Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
PKP Intercity na Dzień Dziecka
Autor Wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 18-05-2011, 08:36   PKP Intercity na Dzień Dziecka Odpowiedz z cytatem

PKP Intercity na Dzień Dziecka

1 czerwca wszystkie dzieci i młodzież do 16 roku życia podróżują krajowymi pociągami przewoźnika bez biletu. Na wybranych dworcach w Warszawie, Poznaniu i Krakowie pojawią się także słodkie niespodzianki.

Oferta „Dzień Dziecka z PKP Intercity” obowiązywać będzie we wszystkich pociągach należących do Spółki (TLK, Ex, EIC), zarówno w pierwszej jak i w drugiej klasie. Młodzi podróżnicy korzystający tego dnia z przejazdu wyjątkowo nie będą musieli mieć biletu, a jedynie dokument potwierdzający ich wiek. Tylko w pociągach EIC lub Ex na przejazd konieczny będzie zakup miejscówki.

- Nie tylko tego dnia premiujemy podróżujących z dziećmi. Przez cały rok opiekunowie z dziećmi mogą podróżować taniej dzięki ofercie Bilet Rodzinny - mówi Małgorzata Sitkowska, rzecznik PKP Intercity.

Promocja Bilet Rodzinny oferuje, każdemu podróżującemu z dzieckiem, 33% ulgę przy zakupie biletu na przejazd pociągiem krajowym. Oferta rodzinna obowiązuje przy przejazdach w klasie 1 lub 2 we wszystkich kategoriach pociągów uruchamianych przez Przewoźnika, dla grup od dwóch do pięciu osób, w której co najmniej jedna osoba nie ukończyło 16 roku życia. Ofertę można łączyć z 37% indywidualną ulgą ustawową dziecka.

źródło: PKP Intercity

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

ecavon Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Cze 2010
Skąd: Inwałd

PostWysłany: 31-05-2011, 20:42    Odpowiedz z cytatem

A czy takie dziecko może samo podróżować? Np. w wieku 15 lat?

_________________
2010-2013 na razie 100 178km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Picolo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 31-05-2011, 20:49    Odpowiedz z cytatem

ecavon, a czemu by miało nie móc? Nie ma przepisów zakazujących osobom nieletnim podróżować samodzielnie publicznymi środkami transportu.

_________________
"Demokracja to rządy hien nad osłami."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomex_0111 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Kwi 2009
Skąd: Lubań Śląski

PostWysłany: 31-05-2011, 23:45    Odpowiedz z cytatem

az mnie zatkalo;o swieto ze pic takie oferty ma dla najmlodszych!ciekawi mnie jedno;kto wkoncu ruszyl glowa?a drugie to co oni chca bardziej zachecic do podrozy pub.srodkami transportu?zeby mlodzi prawka nie robili?
Ja pojechalem majac 10lat sam autobusem z szczecina do boleslawca i nikt nie mial problemow,wiec prawo nie zakazuje mlodym korzystania samemu.

_________________
PKP Lubań wejdź i zobacz sam;)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

QbaOSW Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 01 Lis 2009
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: 01-06-2011, 06:15    Odpowiedz z cytatem

Kurczę, za stary jestem na dziecko, ale 2 lata temu skorzystałem z tej promocji ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

loker Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01-06-2011, 08:28    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
kto wkoncu ruszyl glowa?

Tradycja. Co najmniej 7 lat w Dzień dzień dziecka PKP IC przewozi dzieci za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

bondzio007 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Mar 2011
Skąd: Stargard Szczecinski

PostWysłany: 01-06-2011, 08:44    Odpowiedz z cytatem

No panowie wlasnie sie szykuje na ten wyjazd bo o 12 wyjazd do poznania i potem wrzesnia i powrot Ic Chrobrym , pozdro i napewno juz niedlugo pojawia sie filmy z tej wycieczki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-06-2011, 08:48   

Jak dobrze pamiętam to ta promocja na dzień dziecka wystartowała w 2003 roku więc to już 9 razy!
Powrót do góry

Podróznik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Mar 2011
Skąd: Toruń

PostWysłany: 01-06-2011, 20:07    Odpowiedz z cytatem

Skorzystałem na odcinku Toruń-Kutno i Kutno-Toruń .Konduktorzy byli dobrze poinformowani, bo ani w jedna ani w drugą stronę było bezproblemowo.

Szkoda tylko że dzien dziecka nie jest w jakiś weekend to by się do waw-y skoczyło Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dave Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Mar 2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: 07-06-2011, 11:09    Odpowiedz z cytatem

tomex_0111 napisał/a:
az mnie zatkalo;o swieto ze pic takie oferty ma dla najmlodszych!ciekawi mnie jedno;kto wkoncu ruszyl glowa?


Widzisz, jak jesteś negatywnie uprzedzony do spółki PKP IC? A tu nagle zonk! I to podwójny, bo nie wiedziałeś - jak widać - że oferta "Dzień dziecka z PKP Intercity" obowiązuje już od dawna,ja wiem, że przynajmniej od 6 lat! A akurat wywyższana przez wielu tutaj (nie wiedzieć za co, jak to taki sam burdel jak reszta spółek), spółka PR takowej oferty nie miała i nie ma!

EOT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl