Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
[PR] Połączenie w dobrej cenie
Autor Wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02-05-2015, 12:56    Odpowiedz z cytatem

Zakres obowiązywania oferty specjalnej "Połączenie w dobrej cenie" przy przejazdach pociągami REGIO na Podkarpaciu zostaje rozszerzony o nowe relacje - oferta dotyczy biletów odcinkowych miesięcznych imiennych.

Nowe relacje i ceny biletów odcinkowych miesięcznych imiennych:

* Rzeszów - Przemyśl z ceną promocyjną tylko 220,00 zł (cena dotychczasowa 299,79 zł),
* Rzeszów - Jarosław z ceną promocyjną tylko 190,00 zł (cena dotychczasowa 229,92 zł),
* Jarosław - Przemyśl z ceną promocyjną tylko 120,00 zł (cena dotychczasowa 185,50 zł).

Więcej:
http://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/24106/Nowe-relacje-w-ofercie-PR-Polaczenie-w-dobrej-cenie.html

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

NiskoStapajacy Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Kwi 2016

PostWysłany: 02-05-2016, 18:40   PR - Oferta PWDC Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałbym zapytać o ofertę "Połączenie w dobrej cenie" Przewozów Regionalnych.
Czy mogę kupić bilet na krótszy odcinek (12 km), która jest objęta ofertą przez cały odcinek 22 km? To znaczy, że z miejscowości, której startuję nie ma tej oferty, ale jadę do miejscowości objętej ofertą na odcinku dłuższym.
Czy mogę kupić też miesięczny na cały odcinek? (wsiadając i wysiadając w miejscowości, która nie jest wpisana w ofertę, ale gdybym pojechał dalej, to już byłoby pozamiatane) Jest to 20 zł taniej, więc pytam.

Wybaczcie, że niezbyt po polsku, ale chyba zrozumiecie.

Dodaję link do artykułu, może Wam to oświetli: http://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/20312/utk--niejasne-warunki--polaczenia-w-dobrej-cenie--pr.html

Nie wiem, czy to wciąż aktualne, że mogę kupić bilet na dłuższy, tańszy odcinek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 07-05-2016, 07:29    Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie miałem problemów z jazdą na innym (tj. krótszym) odcinku niż był wystawiony bilet w tej ofercie. Kupując w pociągu konduktorzy sami proponowali tę ofertę, jeśli była tańsza, niż odcinkowy na trasie którą wskazywałem. Sądzę więc, że z miesięcznym też nie będzie problemu. Jedynie słyszałem od znajomych, czego jednak sam nie doświadczyłem, że konduktorzy nie mogli wystawić biletu w PWDC, jeśli pociąg jechał w krótszej relacji niż relacja PWDC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Sławek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Lip 2009
Skąd: z Zadupia/Wałbrzych

PostWysłany: 07-05-2016, 17:51    Odpowiedz z cytatem

Nawet powinieneś kupić tańszy bilet który obowiązuje na odcinku dłuższym. Zawierasz umowę na pokonanie tego odcinka a to wysiadasz wcześniej lub wsiadasz później jest tylko i wyłącznie Twoją sprawą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl