
Powrót do góry

szpak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2006
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 13-08-2011, 19:03    Odpowiedz z cytatem

Modliszka, jaka kolej tacy eksperci.

_________________
Marcin Szpakowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 14-08-2011, 12:35    Odpowiedz z cytatem

Nie uogólniam ale podobne zjawisko można zaobserwować także w innych dziedzinach. Jesteśmy też często ekspertami ds. polityki czy sportu. Przy okazji niemal każdego większego/ważniejszego wydarzenia wychodzą na jaw "ukryte talenty" Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl