Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następny
Ruszyły Koleje Wielkopolskie
Autor Wiadomość

Virakocha
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 06-09-2012, 22:09   

Pyta pan o KW? Cóż zależy. Bardzo pozytywną obsługę spotykałem na trasach Poznań-Wolsztyn i Poznań - Gołańcz czego niestety nie mogę powiedzieć o trasach Zbąszynek-Leszno i Leszno-Ostrów. Tam drużyny pracują tak ospale jakby robiły łaskę że pracują. Mści się nabór konduktorów z Przewozów Regionalnych i PKP InterCity zamiast "świeżaków" Smile
Przejdź na dół

WidZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2012

PostWysłany: 06-09-2012, 22:30    Odpowiedz z cytatem

To chyba na słabą obsadę w tych pociągach z Leszna trafiłeś Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kububu Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lip 2009

PostWysłany: 05-10-2012, 11:52    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z forumowiczów może pracuje w KW jako konduktor? Jak wygląda praca i czy znacząco różni się od innych spółek kolejowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kubanowy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Gru 2009

PostWysłany: 05-10-2012, 12:35    Odpowiedz z cytatem

Najłatwiej jest na trasie Leszno - Jarocin, bardzo mało ludzi tam jeździ. W zasadzie nikt, właśnie dzięki KW.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

anas Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Wrz 2009
Skąd: kalisz

PostWysłany: 07-10-2012, 15:28    Odpowiedz z cytatem

Obsługa na linii Ostrów - Leszno właśnie jest super .Są tylko 2 starsze kierowniczki i reszta młodych.Wydają mi się mili i uprzejmni.Słyszę jak często doradzają podróżnym.Jeżdze dość często bo mam na tej linii rodzine.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: IC: Zakład Zachodni

PostWysłany: 07-10-2012, 19:04    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
możesz iść nawet 4 dni z rzędu na 12h do pracy to nie problem



nie możesz! tak jak w innych zawodach, na kolei obowiązuje 40godzinny tydzień pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

WidZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2012

PostWysłany: 07-10-2012, 20:42    Odpowiedz z cytatem

Możesz bo tygodniowy czas pracy można wydłużyć o 8h Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kububu Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Lip 2009

PostWysłany: 08-10-2012, 19:07    Odpowiedz z cytatem

Jak już to przeciętnie 40 godzinny tydzień pracy co oznacza, że pracownik nie może pracować więcej niż przeciętnie 40 godzin w tygodniu. W niektórych tygodniach może zatem świadczyć pracę np. przez 44 godziny, pod warunkiem jednak że w pozostałych tygodniach liczba ta zostanie zrównoważona niższą liczbą godzin pracy lub dniami wolnymi od pracy, tak by w efekcie w ciągu całego okresu rozliczeniowego pracownik nie pracował więcej niż średnio 40 godzin na tydzień.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Cood Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Paź 2012

PostWysłany: 11-10-2012, 14:55    Odpowiedz z cytatem

Drodze przedmówcy wasza wiedza wskazuje na fakt, że nigdy na etacie nie pracowaliście albo do tej pory nie zrozumieliście tej formy zatrudnienia. Szczerze polecam przeczytać Kodeks Pracy. Tam jest wszystko wyjaśnione. W dodatku kto w Polsce rozlicza na etacie pracę tygodniami? Zawsze miesiącami!

Nie wiem czy praca Konduktora/rki KW różni się od innych spółek kolejowych. Wiem natomiast jak wygląda system zmianowy i raczej nie jest to żadną tajemnicą.

Wszystko jak w Kodeksie Pracy. Zmiany trwają 8-12 godzin, pomiędzy zmianami jest 11 godzin przerwy. Na kilka dni przed nowym miesiącem jest przedstawiony grafik na dany miesiąc. Możesz pracować zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia. Praca jest o tyle fajna, że możesz mieć np. 18 dni pracujących (zamiast 22-24 przy 8 godzinnych zmianach), z czego 11 zmian masz nocki, wychodzi więc na to, że ponad połowę czasu w miesiącu w ciągu dnia spędzasz w domu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lokatiannave Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 15 Paź 2012

PostWysłany: 15-10-2012, 16:37    Odpowiedz z cytatem

Ja chciałabym złożyć w tym tygodniu dokumenty na Składową. Orientuje się ktoś, czy trwa rekrutacja?
Chciałabym jeszcze dowiedzieć się jak wyglądają przeciętnie zarobki. Teoretycznie nie jest mi to niezbędne do wykonywania pracy-pasji, ale kto pyta nie błądzi ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

marcos72 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Wrz 2012
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: 17-10-2012, 17:59    Odpowiedz z cytatem

Złóż papiery, zapytaj w samej firmie, a nie na forum, bo zarobki to rzecz prywatna pracowników, po cholerę osoby postronne mają wiedzieć ile zarabiają ludzie obsługujący ich na pociągu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

FranzMaurer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2011

PostWysłany: 18-10-2012, 00:22    Odpowiedz z cytatem

marcos72 napisał/a:
Złóż papiery, zapytaj w samej firmie, a nie na forum, bo zarobki to rzecz prywatna pracowników, po cholerę osoby postronne mają wiedzieć ile zarabiają ludzie obsługujący ich na pociągu.


popieram post kolegi wyżej.. najlepiej dowiedzieć sie wszystkiego na miejscu.. jeśli chodzi o podstawę za wykonywaną pracę, profity typu zniżki, ubezpieczenia itp. itd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lokatiannave Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 15 Paź 2012

PostWysłany: 19-10-2012, 10:54    Odpowiedz z cytatem

Macie rację, przepraszam. Dzwoniąc do firmy niczego nie mogę się dowiedzieć, następny krok to pójście osobiście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

WidZ Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2012

PostWysłany: 12-11-2012, 23:08    Odpowiedz z cytatem

Nie wiecie może dlaczego pracownicy KW w szalikach Lecha Poznań jeżdżą czy coś takiego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Cood Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Paź 2012

PostWysłany: 13-11-2012, 18:05    Odpowiedz z cytatem

WidZ napisał/a:
Nie wiecie może dlaczego pracownicy KW w szalikach Lecha Poznań jeżdżą czy coś takiego?


Marszałek Województwa wspiera w ten sposób drużynę Lech Poznań przed meczem z Legią. Stąd ta akcja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 21 z 25 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl