Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Koleje Śląskie uruchomią pociąg na Jasną Górę
Autor Wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 15-08-2011, 22:25    Odpowiedz z cytatem

69maniek69 napisał/a:
Dlaczego specjalny pociąg Kolei Śląskich nie był zapowiadany na stacjach pośrednich?

Zapowiedzi megafonowe kosztują. Widocznie KŚ nie zapłaciły za tę usługę.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Robikon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lis 2008
Skąd: Legnica

PostWysłany: 15-08-2011, 22:25    Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie kto zapłaci za ten przejazd? Pewnie podatnik śląski... Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lil_Peter Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16-08-2011, 00:27    Odpowiedz z cytatem

Widziałem go w drodzę powrotnej na Śląsk. Frekwencja rzeczywiście duża. Jechał bardzo szybko, RP1 też było Smile Ale jak w środku - tego niestety narazie nie skomentuje. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Adams Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 18 Wrz 2010

PostWysłany: 16-08-2011, 00:51    Odpowiedz z cytatem

mk1992 napisał/a:
Ogólnie ludzie w Częstochowie po podstawieniu pociągu zachowali się jak dzikusy, rzucili się do drzwi jakby tam przynajmniej telewizory rozdawali za darmo, zwłaszcza te wszystkie stare babska i dziadki.


No to był totalny heart core. Mnie i @REGIOchłopaka babki i dziadkowie wepchnęli do wejścia jako pierwszych, więc mieliśmy okazję zająć miejsca, a @mk1992 został gdzieś ściśnięty z tyłu przez napierający tłum. Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Marlon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Sie 2011

PostWysłany: 16-08-2011, 12:10    Odpowiedz z cytatem

Śmiech na sali ta cała inauguracja. Organizacyjnie wtopa na maxa.
Koleje Śląskie nie chciały robić prezentu typu darmowy przejazd. Miały obowiązywać bilety powrotne za 24 zł. Takie info proboszczowie rozgłaszali w kościołach i takie naklejano w wielu miejscach plakaty (jak mi wpadnie w łapy, to wkleję). Okazało się, że jednak "nie da się", bo jest problem sprzedaży biletów. KŚ nie mają swoich kas biletowych, a konduktorzy nie zostali wyposażeni w kasy fiskalne.
Ot i cała tajemnica.

_________________
Post wyraża opinię w danym dniu. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

martini Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2011
Skąd: kraków

PostWysłany: 16-08-2011, 14:28    Odpowiedz z cytatem

mk1992 napisał/a:
Ogólnie ludzie w Częstochowie po podstawieniu pociągu zachowali się jak dzikusy, rzucili się do drzwi jakby tam przynajmniej telewizory rozdawali za darmo, zwłaszcza te wszystkie stare babska i dziadki.

nie ma się co dziwić, godzinna podróż do Katowic na stojąco zwłaszcza dla dziadka i babci nie byłaby przyjemnością Smile niestety w drodze powrotnej w drugim elfie ciężko było wytrzymać, zwłaszcza tam gdzie nie było możliwości otworzenia okien. klima może i działała ale temp. 19 st nie dało się odczuć, nie wiem jak tam w pierwszym pojeździe. pan bądź też puszczana muzyczka faktycznie nieco irytowała niektórych pasażerów Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 16-08-2011, 14:35   

Po wyjeździe z Częstochowy w pierwszym Elf-ie było dosyć tłoczno, za Zawierciem obsługa pociągu powiedziała, że w drugiej jednostce jest sporo miejsca i ludzie się przesiedli. W miarę upływu czasu zrobiło się dosyć chłodno u nas.

Niemniej jednak jest w tym wszystkim coś, co muszę w Kolejach Śląskich pochwalić. Niewątpliwie uśmiechnięta i ładna (mam na myśli przedstawicielki płci pięknej) obsługa pociągu. Jeżeli takie konduktorki jakie były wczoraj będą pracować w KŚ, to ja nie mam nic przeciwko. Jest na czym oko zawiesić... Very Happy
Powrót do góry

REGIOchłopak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2009

PostWysłany: 16-08-2011, 15:01    Odpowiedz z cytatem

Nie zdziwił bym się jeśli by się okazało, że te Panie to wynajęte hostessy z agencji...

_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

martini Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2011
Skąd: kraków

PostWysłany: 16-08-2011, 15:10    Odpowiedz z cytatem

też myślę, że to hostessy. w końcu pierwsze wrażenie jest najważniejsze. miałem wrażenie, że gdzieś już je widziałem i chyba to były panie ze zdjęć, gdy prezentowali umundurowanie pracowników KŚ Smile a od października będą pracować panie z PR Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ewcia79 Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 16 Sie 2011

PostWysłany: 16-08-2011, 19:49    Odpowiedz z cytatem

No to muszę Was wyprowadzić z błędnego myślenia,to nie są Panie wynajęte z agencji,cała obsługa to pracownicy KŚ,pozdrawiam pasażerów Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

REGIOchłopak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Paź 2009

PostWysłany: 16-08-2011, 20:56    Odpowiedz z cytatem

Miło słyszeć Smile w takim razie do zobaczenia na szlaku Smile

_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19-08-2011, 12:47    Odpowiedz z cytatem

Ponad tysiąc osób skorzystało ze specjalnego pociągu Kolei Śląskich na jasnogórskie obchody święta Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Koleje Śląskie 15 sierpnia 2011 r. zorganizowały darmowy przejazd z Gliwic do Częstochowy na obchody święta WNMP. Podróż dwoma nowoczesnymi pojazdami typu Elf trwała niecałe dwie godziny.

Spółka, powołana 17 lutego 2010 r. przez władze województwa śląskiego ma od 1 października wozić pasażerów na trasie Gliwice – Częstochowa, którą do tej pory obsługiwały Przewozy Regionalne.

źródło: Koleje Śląskie

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl